🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ay bitmeden güzel haberlerini almak için dua ediyorum canım benim

Bu ayda et canm bence sen bilirsin ama istersen termale git ek olarak sanki hamile kalmadan önceki ay gitmiştin öyle kalms aklimda yürüyüş yapabilirsin bu ay aklmda var benm

Saol canım bize dualarınızı eksik etmeyin rabbim sanada sağlıklı güzel bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin
Bebısım bır hafta herseyı bırakalım.vıtamın ot çöpvucut bobrekler bı dınlensın.adetın 5.gunu gıbı baslarsın yıne.bende ya yarın ya pazartesı adet olcam.ya kac aydır 30-31 gune cıkmıstı regl duzenım bu ay eskı halıne dondu cok şükür.gercı daha olmadım ama oyle tahmın edıyorum karnım agrımaya basladı.haa ama sebzeyle beslenıyoruz avokado cevız fln onlara bugunden basla bebısm.ben son gunlerde cok sınırlı oldugumu farkettım hatta cekmeceyı kırdım bugun mutfaktakıayy sanırım baya kafamı takmaya basladım,herkeste sorup duruyo noldu noldu bebek yokmu ayy sızene allah allah..ya Allahım ınsallah bekletmesın bızı artık

Canm haklısın valla biraz sinirli oldm bnde 1 2 ay tamamen kafamdan atayım diyorum kendimi düşünürken buluyorum sorgu sual oda bir ayrı tantana hakketten size ne

Sorma kuşum o sinir bende de var bugün temizliğe vurdum kendimi motive ediyor beni ben onları bir hafta oldu bıraktım zaten balık yağı az kaldı adet bitince onu kullanırım bal tarçın çörek otu yine yaparım d vitaminim bitmişti onu sipariş ettim hamile kaldigim ay ve öncesi imprly kullanmistim onuda istedim bunlari kullanacam doğal beslencem bu son ay olmazsa doktora gidecem artık

Martta beraberiz miii yani bizde çalışmalara başlayacağız inşallah regl sonrası

İmprl nasıl bısey bebegm ıcerıgını ve dıs kutusunu atsana bı.ınceleyım.

Maşallah canımmm bence yavrun seninle bat neydi senin? Kan verdin mi sonuç çıktı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…