🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ahhyy Yasemincim çok teşekkür ederim vallahi sen demesen ben yine kadın doğuma gitcektim aile hekimim yazdi sırf progestan 200mlg ilaci hemde iki kutu yazdı 2aylik yeter sanırım inşallah faydasını görürüm bu ayda pik göreyim hemen basliycam tekrar estradiol ve progesteron takibi yapcam dualarda buluşalım sağlıklı haberlerimiz olsun inşallah 🤲🏻👩🏼‍🍼
Şifa olsun arkadaşım hepimiz inşallah gebe kalıp sağlıklı bebeler doğururuz 😍

adetime 2 gün var. Yine hiçbir şey yok. Yumurtlama dönemine dikkat ediyorum, beslenmeme dikkat ediyorum, takviye kullanıyorum ama yok olmuyor. Yalnızca 4 ay oldu ama ben şimdiden çok yoruldum. Annem,arkadaşım istedikleri ilk ayda hamile kalmışlar. 4 aydır her şeye dikkat etmemize rağmen neden olmuyor her ay aynı çizgiyi görmekten bıktım. Artık ne yumurtlama takini yapıcam ne de vücut sıcaklığı. Sadece takviyelerime devam edicem. Yok yumurtlama masajı, yok ovülasyon testi, yok jel, yok vücut sıcaklığı. Artık hiçbir beklentim kalmadı
Eki Görüntüle 3382276
Kuzum nasibinizin vakti vardır 🙏

Maşallah baya koyulaşmış ya 😍🥲 Allahım bana da bu grupta bekleyen diğer tüm kızlara da sağlıkla nasip etsin bu ay amin 🥹💖 çok sevindim senin için canım 🌹 eşine söyledin mi,
Amin kuzum İnşallah 🤲♥️evet söyledim de çok tepki veremedi yine kimyasal olursa diye bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲🥰

Döngünüz çok kısaymış geç yumurtladıysanız eğer geç döllenme olmuştur en doğrusu adet gününüzü beklemeniz olur. Kendinizi şartlandırmayın nasibinizde varsa olur zaten canım benimde 1 yılı geçti olmuyor. Eşiniz gitmediyse doktora oda gitsin mutlaka geçen zaman çok önemli
Bat ın geçmesini bekleyeceğim en belirgin belirti sanırım sadece adet gecikmesi. Diğer göğüs hassasiyeti vs hormonlarla alakalı da olabilir. Sizinde 1 yılı geçmiş inşallah Rabbim kucağımızı boş bırakmaz

Merhabalar herkese
33 yasındayım , 1,5 yıllık evliyiz1 yıldır da korunmuyoruz, doktora gittik hiçbir sorun yok tüm testler yapıldı. Günleri değerlendirmeye calısıyoruz. Henüz nasip olmadı ama içimden bir ses bu ay mı acaba diye düşündürmüyor değil
Sat: 14 ocak ( günlerin 24-25 günde bir olur renglim
Bat 8-9 şubat
Normalde her regl öncesi göğüs dolgunluğu, ağrı şişkinlik genelde oluyor max 1 hafta öncesi başlardı. Bu sefer ocak reglim bitti yumurtlamaya yakın göğüs hassasiyetim başladı sanki tekrar regl olacakmısım gibi… biliyorum daha erken ama 3 gün önce erken gebelik testi yaptım ikiside negatif :KK43: sürekli kafamda kurmiyim diyorum, kendimi düşüncemi adapte etmiyim diyorum ama elimde değil… hissiyatım nedense bu ay içinde olacak gibiydi belirtiler erken de gelince.
Erken gebelik testi negatif cıkıp sonradan kan testinde pozitif olan var mıdır? Neler yaşadınız belirtiler nelerdi?
Benim döngümde siz gibi 25günde bir olurum bu ay yumurtlama günü yakaladınız mı ? Bende 3 gün önce erken gebelikte negatif gördüm ama adet günü çok silik gördüm bi gü in gecikme bugün gene daha net silik bende az daha bekliyorum inşallah kimyasal değildir biraz daha bekleyip kan vercem ama ümidini kaybetme

