🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yaa aşkım hemen koş kan vermeye
Canım daha önce kimyasal geçirdiğim için korkuyorum bide bat geçince çizgi koyu çıkarsa baya öyle kan vereyim diyorum benim ilk bebeğim tüp Bebek ti üçüncü deneme de oldu iki tane tüp Bebek le kimyasal bir tane de doğumdan sonra Aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim yani beş buçuk senedir evliyim ilk defa normal yolla hamile kaldım çok korkuyorum heyecanlıyım oğlum da altı aylık olmak üzere zaten başka marka test yaptım oda silik çıktı inşallah sağlıkla ilerler Rabbim isteyen herkese nasip çok iyi bilirim beklemek ne demek onlarca hatta yüzlerce test yapmak ne demek eşimde bende bissuru tedavi olduk ameliyat olduk yani kimse umudunu kaybetmesin zamanı geldiğinde mutlaka olacak

Eklentiler

• 17071176399174514247199333003733.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 37
eşimle dün gece büyük tartıştık çocuk işini erteleyelim dedi bana neymiş heyecanımı paylaşıyormuşum herkesle ayıpmış gizli kalmalıymış ne yani 2 yakın arkadaşımla da dertleşmeyeyim mi anlamadım. baya bir kızıyor ovülasyon testlerinide kaldırmıştı stres yapıyorum diye.. hayır takıntılı da değilim asla açmıyorum konuyu, bebek vs imada da bulunmuyorum ona karşı. ben kendi halimde takılıyorum ona dokunmadan hatta dedim sus bak ya hamileysem şu an napıcan cocuguda mı rafa kaldırıcaksın dedim o zaman aldırırız napiyim dedi dünyam başıma yıkıldı

Kızmış canım öyle demiş kötü bir niyeti yoktur eminim. Ama ben kendi eşşmden de biliyorum bu arkadaşlarla dedikodu olayından nefret ediyor , yani dertleşiyorsan da eşine söyleme , kendilerinin dedikodusunu yapıyoruz tribine mi kompleksine mi giriyorlar anlamadım. Ama ben hayatta söylemiyorum eşime annemle kız kardeşimle ya da arkadaşlarımla bazen paylaşırım ama eşime hiç bişey söylemediğimi söylerim boşuna tadı kaçmasın diye

gelmiş mutfakta iş yapıyorum telefonla konuşurken beni dinlemiş, çekiştirmedim de onu hayır erkekliğine de laf etmedim ki hayırlı haberi alamadık hala beklemedeyiz birşey olduğu yok henüz dedim vay efendim ona laf sokmuşum taş atmışım ben neymişim tövbe dedim ezan okunuyor öyle düşünce geçmedi içimden. ama ağır konuştu

Arkadaşlar ben regl olmadım uygulama 4 Şubat gösteriyordu. Perşembe günü test yaptım negatifi. Ocak ayında Regl olmadım zaten. Kasımda kimyasal geçirmiştim düzenim bozuldu. Düzeni nasıl yeniden yaparım acaba ne içsem? Ya d kist falan mı oluştu acaba bilmiyorum. Regl olacak gibi hissediyorum ama böyle düzenin sarkması rahatsız etti beni

benimde düzenim bozuldu canım eskiden 30 günde regl olurdum şimdi döngüm 37 lere kadar çıktı hatta geçen 39.gün oldum. doktora söyledim ama bana duphaston içmemi önerdi. ben içmedim yan etkilerinden korktum meyve sebze vitamin vs var ise bende kullanacağım artık yazan arkadaşlar olursa

Aramıza hosgeldin canm hepimiz oyleyiz merak etme aklının bir köşesinde sürekli var yani benm öyle

Üstlerine alınıyorlar canım mesela senin hormonlarında falan da Sıkıntı yoksa karşı taraf o zaman problemi eşten anlarmış gibi hissediyor herhalde . Benimkinde sperm sıkıntısı da var bir de ben ama hiç kimseye söylemedim içim el vermedi yine de hep yaştan şundan bundan diyorum soranlara. Zor bir süreç gerçekten ama emin ol bizim kadar üzülüp takılıyorlar aslında ama belli etmeyip etmekte istemiyorlar aslında

doğru diyorsun eşim hiç muayene olmadı ben muayene oldum sağlıklıyım Aralıktan bu yana deniyoruz muhtemelen kendinde suç olduğunu düşünüp büyük bir patlama yaşadı. halbuki doktor bize 1 sene süre verdi. bilmiyorum regl olmayı bekleyeceğim eğer hamişsem ne ala ne mutluluk ama değilsem bir süre ara vereceğim rabbim neylerse güzel eyler hakkımızda güzel şeyler olsun inşallah hepimiz için.

