🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bence dene şansını eğer varsa çok hafifte olsa silik çıkar çıkmazsa yarın ilk idrarda tekrar denersin yoksa gün boyu için içini yiyecek inşallah güzel sonuçlar alırsın

Özel hastaneye mi gidiyorsunuz? Devlet hastanesinin acilinde almazlar diye düşünüyorum ama onun için soruyorum
Özel hastaneden hemen alabiliyorsun sonuçları 1- 2 saat içinde hemen ögrenebiliyorsun ben şimdi hazırlanıyorum cikicam hadi güzel sonuçlarla gelelim inşallah

Bence dene şansını eğer varsa çok hafifte olsa silik çıkar çıkmazsa yarın ilk idrarda tekrar denersin yoksa gün boyu için içini yiyecek inşallah güzel sonuçlar alırsın
Haklısın canım gerçekten öyle
Ben ilk hamileliğimde akşam yapmıştı çıkmıştı, ben çok saate takılmıyorum o yüzden
Ben hep ilk çişim ile yapınca bir sormak istedim gerçekten olunca ilk son farketmiyor haklısın ben denemeye gidiyorum o halde hayırlısı olsun

Kuzum freelynin mavi olmayan testi bu umarım çakma değildir denemeye kaçıyorum Z zesamu93 testin güvenirliği hakkında bilgisi olan bilgii verebilir mi freeylde ilk defa bunu görüyorum da

Eklentiler

• IMG_5053.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 120
Ben negatif görüyorum zaten bilinçli bir çalışma yapmamıştık beklentim yoktu olsaydı sürpriz olacaktı regl bekliyorum artık inşallah bu ay güzel verimli bir ay olur bizim için martta güzel haberlere

Eklentiler

• IMG_5057.jpeg
    74 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_5056.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_5055.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_5059.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_5060.png
    48,6 KB · Görüntüleme: 103
Ben kan tahlili yaptırmadım canım
Seninkini bekliyoruz anlamında yazmıştım
Aaa ben sen yaptırdın sandım

Dün üç test almıştım. Sabah ikisini yapmıştım. Hastaneye gitmeden 3. yü de yapayım dedim

Bu da predıctor express 3. Dk sonucum.

Eklentiler

• IMG_1015.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 113
Hayırlı uğurlu olsun canım darısı bizlere inşallah bat a kaç var ? Belirtin varmıydı
Teşekkür ederim hepinizeeeeamin sağlıklı gelsin hepinize nasip olur umarım
Belirti olara yumurtlamadan bu yana meme uçlarım çok kaşındı, kasıklarım adet olacak gibiydi, bi de en farklı olan bacakları uyuşuyordu, yer kayıyo gibiydi, iştah artışım da çoktu herkese gönlünden geçtiği gibi hayırlısını dilerim

Merhaba kızlar adet günüm yarın birşey görüyormusunuz ya vanu marka diye bi testle yaptım pekte güven vermiyor başka marka bulamadım

Dayanamadım bugün sabah yaptım reglime 6 gün var,maalesef hamile değilim, hayırlısı bakalım, zaten bu ayı çok değerlendiremedik, bakalım bir sonraki aya yada başka aylara
Canım aynı yaş grubu olduğumuz için söylüyorum ve yeni denemeye başlamışsın diye herşeyden önce bence adet olduğunda 2. Yada 3. Gün bir kadın doğumcu da değerlerine baktır mutlaka. Hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…