🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

kuzum soğan kürünü nasıl uyguladın
Canım ben adetin birinci günü başladım kist için. Orta boy bir tane soğanı dörde bölüp bir buçuk su bardağı suyla 10 dakika kaynattım sabah akşam taze yapıp içtim. Adetim 8.günü kontrole gittim kist tamamen kaybolmuştu

Canım ben adetin birinci günü başladım kist için. Orta boy bir tane soğanı dörde bölüp bir buçuk su bardağı suyla 10 dakika kaynattım sabah akşam taze yapıp içtim. Adetim 8.günü kontrole gittim kist tamamen kaybolmuştu
Saraçoğlu izliyorum da regl dönemi yapmayın demiş bitince başlayin demiş

Saraçoğlu izliyorum da regl dönemi yapmayın demiş bitince başlayin demiş
Evet canım gebelik için adet bittikten sonra öneriliyor ama ben kist için yaptım kistin kaybolduğunu öğrenince bıraktım zaten ayrıca o ay erken yumurtladım ve baya da güzel yumurtlamıştım

tablon varsa atabilirmisin
Var balım atayım hemen
B1BD6C32-F1B8-4B0D-B3BB-A9E944E7288E.png

canım ateşin çok güzel yükselmiş yumurtalmanı takip ettinmi çatlamanın kacıncı günündesin
Balım benim yarın regl olmam gerekiyor,pazar günü yaptığım test şöyle çıktı ama 15 dk gibi bir sürede çıktı,belki dedim kuruma çizgisidir elimde de test yoktu tekrar edemedim de,eğer yarın regl olmazsam tekrar test yapıp kan vereceğim
5A904B61-A9D7-4BBE-86D5-5C4ED8C9EB12.jpeg

Ben neden hep bu durumu yaşıyorum neden. Neden hep böyle testler bana denk geliyor. Şuan ağlamaktan mahvoldum. Yıkıldım. Hamile falan değilim. Allah kahretsin böyle testleri. @Papatyamaviss melegim can melegim can @melisaa93 @Tikabasa beyons beyons unuttuğum her kim varsa bir kere daha hamile olmadığıma şahit olabilirsiniz
Canım benimm lütfen kahretme kendini
herşeyin hayırlısı
erken gebelik testlerine pek güvenemiyorum ben
kaset testin varsa bir de onunla denesen yarın sabah
evde yoksa farklı bir markayı almayı dene bence
güzel haberler bekliyoruz :KK19:

Ben neden hep bu durumu yaşıyorum neden. Neden hep böyle testler bana denk geliyor. Şuan ağlamaktan mahvoldum. Yıkıldım. Hamile falan değilim. Allah kahretsin böyle testleri. @Papatyamaviss melegim can melegim can @melisaa93 @Tikabasa beyons beyons unuttuğum her kim varsa bir kere daha hamile olmadığıma şahit olabilirsiniz
Balım öncelikle sakin kal ve moralini yüksek tutmaya çalış lütfen,daha dur çok güzel günler göreceksin,göreceğiz hep birlikte Allah büyüktür…bir de ben bu erken gebelik testlerini hiç ama hiç sevmiyorum ve güvenmiyorum da ilk gebeliğimde reglim geçmesine rağmen bu erken gebelik testi ile test yaptım ve negatif çıktı inan kaset test yapınca anladım yanlış sonuç verdiğini

Kızlar ya bişey soracağım şimdi bu yumurtlama ağrısı bitince mi yumurta çatlıyor yoksa şeffaf uzayan akıntı ve ağrı olduğu gün mu yumurta kesin çatlıyor bilen var mı 😂
Genel olarak şeffaf akıntı gelmeye başladıktan 3 4 gün sonra çatlıyor canım ben takip ettim öyle oldu . Şeffaf akıntı içerdeki spermleri korumak için hazırlık ama herkesde farklı olabilir ateş takibi yapabilirsin

Balım benim yarın regl olmam gerekiyor,pazar günü yaptığım test şöyle çıktı ama 15 dk gibi bir sürede çıktı,belki dedim kuruma çizgisidir elimde de test yoktu tekrar edemedim de,eğer yarın regl olmazsam tekrar test yapıp kan vereceğim Eki Görüntüle 3379777
ay canım yarın regl günün ve ateşin düşmemiş bence hamile olabilirsin varsa testin tekrar yap bunda da silik görünüyor

X