walla arkadaşım dünyanın en anlayışlı en modern erkeği de olsalar konu çocuk doğurganlık vs konularına gelince bi haller geliyor hepsine. Hemen kendilerinde bir sorun varmış gibi kendi kendilerine bi triplere giriyorlar. Arkadaşlarla konuşunca dertleşince onları anlatıyormuşuz gibi hissediyorlar heralde halbuki alakası yok. Erkeklerin kafası çok bambaşka çalışıyor anlayamadım anlayamayacağım. Sorun bizde de olabilir onlarda da ne var yani suç mu günah mı utanılcak bişey mi

vallahi olan bir şeyde olsa kimseye ne eşimi ne kendimi kötülemedim, iki arkadaşımla dertleşsem yada heyecanımı beklentilerimi paylaşsam anında savunmaya geçiyor bambaşka bir insana dönüşüyor. ettiği laflar yenilir yutulur cinsten değil. her kavgada insan çocukla tehdit edilmez ki bu sefer içime kurt düşüyor acaba bu adamdan olmaması daha mı hayırlı bu haldir rabbim diye?

Benimde 31 gündü, uygulama şu gün dese o gün regl olurdum, hadi üşüttüm diyelim 2 gün geç gelirdi ama regl kendisini belli ederdi sökülmedr zorlanırdı adaçayı falan içer olurdım. Ama şimdi dediğin gibi 37 38 gün oluyor, ee bebek düşündüğüm için söktürücü de içemiyorum içim rahat etmiyor. Böyle böyle kötü oluyor işte canım. Ne yapacağımı bilemedim

aynı durumdayız canım maalesef.ovülasyon testleri de olmasa resmen yumurtlama günümüzü takip edemeyeceğiz yani niye böyle oldu anlamadım doktora gittim testler oldum bir sebebi yok dendi. regl düzenleyici içmek istemiyorum kimyasallarla aram iyi değil vardır bitkisel bir çözümü mutlaka

Canım ben progesteron aile hekimliği yazdırdım şükür progestan 200mlg yazdı luteal faz dusuklugu var bende hani yumiden sonra 10.gun regli oluyordum progesteron hep 0 degerlerde insallh yukselir yumurtlamaya alisir rahmim reglimde 2 aydır uzamaya basladi 4gun olup kesiliyordum bugün 9.gun hala leke geliyor delircemmmm

Vajinaldan alıyoruz degilmi bu ilacı benm miğde yanma yapar sanki günde 2defa sabah akşam birde ovülasyon testi uyguluyorum ya pik yumurtlama gördüğüm günden itibaren başlıyım degilmi? Kaç gün kullanılmali

bilginiz varsa kızlar beni yönlendirin

Yasemin sanada teşekkür ederim vallahi eczanede reçetesiz 310 tl Allah'tan aile hekimi yazdır dedin

Olabilir canım evet benimki hiç yaklaşmamıştı teste ben bide ikinci evliliğiyim önceki evliliğinden oğlu var ben de sorun yok deyip duruyordu çok zor ikna ettim derken sorun çıkması bide erkeklere daha ağır geliyor bence yani sperm sıkıntısı erkeklikleri eksikmiş gibi kafaya giriyorlar sanırım , eminim çok üzüldü çok bozuldu ben hiç bişey demedim o yüzden. Senin eşinin de kafasında o korku var belki de ama asla söylemez onlar için ayrı bir tabu bu sperm olayı bizim gibi bakmıyorlar.sen uygun bir zamanda ikna etmeye çalış ya da doktorunla anlaş doktor söylesin siz de emin olun test verin falan gibisinden . İnşallah hiç birine gerek kalmaz canım beklemeden görürsün çift çizgiyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…