🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar bişey soracağım lütfen cevap verin. 🙏🏻 10 ocakta regl oldum 16 Ocak bitti. Yumurtlama döneminden itibaren göğüslerim yanlardan acıyor aşağı doğru. Regl me 1 hafta var bugün test yaptırdım negatif çıktı. Sonradan yükselir mi ? Bi umuda ihtiyacım var lütfen böyle bi durum yaşayan var mı 😞
Canım hormonlarımıza bağlı olarak göğüs ağrısı değişken olabiliyor tek başına gebelik haberi değil maalesef. Testi erken yapmışsın reglin 1 hafta gecikme olsun tekrarla olur mu 🌹 güzel haberler nasip olsun 🍀🤲🏻

Evett sanki koyulaştı gibi 🥰 bişey var biliyorum ama inşallah sağlıklıdır 😊🤲🏻 bel ve kasık ağrım oluyor sürek

Evett sanki koyulaştı gibi 🥰 bişey var biliyorum ama inşallah sağlıklıdır 😊🤲🏻 bel ve kasık ağrım oluyor sürekli
Çok sevindim sizin adınıza inşallah sağlıklı bi gebelik yaşarsınız ve o şeklide devam eder 😇 çok fazla degerlendirmedik demişsiniz gün olarak. Acaba şeye dikkat ettiniz mi beraberlikten sonra hemen ayaga kalktınız mı beklediniz mi

Kızlar dayanamayıp bir test daha yaptım çünkü erken gebelik düne göre koyu çıkmıştı şimdiki test de böyle oldu inşallah sağlıkla ilerler yaa 😔

Eklentiler

• 17072026912138244676829999184295.jpg
    17072026912138244676829999184295.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar ateş tabloma bakar mısınız kırmızı olan bu döngü 🥹 neden heyecanlandım bilmiyorum ama hamileyim ben bence Mervenur277 Mervenur277 lilyrosey lilyrosey son üç dögüm böyleydi ateş tablosundan anlayanlardan yorum bekliyorum 💞🤲🏻
Minnoşum ben hiç anlamıyorum bunlardan yumurtlama takibini falan bile bilmiyorum 🥲 anlayan arkadaşlar yorum yapsın ama en güzeli vaktin yakınsa bir test al yapıver şenlendir topiğinizi inşallah :KK200:

Minnoşum ben hiç anlamıyorum bunlardan yumurtlama takibini falan bile bilmiyorum 🥲 anlayan arkadaşlar yorum yapsın ama en güzeli vaktin yakınsa bir test al yapıver şenlendir topiğinizi inşallah :KK200:
Üzülmemek için cesaret edemedim canım 🥹 geçen aylar hüsran olunca inan yapmak istemiyorum. Tamam o zaman ben batın geçmesini de bekleyeyim…

Kızlar ateş tabloma bakar mısınız kırmızı olan bu döngü 🥹 neden heyecanlandım bilmiyorum ama hamileyim ben bence Mervenur277 Mervenur277 lilyrosey lilyrosey son üç dögüm böyleydi ateş tablosundan anlayanlardan yorum bekliyorum 🥲💞🤲🏻
Kız test yapsana gecikmende var ne bekliyorsun er yada geç yapıcaksın o testi korkunun ecele faydası yok varsa şak diye çıkar hadi 😁

Kız test yapsana gecikmende var ne bekliyorsun er yada geç yapıcaksın o testi korkunun ece faydası yok varsa şak diye çıkar hadi 😁
9 aydır her ay üzüldüm canım evde 4 tane test var 3 tanesi erken gebelik testi 😄 asla elim gitmiyor inan 🥲 9 aydır her ay üzülüyorum ne kanlar verdim ne testler yaptım sayısız. Zaten diyorum kalp atışı ve kese için bekleyeceğim 12 sinde bakarım sevgililer günü hediyem de çıkmış olur 😋 göğüs hassasiyetim ve pelvik bölgede basınç gibi hissediyorum ilk ovulasyonu 20 ocakta 6.30 da yapmıştım progesterone baktırdım 8 gün sonra doğruladı yumurtladığımı. Yani buna göre 17 gün bitti 18. Gündeyim sizce yumurta bu kadar durur mu? İnternette hep 14. Gün regl olur sabittir diyor. Ben de geçmiş döngülerime baktım max 15. Gün regl olmuşum genelde 13. 14. Gün gelmiş reglim 🤷🏼‍♀️ sizce 18. Gün beklemesi normal mi

