🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Guzel kuzum aglama lütfen.hepımızın basına geldi bu test üzüntüleri.belkıde arkadasların dedıgı gıbı kımyasal olmustur.Uzulme..hersey bırgun guzel olacak

canım seni korkutmak istemem ama benim kist olduğu ay öyle olmuştu. Adetle atılamayıp bir ay boyunca damla damla kanamam olmuştu aynı senin dediğin gibi birgün var birgün yoktu

Bebısm ates tablom.hala ara ara akıntım var.sendede oluyormu?balık yagından ötürü oldugunu dusunuyorum ben.senın ates tablon nasıl beyons

Eklentiler

• IMG_2955.png
    105,2 KB · Görüntüleme: 46
canımm kaç aydır deniyorsunuz? sağlık sıkıntınız var mı? isyan etme rabbimin gücüne gider, o hayırlısıyla ne zaman nasip ederse o zaman olur.
yapma böyle kendine de stres yapıyorsun olacağı varsa da kimyan bozulur olmaz

Özellerdeki fiyatlar uçmuş. Kısa süren bi işlemmiş galiba anestezili, anestezisiz fark etmez gibime geliyo
Farkediyormus cnm. Anestezisiz ağrılı oluyor diyorlar hele ki kapalılık söz konusu olunca açmak için epey uğraşılıyormus. Özel de dediğin gibi uçmuş. Benim HGS işlemi bittikten sonra adet sancısı gibi ağrı oldu bir iki gün..ama 3 gün kanamam oldu. Sanırım fazla kurcaladilar beni

Bebegım senınkıde umut vaad edıyor bencehala düşmemiş.cumartesıde boyle cıkarsa sende test yap.benım hıc umudum yok ama sen boyle dıyınce hosuma gıdıyor
ay niye bu kadar umutsuzsun millet ayda bir kez ilişkiyle hamile kalıyor neler gördük burda bende bekliyorum kuzum eger düşüş olmazsa cumartesi teste katılırım

fnd_50 çok şaşkınım şuanda, Rabbim hayırlı vakitlerde hayırlısını nasip etsin, ama dünkü iki testin öyle olması da düşündürücü

Kızlar ya bişey soracağım şimdi bu yumurtlama ağrısı bitince mi yumurta çatlıyor yoksa şeffaf uzayan akıntı ve ağrı olduğu gün mu yumurta kesin çatlıyor bilen var mı

Belki de dünkü test doğru bugün yaptığın bozuk.. Umudunu kaybetme. Regl gününüz ne zamandı? Kan verseniz de içiniz rahat etse güzel olur aslında..

Ben geçen sene bir hamilelik geçirdim. Regl günümde ve sonrasında 2 defa predıctor erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile çıkarmadı. Regl iki gün geçince gidip kan verdim ve beta 50 lerde çıkmıştı.

Herkesin iyi dediği test bana iki defa göstermedi sonucu.

O yüzden kan verip içinizi rahatlatabilirsiniz. Bebeğiniz en güzel, en hayırlı zamanda gelsin inşallah. Dualarım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…