🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Her etiketlemede kalbimin çarpması benm umudum var senden canim sen yok desende
Dedigim gibi iflah olmaz anne adaylariyiz

Canimm benim sat 10ocak bat 8 Ocak düzeltir misin

Tamam kız yapıyorumben bir hafta yapar bırakırım
Herkese selam konularda gezinirken gördüm. Belki faydam olur diye yazmak istedimm. Şuan sağlıkla kucağıma almak nasip olsun 8 haftalık hamişim. Umarım darısı tum bekleyenlere olsun. 35 yasindayim ilk gebeliğim olacak. 1 yıldır deniyoduk fakat olmamışti. Aralık ayinda son regl bittikten 3 gün sonra soğan suyuna başladım. sabah ve akşam aç karnina 15 gün ılık olarak tükettim. Veee bi baktım hamileyim. Tabi önce Allah'ın izniyle sonra bilmiyorum çok fazla enerji yuklemesiyle soğan suyuna oldu O yüzden denemekten vazgeçmeyin

Ya bide kuzenimden dudyum ben yeni konuştuk hatta uyanık olursan o an duyduğun acıdan hareket etsen geri cekilsen film de düzgün çıkmıyormuş o yüzden 5 dk da olsa uyutup çekelim demiş ona da dr u o zamanlar baya oldu tabi hahhaha güldürdün beni allah da seni güldürsün inşallah emi tez zamanda sonuclarına ulaş o kurcuklamaya göre inşallahhh

Şuan regli dönemim olup bu yazıyı görmem

Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım ❤❤❤ tarifi detaylı yazabilir misiniz

Kızlar bişey sormak istiyorum,benim karnimda garip bir his var ve kasıklarımda ağrı bir haftadır, reglime daha 7gun var acaba test yapsam çıkar mı

Aynen canım o kadar kurcalamaya karıştırmaya bebiş gelmesi lazım zaten. Şaka bı yana Allah çabamizi görsün gönlümüze göre versin inşallah tez zamanda en kolaylikla

Şuan regli dönemim olup bu yazıyı görmem
Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım ❤❤❤ tarifi detaylı yazabilir misiniz
Umarım bi işarettir o halde çok teşekkürler amin ins darısı size olsun Ben 1 buçuk su bardağı suyu kaynadıktan sonra soyulmuş orta boy soğanı 4 e bölüp içine attım ve 5 dk kaynattm. Ilık olarak tükettim aç karnina. Ama eğer mideniz hassassa burda bu konuda forum acilmisti ona göre tuketebilirsiniz

Kızlar bişey sormak istiyorum,benim karnimda garip bir his var ve kasıklarımda ağrı bir haftadır, reglime daha 7gun var acaba test yapsam çıkar mı
Benim sol yanımda hep kıpırdama olur gaz sancım vs eğer sizde her ay bu tarz şeyler yaşamıyorsanız eğer yumurtlama zamanı döllenme olduysa erken gebelikte çıkar bence

Gerçekten mi ay bir de onunla uğraşmayalım ya. Adetiniz mi gecikti nasıl anladınız
Burada arkadaşlar şahit. Baya gecikti. 18 inde beklerken 27 sınde oldum ve hala kanama oluyor. Arada siyah pıhtılar atıyor. Vücut atmaya çalışıyor sanırım ama kanama insanı strese sokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…