🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Burada arkadaşlar şahit. Baya gecikti. 18 inde beklerken 27 sınde oldum ve hala kanama oluyor. Arada siyah pıhtılar atıyor. Vücut atmaya çalışıyor sanırım ama kanama insanı strese sokuyor
Evet haklısın olabilir. Bana da bu ay aşılama yapıldı kocaman bir yumurta hala duruyordu adetin 3. Günü kist olurmu dedim eriyecek dedi doktor ama hala sol yanımda kıpır kıpır adetin 8. Günü hala kahve rengi lekelenme var Çok fazla yumurta olması da eğer gebelik olmazsa kiste yol açıyor malesef vücut atmaya çalışıyor

Ben neden hep bu durumu yaşıyorum neden. Neden hep böyle testler bana denk geliyor. Şuan ağlamaktan mahvoldum. Yıkıldım. Hamile falan değilim. Allah kahretsin böyle testleri. @Papatyamaviss melegim can melegim can @melisaa93 @Tikabasa @beyons unuttuğum her kim varsa bir kere daha hamile olmadığıma şahit olabilirsiniz
Canım bak benim de geçen ay böyle çıkmıştı. Regle 3-4 gün falan vardı. Ya testler hatalı ya böyle durumlar kimyasal oluyor bilmiyorum. Sonra tam gününde regl oldum bende :KK43: gecikmen var mıydı bilmiyorum ama gecikme önce gölge gibi testler hep risk üzme kendini inş bidahaki aya🥰

Eklentiler

• 15348982-920A-449F-A13E-71DC54B68F02.jpeg
    15348982-920A-449F-A13E-71DC54B68F02.jpeg
    84,1 KB · Görüntüleme: 43
Benim sol yanımda hep kıpırdama olur gaz sancım vs eğer sizde her ay bu tarz şeyler yaşamıyorsanız eğer yumurtlama zamanı döllenme olduysa erken gebelikte çıkar bence
Canım hiçbir ay böyle olmadı, yani daha önce hamileyken böyle bir his olmuştu. Şimdi biraz daha mı beklesem daha 1 hafta var reglime o yüzden belki çıkar belki çıkmaz emin olamadım

Kızlar çok korkuyorum kilodan dolayı adetim benim çok az gelirdi. Diyete girmeye karar verdim 3 4 gündür kilo verdim. Adetim bitmesi lazım ama hala minik minik kanamam geliyor. Bir gün hiç gelmiyor bitti sanıyorum sonra ertesi gün geliyor akşam geliyor. 5 inde kadın doğum a randevum var ama çok korkuyorum
Canım korkma bende de bir kez öyle oldu bazı aylar olur demişti doktor inşallah seninde ondan dolayıdır bende diyetisyene başladım insülin direncim çok yüksek çıktı glifor verdi doktor bende pcos var 😔

Canım hiçbir ay böyle olmadı, yani daha önce hamileyken böyle bir his olmuştu. Şimdi biraz daha mı beklesem daha 1 hafta var reglime o yüzden belki çıkar belki çıkmaz emin olamadım
İkinci çocuk mu olacak nasipse. Tabi bekleyin ama iyi markaların erken gebelik testleri genelde 6 gün öncesi silik çıkıyor en azından bende hiç yanılmadı. Açıkçası beklemek bana daha zor geliyor

İkinci çocuk mu olacak nasipse. Tabi bekleyin ama iyi markaların erken gebelik testleri genelde 6 gün öncesi silik çıkıyor en azından bende hiç yanılmadı. Açıkçası beklemek bana daha zor geliyor
Evet canım ikinci çocuğum olacak Allah nasip ederse.bugun test aldım ama eczanede de sordum en erken 6 gün kala öğrenebilirsiniz dedii ama belki daha önce öğrenebilir miyim diye sordum. Neyse bir kaç gün daha bekliycem ☺️