adetime 2 gün var. Yine hiçbir şey yok. Yumurtlama dönemine dikkat ediyorum, beslenmeme dikkat ediyorum, takviye kullanıyorum ama yok olmuyor. Yalnızca 4 ay oldu ama ben şimdiden çok yoruldum. Annem,arkadaşım istedikleri ilk ayda hamile kalmışlar. 4 aydır her şeye dikkat etmemize rağmen neden olmuyor her ay aynı çizgiyi görmekten bıktım. Artık ne yumurtlama takini yapıcam ne de vücut sıcaklığı. Sadece takviyelerime devam edicem. Yok yumurtlama masajı, yok ovülasyon testi, yok jel, yok vücut sıcaklığı. Artık hiçbir beklentim kalmadı
Eki Görüntüle 3382276
Canım ben de dört aydır deniyorum dediğin gibi her şeye dikkat ediyorum ama olmuyor. Nasip diyip bırakmak lazım gerçekten stres süreci olumsuz etkiliyor. Biz de inşallah bir gün gebeliğimizi öğreneceğiz ama zamanını bilmediğimiz için her ay büyük umut besleyip büyük hüsran yaşıyoruz. Ama olursa olur olmazsa dünyanın sonu değil diye kendimi telkin ediyorum. Diğer türlü gebelik vaktini öne de çekemeyiz geri de atamayız. O yüzden üzülmemeye çalış olur mu

Listeye isim alımı bitmiştir arkadaşlar bilginize!

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT Sonuç.
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat 🩸🌻
@Keskeolsa1 Ocak1 Şubat🩸🌻
@cans161 Ocak1 Şubat
@mrstroisy31 Ocak1 Şubat🩸🌻
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat🤰🏻🌻
@sirius 822 Şubat
Y yanasip52 11 Ocak2 Şubat
@astralseyahat2 Ocak2 Şubat
@nilanka569810 Ocak2 Şubat🩸🌻
hermoniel hermoniel 6 Ocak3 Şubat
@iamarwen8 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
B burdabikiz 11 Ocak4 Şubat🤰🏼🌻
@arwen4210 Ocak4 Şubat
@Eymennnannesi4 Şubat🤰🏻🌻
@beyons9 Ocak5 Şubat🩸🌻
@mersaa7 Ocak5 Şubat
@Myhearts4 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat🩸🌻
@incirlikekim5 Ocak5 Şubat
@eflaak9 Ocak5 Şubat
@Anjelique949 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
@_okyanus14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
@itsnotabigdeal7 Ocak6 Şubat
@ruzgarr189 Ocak6 Şubat
@Minnos285 Ocak6 Şubat🩸🌻
@1fafeyla9 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Bahar esinti10 Ocak7 Şubat
@hemsirebiri7 Ocak7 Şubat
@Esra080610 Ocak7 Şubat
Hayat su Hayat su 10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat🤰🏻🌻
@Eleni112 Ocak8 Şubat
@rashellim8 Ocak8 Şubat
@imagination forever11 Ocak8 Şubat
bademlicikolata bademlicikolata 12 Ocak8 Şubat
mucizelerbenibulur mucizelerbenibulur 10 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@outoffit13 Ocak9 Şubat
@namuzmr13 Ocak9 Şubat
@Bebikoo13 Ocak10 Şubat
@Nogaa6 Ocak10 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
Y Yaseminnn35 13 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@brcubrcu010113 Ocak12 Şubat
L laylsari 12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
@sevayd17 Ocak14 Şubat
@Elma_armut15 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
@sundy9419 Ocak17 Şubat
@Bedii19 Ocak17 Şubat
@berrawst18 Ocak18 Şubat
@sundy9421 Ocak20 Şubat
@Hatike21 Ocak20 Şubat
@Minaa9525 Ocak21 Şubat
@OLENA MIRA25 Ocak25 Şubat
@orchagoci25 Ocak27 Şubat
@sevgisaygidan27 Ocak27 Şubat
@Fatoss0630 Ocak27 Şubat
@muallime4730 Ocak27 Şubat
@CandyButcher31 Ocak28 Şubat
@Keskeolsa31 Ocak28 Şubat
@ArasaNillGerek31 Ocak28 Şubat
@kuence29 Ocak29 Şubat
@kirmizi puantiye

