🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhaba kızlar, bir sorum olacakt. Bu ay gün aşırı ilişki oldu reglime 10 gün var. Benim her iki yumurtalığım da batıyor ve ağrıyor. Ailede her iki tarafta da ikiz yok. Sizce bu durum ikiz gebeliğe işaret olabilir mi? Üşütme vs olaylarını es geçiyorum hamilelik üzerine düşünce sanki ikiz hamileliği gibidir di mi?

Benim eşimde bir yıl inat etti sonra aşılama yaptırırken kesin oluyormuş diye söyledim mecbur verdi sıkıntı çıkmadı tutmadı ama. Bende de bir şey bulamıyorlar ama işte 35 üstü olunca demekki sıkıntılar oluyor. Bir kere doğuran bir daha nasıl hamile kalamaz insan şaşırıyor hadi ben ilk zaman spiralim vardı o mu sıkıntı yaptı diye düşünmüştüm ama hiç kimse sorun yaşamıyor bir yılı geçti bizimde çok normal değil artık bu durum

Hamile misiniz şu an

Bir sorum var regl öncesi bende rahim ağzında açılma oluyo bu gebe kaldığımızda da oluyo mu eğer olmuyorsa bu ay bebiş yok demektir bi de bu herkeste oluyor mu

Canım kuzum sen hamiş oldugun ay ınofolıc combımı kullanmıstın?hangısıydı o resmını atabılırmısın bana.son kez bı vıtamın alıp deneyecegımsen nasılsın mınnosumuz napıyor A Afratafrac

Bu testin hep kendi kuruma çizgisi çıkıyor baska bir.marka deneyin bende de çok çizgi çıktı ama negatifti çok yanılttı bu hızlı gebelik testi bu markanın testi daha doğrusu

Bende o da yoktu eşim korunuyordu, ben anlamıyorum gerçekten. Çalışma arkadaşim 39 yaşında pkos üstelik ve 1 kızı var 14 yaşında, aslında 2.yi düşünmüyorlardi neyse istediler 5,6 ay da tak hamile şimdi gün sayıyor oğlu olacak. İsteyen herkese versin rabbim kimsenin kolu boş kalmasın

Kızlar merhaba, kürtaj sonrası adetiniz düzensizleşti mi ?

ilk adetimi 35 gün sonra oldum. ikinciyi olamadım bir hafta gecikti daha dün doktoruma yazdım tarlusal kullanmamı önerdi aldım onu kullanıyorum.

Kullanan var mı aranızda kaç güne gelir acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…