Canım bak benim de geçen ay böyle çıkmıştı. Regle 3-4 gün falan vardı. Ya testler hatalı ya böyle durumlar kimyasal oluyor bilmiyorum. Sonra tam gününde regl oldum bende :KK43: gecikmen var mıydı bilmiyorum ama gecikme önce gölge gibi testler hep risk üzme kendini inş bidahaki aya🥰
4 gün kala yaptım ben de canım damlatır damlatmaz belirdi ve daha koyuydu inan insanı şüphede bırakack bir kötülük değildi gözümü soka soka bakmıyordum … ne diyeceğimi inan bilmiyorum ama üç güne muhtemelen adet olurum zaten doktora gideceğim muhtemelen aşılama olur. Allahım inşallah hepimize versin desteğin için çok teşekkür ederim canım benim

Epeyi kötü cikmisti halbuki 🥺 sen şu andaki gibi kafaya takmadan devam et yine canım, diğer türlüsü epeyi yorucu oluyor çünkü. Dualarım seninle inşallah en yakın zamanda merhaba diyecek bebeğin sana 🙏🏻
İnşallah canım desteğin için teşekkür ederim ben ne güzel dümdüz devam ediyorduk o test beni umutlandırınca tekrar yıkım yaşadım

Çok şaşırdım şu an. Baya baya ikisinde de çizgi görmüştük. Resmen testler sınavımız oldu. Kanda görmedikçe güvenmemek lazım. Çok üzüldüm ama bu bir son değilki. Tekrar tekrar denersin bir olduysa bir daha olur. Vakti gelsin yeterki🤲🏻
Ya bütün şokları yaşadım yine bir anda. Yordu bu testler çok yordu. Neyse adet olayım soluğu doktorda alacağız artık aşılama tüp bebek ne gerekiyorsa başlamak istiyorum

Balım öncelikle sakin kal ve moralini yüksek tutmaya çalış lütfen,daha dur çok güzel günler göreceksin,göreceğiz hep birlikte Allah büyüktür…bir de ben bu erken gebelik testlerini hiç ama hiç sevmiyorum ve güvenmiyorum da ilk gebeliğimde reglim geçmesine rağmen bu erken gebelik testi ile test yaptım ve negatif çıktı inan kaset test yapınca anladım yanlış sonuç verdiğini
Çok haklısın kuzum inan bana ben aylardır çok sakindim bırakmıştım artık ben burdan çıkmıyordum Arkadaşlar bilir ama aylardır bırakmıştım her şeyi ama her şeyi akışına. Bu ay hatta ağırlık antrenmanlarıma geri döndüm nasılsa olmuyor diye yani hiç oralı olmuyordum artık. Ama dedim o kadar spor yapıyorum be olur ne olmaz ben gene de bir test yapayım. Yapınca şak diye anında iki çizgi görünce ister istemez havalara uçtum böyle olunca da çakıldım tabi. Ama şuan daha iyiyim ya hayırlı zamanda sağlıkla olur inşallah çok teşekkür ederim desteğin için ❤️

İnşallah canım desteğin için teşekkür ederim ben ne güzel dümdüz devam ediyorduk o test beni umutlandırınca tekrar yıkım yaşadım
Biz ne yaparsak yapalım bir vakti var biliyosun canım, sen sürecin akışına bırak kendini hiç düşünme. Biliyorum çok zor ama kendine zaman ayirmaya başlamışsın o şekilde düşünmeden devam et inan zamanı gelince olacak zaten 🙏

Çok haklısın kuzum inan bana ben aylardır çok sakindim bırakmıştım artık ben burdan çıkmıyordum Arkadaşlar bilir ama aylardır bırakmıştım her şeyi ama her şeyi akışına. Bu ay hatta ağırlık antrenmanlarıma geri döndüm nasılsa olmuyor diye yani hiç oralı olmuyordum artık. Ama dedim o kadar spor yapıyorum be olur ne olmaz ben gene de bir test yapayım. Yapınca şak diye anında iki çizgi görünce ister istemez havalara uçtum böyle olunca da çakıldım tabi. Ama şuan daha iyiyim ya hayırlı zamanda sağlıkla olur inşallah çok teşekkür ederim desteğin için ❤️
Acaba yaptığın son test hatalı olabilir mi ben izledim kaç testin pozitifti. Keşke bi kan verseydin hani kimyasalsa da haberin olurdu. Çok üzüldüm inan batın ne zaman belki pozitiftir adet gelmediyse umut var

X