🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Haklısın canım gerçekten öyle 😍

Ben hep ilk çişim ile yapınca bir sormak istedim gerçekten olunca ilk son farketmiyor haklısın 😍 ben denemeye gidiyorum o halde hayırlısı olsun 😂

Kuzum freelynin mavi olmayan testi bu umarım çakma değildir denemeye kaçıyorum😂 Z zesamu93 testin güvenirliği hakkında bilgisi olan bilgii verebilir mi freeylde ilk defa bunu görüyorum da
Kuzu ben hep erken gebelik testını aldım koyu pembe kapaklı olanı çıktı hep ıcınden bunu bilmiyorum hıc kullanmadım☺️

Kızlar regl oldum 😍 mart topiğini kim açarsa gelicem inşallah ❤️ hepinizi seviyorum regl olanlar ve olacaklar lütfen karamsarlığa düşmeyin eminim ki rabbim bize enn güzelini yazdı zamanı var her güzel şeyin olduğu gibi🌸
Bende bugün 4 gun kala erken gebelik testi yaptım ve tertemiz bi negatif gördüm benımde marta kaldı☺️☺️Açılır açılmaz topıkte olacağım hayırlısı olsun hakkimızda kuzum. Bu arada ilk gebeliğin mi olacak başka çocuk varmı? Biz ikinciyi istiyoruz kardes olsun dıye😊

Yaa kızlar şaka gibi daha adetime koooskoca 18 gün var ama kasık ağrılarım oluyor. Enfeksiyon falan da yok niye böyle oluyor ki 😂😂

Bende bugün 4 gun kala erken gebelik testi yaptım ve tertemiz bi negatif gördüm benımde marta kaldı☺️☺️Açılır açılmaz topıkte olacağım hayırlısı olsun hakkimızda kuzum. Bu arada ilk gebeliğin mi olacak başka çocuk varmı? Biz ikinciyi istiyoruz kardes olsun dıye😊
Amiiin inşallah 🤲🏻İlk kuzum 😍 maalesef 3 ay önce dış gebelik geçirdim ben baya üzüldüm ama toparlandım❤️ mart topiğinde de beraber olacağımıza çoook sevindim 😍

X