🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

stres benim göbek adım anksiyete var ben de her şey için evhamlanıyorum ne yazık ki. evet evet Aralık ta başladık denemeye çok şükür tam gaz devam bazen diyorum keşke planlı yapmasaydık doktora gidip kafa bulandırmasaydık akışa bıraksaydık ama işte..

Bugün hem kaset hem erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı canim kuruma cizgisiydi heralde o bir gebenin günlüğünle değilde laboquik marka kaset prodector marka erken gebelik bişey cikmadi bugün yumurtlamanın 9 cu günü regle 5 gün var saldım artık ya büyük ihtimalle yok ama inşallah sen de vardır regli bekliycem.artik

Reglime 4 gün var, cumartesi günü erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı sonuç, belki erken yaptım diye umutluyum hala bilmiyorum cuma günü gelen giden olmazsa test vericem

kendime yumurtlama arkadaşı buldum :))) benim de dpo 9. günüm bugün. Koskoca negatiflerle güne devam ediyorum :) Bişey olsaydı çıkardı heralde.

Oyyy kuzum benim inşallah bu kere saglikla alacaksin kucağına

Merhabalar, ben de bu ay 2.gebeliğimi planlıyorum. Ama eylülde bir kimyasal gebelik geçirince doktor biraz dinlenmemi tavsiye etmişti. Bat 9 Şubat diye tahmin ediyorum. Dayanamadım test yaptım hızlı bir şekilde 2.çizgi çıktı ama yine kimyasal olur diye hemen sevinemiyorum. Bir de bu markayı “ Albi”ilk kez duydum güvenilir mi bilmiyorum.

inşallah kimyasal değildir, gecikme sonrası kan verirseniz içiniz rahatlar elbette. rabbim yüzünüzü güldürsün

İnşallah bebeğiniz sizinledir

Kan testi verince güzel haberler alırsınız inşallah

Merhaba ben regli oldum malesefki listeden çıkarabilir misin

canım tekrar maşallah tebrik ederim, ne zamandır deniyordunuz? yumurtlama günlerini takip ettin mi? bizi de aydınlatırsan yol göstermiş olursun.
4 aydır deniyorduk herhangi bi sorun olmamasına rağmen olmuyordu yumurtlama takibi yaptım 4 ay boyunca hep pik ve çatlama gördüm ama tutmamıştı bu ay moralim çok bozuktu takmadım hiç gelişine güzel değerlendirdim her ilişkiye girdiğimizde çocuk için girmeyi aklımdan çıkarmıştım öncelikle ovülasyon testi yaptım 6-7 tane hep silikti yumurtlamadım heralde bu ay dedim attım çöpe yumurtlama ağrısı akıntısıda olmadı çünkü beklemiyordum bu ay spora gittiğim için reglimede az kaldı diyerekten öylesine yapayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…