🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bir kere kullandım ben yumurtlamanın bittiğinden emin olunduğunda içilmesi lazım , yani 14.gün pikse bana 17 18. gün iç demişti sanırım doktor . Sonra test yapıp negatif gördüğümde bırakmıştım hapı ve adet olmuştum kendi vaktimde

Duygulara tercüman

Kuzum ben ilaç kullanıyorum adet olmak için, bebek düşünüyorum ama önce bi adet olursam.

doktorum herhangi bi yan etkisi yok dedi. bi sorun olur mu kii. Tereddütte kaldım bak şimdi..

Cok doğru diyorsun canm bazen artık takıntımi oldu bende diye sorguluyorum kendimi dun annmle konuşuyorduk ben çok takıyorum kafaya yok yumurtlama oldu yok yumurtlama bitti yok şu gün bat günü diye hesap yapıyorum dedim annem kaldı söyle bir ya sen napican yumurtayida günüde yumurta olur gelir gider yuvarlanır gider sen normal yaşamana bak dedi peki anne dedim

Bende ilk defa progestan 200mlg kullanıcam pik gördüğümde 3aydir estradiol bakıyorum hep yüksek yumurtlamadan 7.8.9 gunu bakilan progesteron 0 değerlerde oda yetmezmiş gibi yumurtlamadan 8.gunu lekelenme ile başlıyorum 10.gun hop regli lutuel faz dusuklugu var Normalde yumurtlamadan 14.gun sonra olması gerekiyor demişti doktor kendi günümde hiç regli olamıyorum geçen ay 25.gun pik gördüm inşallah faydası olur yumurtayı görünce vajinal yoldan alıyım ben ozaman 14 gün devam edeyim değil mi? Bu ayda baktircam estradiol ve progesteron değerlerine bakalım faydası olacakmı?

Hayıt tohumu çayı için günde iki kere aslan pençesinide için ama karıştırmayın ayrı ayrı tüketin.hiç moralinizi bozmayın okadar çok okudumki çok yüksek olupta düşürenler varmış.herseyden önemlisi başaracağımıza inanmak.güzel rabbim bizlere güzel sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Benim belim çok ağrıyor sabah başladı hala devam ediyor dayanamıyorum artık ağrı kesici içsem sorun olur mu ki normalde regl öncesi veya regl sırasında pek ağrımazdı inşallah hayırdır bu ağrı

canım iç sorun olmaz dün ben baş ağrısına dayanamadığım için içtim gebelik olsa bile organları henüz oluşmadığı için bu aşamada bir sorun teşkil etmeyeceğine dair videolar izleyip öyle içmiştim

Kuzum ben ilaç kullanıyorum adet olmak için, bebek düşünüyorum ama önce bi adet olursam.

doktorum herhangi bi yan etkisi yok dedi. bi sorun olur mu kii. Tereddütte kaldım bak şimdi..
Canım ben bu konu ile ilgili hiç doktora gitmedim son zamanlarda böyle düzensizlik oldu. Doktor verdi ve yan etkisi yok demişse sorun yoktur bence istersen ayrıca bir daha danış.

amin canım inşallah bebek bekleyen herkes güzel hayırlı sağlıklı haberler alır. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.eğer 6.aya kadar gebe kalamazsam doktorum sperm testi isteyeceğini söyledi ona belki de ona stres yapıyordur

iyi yapmışsın canım inşallah değmiştir bekleyip göreceğiz

Benim hep sağ yumurtalığım ağrır. Sağdan hamile kalmıştım, doktorda sağdan oluyor demişti. Sol ile ilgili bir ağrı ve sızı olunca şüphelendim, normal bir süreç değil çünkü benim için. Sizin her ikisi de her zaman ağrıyorsa düşünmemeniz çok normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…