🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

ay canım yarın regl günün ve ateşin düşmemiş bence hamile olabilirsin varsa testin tekrar yap bunda da silik görünüyor
İşte elimde testim yok balım az önce yine ölçtüm 36,9 çıktı ve inan bir haftadan fazladır öyle bir üşüyorum ki tirtir titriyorum ben en son oğluma hamileyken böyle üşüyordum ev hamam gibiydi ama ben donuyordum beni en çok bu durum şüphelendiriyor…bu akşam dışarı çıkacağım bi kaç tane test alayım da akşama yaparım

çok umutlandırmak istemem ama normalde reglden bir gün önceden ateş düşer senin ateşin yüksek o yüzden öyle düşündüm bide o testinde silik bence test alıp yarın sabah regl olmazsan yap

çooook silik maalesef regl gecikmesinden sonra tekrar bir deneyin

çok umutlandırmak istemem ama normalde reglden bir gün önceden ateş düşer senin ateşin yüksek o yüzden öyle düşündüm bide o testinde silik bence test alıp yarın sabah regl olmazsan yap
Aynen işte bakayım da bugün alacağım testi yarın olmazsam yaparım ama benim testlerim hep silik çıkıyor gebelikte ilk oğluma hamileyken regl gecikmesinin ikinci günü test yaptığımda da çok çok silik bir çizgi vardı hatta doktora gittim kan vermek için hamile değilsindir dedi bana daha kana bakmadan o dönem sanırım beta hcg 576 gibi bi şeydi

Kizlar kızlar sabahki testime efekt yaptım ben görüyorum gibi sanki sizce nasıl var mı bir umut awox erken gebelik testi bu arada bat 7 Şubat diye tahmin ediyorum

Eklentiler

• IMG_20240201_134027.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 92
  • Screenshot_20240201_133810.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 92
biz artık tecrübe ettık canım silikte olsa ilk 5 dk içinde cıkarsa kesin gebelik vardır ama saatler sonra olursa o kuruma cizgisidir hakkında hayırlısı yarın test yaparsan etiketle bizi bakarız

Sat 7 Ocak bat 5 Şubat

Aa tamam ben adet dönemi boyunca kullanacaz biliyordum teşekkür ederim canım

Çok şaşırdım şu an. Baya baya ikisinde de çizgi görmüştük. Resmen testler sınavımız oldu. Kanda görmedikçe güvenmemek lazım. Çok üzüldüm ama bu bir son değilki. Tekrar tekrar denersin bir olduysa bir daha olur. Vakti gelsin yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…