Kızlar ben de bu sabah testi mi tekrarladım yarında kan vereceğim dua edin inşallah güzel sonuçlar alırım 🥰

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-05-23-10-30-462_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-02-05-23-10-30-462_com.whatsapp.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 32
Canım ben de dört aydır deniyorum dediğin gibi her şeye dikkat ediyorum ama olmuyor. Nasip diyip bırakmak lazım gerçekten stres süreci olumsuz etkiliyor. Biz de inşallah bir gün gebeliğimizi öğreneceğiz ama zamanını bilmediğimiz için her ay büyük umut besleyip büyük hüsran yaşıyoruz. Ama olursa olur olmazsa dünyanın sonu değil diye kendimi telkin ediyorum. Diğer türlü gebelik vaktini öne de çekemeyiz geri de atamayız. O yüzden üzülmemeye çalış olur mu
beklemekten başka çaremiz yok zaten :KK43:

4 aydır deniyorduk herhangi bi sorun olmamasına rağmen olmuyordu yumurtlama takibi yaptım 4 ay boyunca hep pik ve çatlama gördüm ama tutmamıştı bu ay moralim çok bozuktu takmadım hiç gelişine güzel değerlendirdim her ilişkiye girdiğimizde çocuk için girmeyi aklımdan çıkarmıştım öncelikle ovülasyon testi yaptım 6-7 tane hep silikti yumurtlamadım heralde bu ay dedim attım çöpe yumurtlama ağrısı akıntısıda olmadı çünkü beklemiyordum bu ay spora gittiğim için reglimede az kaldı diyerekten öylesine yapayım dedim 🙈
Hayırlı olsun canımm çok sevindim hayırla kucağına almayı nasip etsin Rabbim ♥️ benim de 3 gün gecikti göğüslerim çok şiş ama test yapmaya kan vermeye korkuyorum 2 kez kimyasal gebelik geçirdim bu sefer en az 7 gün gecikmeyi beklemeyi düşünüyorum 😢 Hamişlerin duası kabul olur derler bana da dua et olur mu 2 senedir istiyoruz bizde 🥲

cevabınıza çok ihtiyacım var 🥹 bat bugündü ben dün kan testi yaptırdım pozitif -negatif çıkandan ama negatif çıktı ve geciktim. Testin yanılma ihtimali olabilir mi? Hiç regli belirtim yok ağrılarımda geçti

cevabınıza çok ihtiyacım var 🥹 bat bugündü ben dün kan testi yaptırdım pozitif -negatif çıkandan ama negatif çıktı ve geciktim. Testin yanılma ihtimali olabilir mi? Hiç regli belirtim yok ağrılarımda geçti
Yumurtlamanızı takip ettiniz mi? Eğer geç gumurtlama olduysa geç döllenme olabilir yoksa regli bekleyin derim stres de yapmayın daha da geciktirir.

Daha önce hiç pozitif negatif kan testi duymamıştım hep değerlerle bakılanı biliyorum ben. Geç döllenme vs olduysa test yanılabilir 4-5 gün gecikmeni bekle bir daha yaptır

İnşallah hamilesindir bebeğim. 🤲🏻

Kızlar ben de bu sabah testi mi tekrarladım yarında kan vereceğim dua edin inşallah güzel sonuçlar alırım 🥰
Gün geçtikçe koyulaştı 2. Çizgi galiba 😍😍

Çok güzel sonuçlarla dön bize inşallahhhh Rabbim şu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🏻🤲🏻

Yumurtlamanızı takip ettiniz mi? Eğer geç gumurtlama olduysa geç döllenme olabilir yoksa regli bekleyin derim stres de yapmayın daha da geciktirir.
Daha önce hiç pozitif negatif kan testi duymamıştım hep değerlerle bakılanı biliyorum ben. Geç döllenme vs olduysa test yanılabilir 4-5 gün gecikmeni bekle bir daha yaptır

İnşallah hamilesindir bebeğim. 🤲🏻
Çook teşekkür ederimmmm 🙏🏻🙏🏻🌸

X