🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Evett sanki koyulaştı gibi bişey var biliyorum ama inşallah sağlıklıdır bel ve kasık ağrım oluyor sürekli

Acaba yaptığın son test hatalı olabilir mi ben izledim kaç testin pozitifti. Keşke bi kan verseydin hani kimyasalsa da haberin olurdu. Çok üzüldüm inan batın ne zaman belki pozitiftir adet gelmediyse umut var
Yok aşko ben çok denk geldim böyle testlere anında kan verip sıfır sonuç aldığım. Adetim üçüncü günündeyim gümbür gümbür. Alıştım artık hayırlısı

Kızlar bişey soracağım lütfen cevap verin. 10 ocakta regl oldum 16 Ocak bitti. Yumurtlama döneminden itibaren göğüslerim yanlardan acıyor aşağı doğru. Regl me 1 hafta var bugün test yaptırdım negatif çıktı. Sonradan yükselir mi ? Bi umuda ihtiyacım var lütfen böyle bi durum yaşayan var mı

Günaydın arkadaşlar sabahki testim buda dün daha silikti galiba var bebiş bat 7 Şubat diye tahmin ediyorum
Ee kan testi vermenin vakti gelmiş o zaman
Canım Bu mübarek günde dualarım seninle, sizinle.. İnşallah bebişin seninledir

Kızlar Mart başlığını bulamadım bende Mart'ta planliyorum öncesinde gebeliğe hazırlık için tahlil yaptirip da kanı düşük çıkan var mi? Benim 9 çıktı da Mart'ta da planladığım için şuan kan ilacı içiyorum ve sabahlari pekmez vs. Umarim hamile kalana kadar yükselir. Ki sanirim bişey olmaz hamilelik sürecinde de kan ilacı içiliyor diye biliyorum. Ve sanki herkes gebelik öncesi tahlil yaptırıp mi hamile kalıyor illa ki kanı düşük olup hamile kalan olmuştur heralde. Çok mu ince düşünüyorum

Günaydın canım çok ince düşünmüyorsun doğrusunu yapıyosun benimde demirim ve folik asid çok düşük hamile kalınıyor evet ama demir düşüklüğü cocugada geçtiği için doktorlar ilk once demiri düzeltin diyor. Sana verebileceğim tek tavsiye ben böyle başa cikiyorum keçiboynuzu pekmezi. Ben sabah akşam demir hapi alıyordum ( pekte düzenli kullanmadım ben) öğle ise keçi boynucu pekmezi bir tatlı kaşığı bu pekmez sayesinde senelerdir ugrastigim demir düşüklüğünden kurtuldum. Hala demirim dusuyor ama tedavi gerektirecek kadar değil ilaçları tamamen kesti doktor bir hafta pekmez yiyip bir hafta ara veriyorum. Ve en önemlisi ilaçları ve pekmezi aldığında iki saat öncesi ve sonrası süt urunleri ve kahve tuketmemelisin nede çay

Günaydın Anladım canım ben de folik asit içiyorum ama düşük değil içilmesi gerekiyormuş öncesinde de zaten. Kan ilacını günde iki kere içiyorum ben 1 hafta oldu başlayali. Ben de her sabah karadut pekmezi içiyorum ayrıca D vitamini ve levotiron içiyorum. Mart'ta tekrar yaptirayim tahlil umarim şu 2 hafta içinde yükselir hemen

Umarım hemen yükselir canım ama çok büyük bı yükselme bekleme yılma ve devam et yükselecek ozaman

Merak etmeyin çok şükrediyorum çok dua ediyorum sizlerde hep dualarımda olacaksınız. Allahım en yakın zamanda bu mucizeyle kavuştursun içinizi inşallah

Erken yaptırmışsın sonradan çıkabilir bozma moralini

Mart Ayı Bize UĞURLU GelsinHamilelik İçin Dostlar Sohbeti Burda canım mart topici

Kızlar ya sanki yine kimyasal gibi koyulasmamis bugün bence

Eklentiler

• IMG_20240206_085006.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20240206_084906.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…