🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Gercektenmi bende bazen tam pik olmuyor diye çok üzülüyorum demekki ona bile gelmiyor
Evet gerçekten. 10 tane ovulasyon testi yaptım. 2-3 tanesi silik diğerleri tertemizdi.
Allaahhh nasıl söyledin anlatsana bize de
Lohusa filmine biletimiz vardı zaten. Tam film başlarken söyledim. Elini karnıma götürdüm. Burda sana iyi seyirler dileyen bir şey var dedim

Yiaaa harika olmuş yemin et falan diyolar genelde seninki inandı mı hemen filmi izleyememiştir heyecandan harika

İnşallah belirtin var mı peki
Benim göğüs hassasiyetim var ama her döngümde olur bugün çok tansiyonum düştü dışarda bayılacak gibi oldum ama oruçluydum ona yordum. Bir iki kere ani mide bulantısı oldu ama dediğim gibi bunlar döngümde de olabilir benim için asıl belirti testte pozitif çıkması olur inşallah nasip olmuş olsun

Erkekler çok saf ya süper böyle güzel devam eder inşallah gebeliğin de bize de dua et olur mu aynı yollardan geçen bilir
Etmez miyim. Hep ediyorum. Allahım isteyen herkese nadip rt onlarla birlikte bana da nasip et diyordum. Şimdi artık burada tanıştık.. Hepiniz için ayrı ayrı dua ederim.

Ama en hayırlı zamanda olsun.. geç olsun güç olmasın. Hep dua edeceğim

Kızlar bu testte bişey yok dimi bat 7 Şubat test certain kaset test

Eklentiler

• IMG_20240204_025122.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 111
İmprl nasıl bısey bebegm ıcerıgını ve dıs kutusunu atsana bı.ınceleyım.
Günaydın kuşum bu vitamini genelde tüp bebek doktorları veriyor yumurta kalitesini artırıyor içinde çinko ve b vitaminleri var biraz pahalı hatirsan nigu arkadaşımız vardı o önermiş ti hamile kaldığı ay eşiyle beraber kullanmıştı oda yanımda yok şuan kabı ama ımpryl yaz googleden çıkar kuşum bunu kullandığında folik asit içinde var zaten ayrıca kullanmıyorsun

Kızlaarrr koşun testimde hemen silik çizgi çıktı bugün de albi kaset test çıplak gözle direk görülüyor bu marka nasıl acaba

Eklentiler

• IMG_20240204_094242.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20240204_094232.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_20240204_093946.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 107
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…