🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

canım silik bi cizgi görüyorum ama yinede cok ümitlendirmiyeyim biliyorsun testleri bugün zaten find50 de gördük o yüzden cok emin konuşamıyoruz sen sabah ilk idrarla tekrarla bakalım koyuluk olursa o zaman emin olabiliriz umarım vardır 🙏😍
Oyle yapicam kuzum
Kac ay yalnız kalacaksın.hepmı gıdecek artık eşin.sende mi gitsen onla☺️
Yine bi 6 ay olmayacak kuzum hayır aslında hep değil bu defa gelince gitmeyecek 😊

Ben neden hep bu durumu yaşıyorum neden. Neden hep böyle testler bana denk geliyor. Şuan ağlamaktan mahvoldum. Yıkıldım. Hamile falan değilim. Allah kahretsin böyle testleri. @Papatyamaviss @melegim can @melisaa93 @Tikabasa beyons beyons unuttuğum her kim varsa bir kere daha hamile olmadığıma şahit olabilirsiniz
Epeyi kötü cikmisti halbuki 🥺 sen şu andaki gibi kafaya takmadan devam et yine canım, diğer türlüsü epeyi yorucu oluyor çünkü. Dualarım seninle inşallah en yakın zamanda merhaba diyecek bebeğin sana 🙏🏻

Ayy pelvik rahatsızlık dedıgımız şey mevcut suanda bende.sık wc.akıntı(hatta çok az çamasırıma kahve leke gelmıs).enfeksıyon fln yok ama asayıs berkemal ondan emınım😄bu yuzdende herzamankı gıbı ümitlendim şuandaaaa🫣🥲iflah olmam Allahımmm kendıme gülüyorum şuanda☺️ beyons beyons O _okyanus

Ayy pelvik rahatsızlık dedıgımız şey mevcut suanda bende.sık wc.akıntı(hatta çok az çamasırıma kahve leke gelmıs).enfeksıyon fln yok ama asayıs berkemal ondan emınım😄bu yuzdende herzamankı gıbı ümitlendim şuandaaaa🫣🥲iflah olmam Allahımmm kendıme gülüyorum şuanda☺️ beyons beyons O _okyanus
Ümitlenmekte çooooooook haklısın doktor bana bu ay adet olursun çok ümitlenme dediği halde yonla test yaptım kaç kez buraya attım. Normal yaniiiii🤭

Ümitlenmekte çooooooook haklısın doktor bana bu ay adet olursun çok ümitlenme dediği halde tonla test yaptım kaç kez buraya attım. Normal yaniiiii🤭

X