🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bugün hem kaset hem erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı canim kuruma cizgisiydi heralde o bir gebenin günlüğünle değilde laboquik marka kaset prodector marka erken gebelik bişey cikmadi bugün yumurtlamanın 9 cu günü regle 5 gün var saldım artık ya büyük ihtimalle yok ama inşallah sen de vardır 🌸 regli bekliycem.artik
Bu ay nasip olsun hayırla canım 🌹

Canım ben progesteron aile hekimliği yazdırdım şükür progestan 200mlg yazdı luteal faz dusuklugu var bende hani yumiden sonra 10.gun regli oluyordum progesteron hep 0 degerlerde insallh yukselir yumurtlamaya alisir rahmim reglimde 2 aydır uzamaya basladi 4gun olup kesiliyordum bugün 9.gun hala leke geliyor delircemmmm 🫥

Vajinaldan alıyoruz degilmi bu ilacı benm miğde yanma yapar sanki günde 2defa sabah akşam birde ovülasyon testi uyguluyorum ya pik yumurtlama gördüğüm günden itibaren başlıyım degilmi? Kaç gün kullanılmali

bilginiz varsa kızlar beni yönlendirin

🤲🏻 Yasemin sanada teşekkür ederim vallahi eczanede reçetesiz 310 tl😬 Allah'tan aile hekimi yazdır dedin
Kuzum bizim arkadaşa doktoru aşılama yaptığı gün başlatıyordu. Yumurtlama günü başlaman yeterli kanımca veya 1-2 gün önce de başlayabilirsin. İnşallah devan ondadır canım 🙏😍

Canım ben progesteron aile hekimliği yazdırdım şükür progestan 200mlg yazdı luteal faz dusuklugu var bende hani yumiden sonra 10.gun regli oluyordum progesteron hep 0 degerlerde insallh yukselir yumurtlamaya alisir rahmim reglimde 2 aydır uzamaya basladi 4gun olup kesiliyordum bugün 9.gun hala leke geliyor delircemmmm 🫥

Vajinaldan alıyoruz degilmi bu ilacı benm miğde yanma yapar sanki günde 2defa sabah akşam birde ovülasyon testi uyguluyorum ya pik yumurtlama gördüğüm günden itibaren başlıyım degilmi? Kaç gün kullanılmali

bilginiz varsa kızlar beni yönlendirin

🤲🏻 Yasemin sanada teşekkür ederim vallahi eczanede reçetesiz 310 tl😬 Allah'tan aile hekimi yazdır dedin
Vajinal veya ağız farketmez kuzum

Merhabalar herkese
33 yasındayım , 1,5 yıllık evliyiz1 yıldır da korunmuyoruz, doktora gittik hiçbir sorun yok tüm testler yapıldı. Günleri değerlendirmeye calısıyoruz. Henüz nasip olmadı ama içimden bir ses bu ay mı acaba diye düşündürmüyor değil
Sat: 14 ocak ( günlerin 24-25 günde bir olur renglim
Bat 8-9 şubat
Normalde her regl öncesi göğüs dolgunluğu, ağrı şişkinlik genelde oluyor max 1 hafta öncesi başlardı. Bu sefer ocak reglim bitti yumurtlamaya yakın göğüs hassasiyetim başladı sanki tekrar regl olacakmısım gibi… biliyorum daha erken ama 3 gün önce erken gebelik testi yaptım ikiside negatif :KK43: sürekli kafamda kurmiyim diyorum, kendimi düşüncemi adapte etmiyim diyorum ama elimde değil… hissiyatım nedense bu ay içinde olacak gibiydi belirtiler erken de gelince.
Erken gebelik testi negatif cıkıp sonradan kan testinde pozitif olan var mıdır? Neler yaşadınız belirtiler nelerdi?

