🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ne değeri bilmiyorum ben
Canım 35 ten sonra değerler hızla bozulabiliyor düzenli adet görmek bunun ölçüsü değil fsh tsh esradiol buna benzer yumurtalıklarla ilgili hormonlar. Ayrıca ultrasonla yumurtalarına bakarlar 21. Gün sağlıklı çatlama olup olmadığına progesterona bakarlar. Ayrıca eşinin sperm testleri erkeklerde hız ve sayısı azalması da oluyor. Hsg çekiyorlar sonraki aşamada tüpler tıkalı olabiliyor. İnan bunlarla benimde işim olmadı geçmişte ama 35 ten sonra bunlar önemli şeyler hem seninde içinde rahat eder zaman değerli

Kızlar bir şey danışcam az önce benden pembe bir leke geldi adetime 7 gün var belimde ince ince bir ağrı eşlik ediyor yerleşme kanaması olabilir mi ne zaman test yapmalıyım pek bi tecrübem bilgim yok ilk denememiz öyle her şeye umutlanmakta istemiyorum

Olabilir de olmayabilir de ağrılar şaşırtıcı olabiliyor. 3-4 gün sonra yap bakalım test canım. Yumurtlamanı bilmediğimizden bi şey demek zor

Merhaba benide ekliyebilir misiniz? Sat 21 Ocak bat 20 Şubat. Bol hamişli bir ay olması dileği ile

Hanımlar bugünkü testim de böyle çok hafif bir gölge görür gibiyim ama sanki heveslenmek istemiyorum hamilelik olsa dünden daha koyu olurdu herhalde (( adetime 2 gün kaldı bu arada erken gebelik testiyle ilk idrarla böyle ve adet olacakmış gibi ağrım çok siz bişi görebiliyor musunuz ? Sizce gebelik olsa iki gün önce erken gebelik testi daha net mi olurdu

Eklentiler

• C98FA1CB-2B83-4BC6-8F7F-EC027D8D14F3.png
    515 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar testlerim böyle ama ben bugün çok bel ağrısı ve yorgunluk hissediyorum hissediyorum hafif göğüs ağrımda var bunu yaşayan birileri var mı regl günü geçince testi pozitife dönen ?

Hayırlısı canm ama tekrar devam gez toz @sevayd Dediği gibi 2 gün moral bozma hakkn var sonra ya Allah
Evet canım moral bozmadım devam edecez zaten reglim de geldi ya gördüm kırmızıları iki gün erken geldi iyi oldu beklemekte zor ne yapsam bu ay bunlara devammı edeyim imagination forever Mervenur277 canım bana kırmızı koyabilirsin gerçi yine şubat ayı içindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…