Kızlar bişey soracağım lütfen cevap verin. 🙏🏻 10 ocakta regl oldum 16 Ocak bitti. Yumurtlama döneminden itibaren göğüslerim yanlardan acıyor aşağı doğru. Regl me 1 hafta var bugün test yaptırdım negatif çıktı. Sonradan yükselir mi ? Bi umuda ihtiyacım var lütfen böyle bi durum yaşayan var mı 😞
Daha çok var regline kuzum çok erken test yapmissin

Canım 8 Şubat ama bu ay erken yumurtladım. Şuan 18. Gündeyim yumurtlamamın 🤷🏼‍♀️ ilk kez böyle oldu hala regl gelmedi en geç 15. Gün oluyordum normalde. 4 gün gecikmem var dua et olur mu teste cesaret edemiyorum 🥹
Canım teste cesaret edemiyorsun anlıyorum inan bu da zor değil mi? Canına yazık ya.. Streste çok zor. Neyse 2 gün kalmış. İki gün sonra yap artık ama 🖤

9 aydır her ay üzüldüm canım evde 4 tane test var 3 tanesi erken gebelik testi 😄 asla elim gitmiyor inan 🥲 9 aydır her ay üzülüyorum ne kanlar verdim ne testler yaptım sayısız. Zaten diyorum kalp atışı ve kese için bekleyeceğim 12 sinde bakarım sevgililer günü hediyem de çıkmış olur 😋 göğüs hassasiyetim ve pelvik bölgede basınç gibi hissediyorum ilk ovulasyonu 20 ocakta 6.30 da yapmıştım progesterone baktırdım 8 gün sonra doğruladı yumurtladığımı. Yani buna göre 17 gün bitti 18. Gündeyim sizce yumurta bu kadar durur mu? İnternette hep 14. Gün regl olur sabittir diyor. Ben de geçmiş döngülerime baktım max 15. Gün regl olmuşum genelde 13. 14. Gün gelmiş reglim 🤷🏼‍♀️ sizce 18. Gün beklemesi normal mi
Normal değil hamile olma ihtimalin çok yüksek. Bak benimde ilk gebeliğim 2.5 sene sonra oldu o süre boyunca okadar çok test yaptım ki hep hayali çizgi aradım ama olmayınca olmuyordu. Hamile kaldığım ayda idrarı damlatır damlatmaz c çizgisinden önce t çizgisi belirdi oysa ben hiç beklemiyordum adetimde bir gün gecikmişti. Tam mucizelerime kavuştum derken erken doğum oldu ikiz oldukları için ikisinide kaybettim hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. Doğumdan bu yana bir sene daha geçti hala hamile kalamadım toplasan ediyor 4 sene benim bekleyişim. Seni çok çok çok iyi anlıyorum içindeki korkuları tedirgiliği. Bak gecikmen var normalde gecikmez diyorsun elinde testin de çokmuş yap gitsin öyle yada böyle öğrenmen gerek değil mi😊

Son düzenleme:
Normal değil hamile olma ihtimalin çok yüksek. Bak benimde ilk gebeliğim 2.5 sene sonra oldu o süre boyunca okadar çok test yaptım ki hep ahayli çizgi aradım ama olmayınca olmuyordu. Hamile kaldığım ayda idrarı damlatır damlatmaz c çizgisinden önce t çizgisi belirdi oysa ben hiç beklemiyordum adetimde bir gün gecikmişti. Tam mucizelerime kavuştum derken erken doğum oldu ikiz oldukları için ikisinide kaybettim hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. Doğum bu yana bir sene daha geçti ben hala hamile kalamadım toplam 4 sene. Seni çok çok çok iyi anlıyorum içindeki korkuları tedirgiliği. Bak gecikmen var normalde gecikmez diyorsun elinde testin de çokmuş yap gitsin öyle yada böyle öğrenmen gerek değil mi
Katılıyorum mucizelerbenibulur mucizelerbenibulur üstelik şuan bekleyerek biriktirdiğin stres en çok da varsa bebeğine zararlı. En güzeli testini yap ya Allah de. Olursa müjdeni geciktirmemiş olursun olmazsa da belki doktora gitmeni gerektiren bir durumun var bilemezsin ki. Hadi güzelim o stres ve kötü düşünceleri biriktirme içinde belki şuanda senin salgılayacağın bir mutluluk hormonuna ihtiyaç bir bebeğin var bilemezsin. Olmazsa da nasip der, en azından önüne bakarsın 😊

Tatlım senin regl gecmiş bile neden test yapmıyorsun normalde en gec 16. günde regl olman lazımdı ben hamile oldugunu düşünüyorum bugün müberek gün bence testini yap 😍🙏

X