🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar bugün testimi tekrarladım ilk idrarımla bat 4 gün var biraz geç kızardı ikinci çizgi bide çok net değill gibi prodoctor marka yine.
Gebeliğini bu şekilde öğrenen tecrübesi olan var mı

Eklentiler

• IMG_20240204_094827.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 95
Merhabalar kızlar bu ay çok umitliydim. Burada sizlerden duyup ilk defa innovita ovulasyon ile net bir şekilde günleri tespit edip değerlendirdik. Bat 6 Şubat yani 2 gün var. Kutudan çıkan HCG testi ile sonuç bu. Kalbim kadar temiz
Sorum şu bu testlerin sahte olma durumu var mı? Yeni farkettim ürün tanıtımında 30 ovulasyon ve 2 adet ultra hızlı gebelik testi yazmış. Ama gelen kutuda üzerinde 3 adet HCG testi hediye yazıyor. Normalde negatif de gelebilir alışkınız neredeyse 1,5 yıldır olmuyor 36 yaşındaym 1 oğlum var 6 yaşında kardeşi olsun çok istiyoruz rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

Eklentiler

• IMG_20240204_101546.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20240204_100419.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_2024_0204_101724.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 90
Bende bu ay bu markanın testyle öğrendim benim ki o kadar sikik çıktı ki resmen telefon ışığıyla aradım ama var kan verdim 75 çıktı çok daha yeni

Ay ne güzelde çıkmış. Maşallah. Var bencede:)

Bende test yaptım yarım saat içinde çok silik çıktı inanmadım ama gebeyim

Senle ay ı durumdayım. Hiç doktora gittin mi canım

Ben adet bitiminden sonra hemen başladım günde 2 kez kullandım 15 gün boyunca şimdi günde bire düşürdüm.saraçoğlu 15 gün günde 2 kez aç karnına incir kürü sonra 15 gün günde 2 kez aslan pençesi öneriyo

Bende de hiç belirti yok belli olmuyor ama bu işler inşallah vardır ikimizde de

Bu sabah ben de prodoctor erken gebelik testi yaptım negatif. Ama o kadar hamile gibi hissediyorum ki hiçbir ay bu kadar çok hissetmemiştim. Bir sürü belirti yaşıyorum falan demiyorum aksine diğer aylar daha farklı şeyler hissettiğim çok olmuştu. Kesin görücem diye düşünerek yapmıştım testi bile acaba erken mi yaptım ki değişebilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…