🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

Canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
7. hafta an itibariyle içimden geçti kuşum 7+5'iz şuan . Mide bulantılarım sağolsun günde 2 kusmamız var biiiiraz dün ve bugün açabildim gözümü, çalışmak da zor geliyor ama şükür bu halimize hiç şikayetçi değilim yeterki bambam sağlıkla büyüsün diyorum başka bir şey istemem, asla isyan etmiyorum. En son kalp atışını duyduk elhamdülillah sonraki randevumuz ayın 24 ünde yani daha 10. haftada Allah ulaşmayı nasip etsin inşallah. Bir de bol bol dua ediyorum bize, size, herkese Allah kabul etsin inşallah. Bizde durumlar bu. Sen nasılsın neler yapıyorsun

Canım benim maşallah size. Bana göre Belirtilerin olması güzel birşey kendini hamile gibi hissetmeni sağlıyor içinde var olduğunu haber veriyor. Biraz daha büyüyüp tekmelerini hissetmeye başlayınca işte ozaman bütün fırtınalar diniyor ben anneyim diyebiliyorsun kalbinde aklında sadece bebeğin oluyor o iyi olsun yeter ki ben acılara onun yerine katlanabilirim diyebiliyorsun. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın miniğini ve ağız tadıyla sevgiyle büyütürsün canım .

Bende ilaç tedavisine başladım inşallah faydası olur o ay bu ay olur

Evet evet hiç şikayetim yok kusarken biraz ağlamak geliyor diyorum Rabbim zoruna gitmesin şikayetçi değilim insanım zayıf anımdayım diye her şeye dayanırım sorun değil.

Canımın içi neden bilmiyorum içimden bir ses senden bu ay güzel bir haber alacağız diyor içime öyle doğdu ama hadi bakalım. Hayırlı haberler müjdeler inşallah sağlıkla

İnşallah canım hamile olduğun için hislerin kuvvetlidir inşallah

Ben aynı durumu yaşadım canım, ilk gebeliğimde de kansızlık vardı, dohuma yakın hap kullandiim ama yükselme olmadı doktorumuz da kan serumu verdi. Ama bunda daha henüz gebelik yok ama kan serumu aldım, dahiliyeye gittim ve söyledim 2 doz verdi, sonra tahlil yaptırdım düzelmiş. Kansızlık bebekleri de etkiliyor eğer gelecek ay düşünüyorsanız hemen dahiliyeye git ve serum ile yükselmesini talep et. Kan ilaçları mide bulantısı yapıyor, hamileliktr zaten mide bulantısı oluyor birde ilaçla iyice artar. Yine de sen bilirsin

benim döngümün 30.günü ben akşam kan vereceğim, kız kardeşim hastanede hemşire onu ziyarete gitmişken aradan çıkartayım kendimi diyorum ne olur ne olmaz regl gecikmesi yok ama belki 10 üzeri minikte olsa değer çıkar ne bileyim insan merak ediyor

Maşallah canım iradene günün geçmiş evde test var ve yapmıyorsun brovaa inşallah hayırlı haberi alırsın

Canım yavruların seni cenneti kapısında bekleyecek sen onlara isim koy bahsederken adlarıyla bahset. Hamdolsun gebe kalabilmen bile çok güzel öyle düşün hep Allahım bu mübarek miraç kandili hürmetine sağlıkla kolaylıkla yavrularımızla bizi kavuştursun.. Şuan işteyim akşam yapayım öyleyse rüyamda test yapıordum dediğin gibi kopkoyu bir anda çıkıyordu ağzımı tutuyorum ağlamaya başlıyorum ay öyle güzel bir histi ki.. Allahım gerçeğini nasip etmiş ol

Canımsınız inanın şu desteği hiçbir şeye değişemem insan birbirini anlayınca aynı yollardan geçince çok daha iyi anlaşıldığını hissediyor.. İyi ki varsınız akşam bu cesarette olursa yapacağım şuan işteyim Rüyamda test yapıyordum pozitifti Allahım nasip etmiş ol aminn

Merak etmeyin çok şükrediyorum çok dua ediyorum sizlerde hep dualarımda olacaksınız. Allahım en yakın zamanda bu mucizeyle kavuştursun içinizi inşallah
Canım öncelikle hayırlı olsun çok sevindim senin adına Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah bana da umut oldun bizim de 4. Denememiz olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…