🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Şifa olsun arkadaşım hepimiz inşallah gebe kalıp sağlıklı bebeler doğururuz

Kuzum nasibinizin vakti vardır

Maşallah baya koyulaşmış ya Allahım bana da bu grupta bekleyen diğer tüm kızlara da sağlıkla nasip etsin bu ay amin çok sevindim senin için canım eşine söyledin mi,
Amin kuzum İnşallah evet söyledim de çok tepki veremedi yine kimyasal olursa diye bakalım hayırlısı olsun inşallah

Bat ın geçmesini bekleyeceğim en belirgin belirti sanırım sadece adet gecikmesi. Diğer göğüs hassasiyeti vs hormonlarla alakalı da olabilir. Sizinde 1 yılı geçmiş inşallah Rabbim kucağımızı boş bırakmaz

Benim döngümde siz gibi 25günde bir olurum bu ay yumurtlama günü yakaladınız mı ? Bende 3 gün önce erken gebelikte negatif gördüm ama adet günü çok silik gördüm bi gü in gecikme bugün gene daha net silik bende az daha bekliyorum inşallah kimyasal değildir biraz daha bekleyip kan vercem ama ümidini kaybetme

Canım ben de dört aydır deniyorum dediğin gibi her şeye dikkat ediyorum ama olmuyor. Nasip diyip bırakmak lazım gerçekten stres süreci olumsuz etkiliyor. Biz de inşallah bir gün gebeliğimizi öğreneceğiz ama zamanını bilmediğimiz için her ay büyük umut besleyip büyük hüsran yaşıyoruz. Ama olursa olur olmazsa dünyanın sonu değil diye kendimi telkin ediyorum. Diğer türlü gebelik vaktini öne de çekemeyiz geri de atamayız. O yüzden üzülmemeye çalış olur mu

beklemekten başka çaremiz yok zaten

Hayırlı olsun canımm çok sevindim hayırla kucağına almayı nasip etsin Rabbim benim de 3 gün gecikti göğüslerim çok şiş ama test yapmaya kan vermeye korkuyorum 2 kez kimyasal gebelik geçirdim bu sefer en az 7 gün gecikmeyi beklemeyi düşünüyorum Hamişlerin duası kabul olur derler bana da dua et olur mu 2 senedir istiyoruz bizde

cevabınıza çok ihtiyacım var bat bugündü ben dün kan testi yaptırdım pozitif -negatif çıkandan ama negatif çıktı ve geciktim. Testin yanılma ihtimali olabilir mi? Hiç regli belirtim yok ağrılarımda geçti

Yumurtlamanızı takip ettiniz mi? Eğer geç gumurtlama olduysa geç döllenme olabilir yoksa regli bekleyin derim stres de yapmayın daha da geciktirir.

Daha önce hiç pozitif negatif kan testi duymamıştım hep değerlerle bakılanı biliyorum ben. Geç döllenme vs olduysa test yanılabilir 4-5 gün gecikmeni bekle bir daha yaptır

İnşallah hamilesindir bebeğim.

Kızlar ben de bu sabah testi mi tekrarladım yarında kan vereceğim dua edin inşallah güzel sonuçlar alırım
Gün geçtikçe koyulaştı 2. Çizgi galiba

Çok güzel sonuçlarla dön bize inşallahhhh Rabbim şu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Yumurtlamanızı takip ettiniz mi? Eğer geç gumurtlama olduysa geç döllenme olabilir yoksa regli bekleyin derim stres de yapmayın daha da geciktirir.
Çook teşekkür ederimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…