Merhabalar herkese
33 yasındayım , 1,5 yıllık evliyiz1 yıldır da korunmuyoruz, doktora gittik hiçbir sorun yok tüm testler yapıldı. Günleri değerlendirmeye calısıyoruz. Henüz nasip olmadı ama içimden bir ses bu ay mı acaba diye düşündürmüyor değil
Bat 8-9 şubat
Normalde her regl öncesi göğüs dolgunluğu, ağrı şişkinlik genelde oluyor max 1 hafta öncesi başlardı. Bu sefer ocak reglim bitti yumurtlamaya yakın göğüs hassasiyetim başladı sanki tekrar regl olacakmısım gibi… biliyorum daha erken ama 3 gün önce erken gebelik testi yaptım ikiside negatif :KK43: sürekli kafamda kurmiyim diyorum, kendimi düşüncemi adapte etmiyim diyorum ama elimde değil… hissiyatım nedense bu ay içinde olacak gibiydi belirtiler erken de gelince.
Erken gebelik testi negatif cıkıp sonradan kan testinde pozitif olan var mıdır? Neler yaşadınız belirtiler nelerdi?
Ben geçen sene yaşadım. Reglden bir gün önce ve regl günü predictor erken gebelik testi yaptım. İkiside negatifti. Regl bir gün geçince kan verdim beta 50 çıktı.

Oyy tamam güzelim sonucun gelince haber ver olur mu 🥳
Haber veririm tabiki kuzum zaten çok stres oldum hafif sancım var akşam belki kan veririm gidebilirsem dayanamayıp bir tane daha test yaptım az önce 😇

Eklentiler

• Screenshot_20240205_175232.jpg
    Screenshot_20240205_175232.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 76
Kuzum bizim arkadaşa doktoru aşılama yaptığı gün başlatıyordu. Yumurtlama günü başlaman yeterli kanımca veya 1-2 gün önce de başlayabilirsin. İnşallah devan ondadır canım 🙏😍

Vajinal veya ağız farketmez kuzum
Ahhyy Yasemincim çok teşekkür ederim vallahi sen demesen ben yine kadın doğuma gitcektim aile hekimim yazdi sırf progestan 200mlg ilaci hemde iki kutu yazdı 2aylik yeter sanırım inşallah faydasını görürüm bu ayda pik göreyim hemen basliycam tekrar estradiol ve progesteron takibi yapcam dualarda buluşalım sağlıklı haberlerimiz olsun inşallah 🤲🏻👩🏼‍🍼

Merhabalar herkese
Bat 8-9 şubat
Döngünüz çok kısaymış geç yumurtladıysanız eğer geç döllenme olmuştur en doğrusu adet gününüzü beklemeniz olur. Kendinizi şartlandırmayın nasibinizde varsa olur zaten canım benimde 1 yılı geçti olmuyor. Eşiniz gitmediyse doktora oda gitsin mutlaka geçen zaman çok önemli

adetime 2 gün var. Yine hiçbir şey yok. Yumurtlama dönemine dikkat ediyorum, beslenmeme dikkat ediyorum, takviye kullanıyorum ama yok olmuyor. Yalnızca 4 ay oldu ama ben şimdiden çok yoruldum. Annem,arkadaşım istedikleri ilk ayda hamile kalmışlar. 4 aydır her şeye dikkat etmemize rağmen neden olmuyor her ay aynı çizgiyi görmekten bıktım. Artık ne yumurtlama takini yapıcam ne de vücut sıcaklığı. Sadece takviyelerime devam edicem. Yok yumurtlama masajı, yok ovülasyon testi, yok jel, yok vücut sıcaklığı. Artık hiçbir beklentim kalmadı
image.jpg

Haber veririm tabiki kuzum zaten çok stres oldum hafif sancım var akşam belki kan veririm gidebilirsem dayanamayıp bir tane daha test yaptım az önce 😇
Maşallah baya koyulaşmış ya 😍🥲 Allahım bana da bu grupta bekleyen diğer tüm kızlara da sağlıkla nasip etsin bu ay amin 🥹💖 çok sevindim senin için canım 🌹 eşine söyledin mi,

X