🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

30 unda yumurtlama olmuş 31 de de tam çatlamış olarak görünüyor. Herhangi bi kür uyguladınız mı?
Hayır hiç birşey uygulamadım şöyle oldu 28,29 ve 30u gece ilişki oldu 31 boş geçtim birde bugün olacak sizce günler iyimidir ? 30 gece olduğu için 31 sayılıyo galiba bu yüzden kafam çok karıştı 🥹😔

Hayır hiç birşey uygulamadım şöyle oldu 28,29 ve 30u gece ilişki oldu 31 boş geçtim birde bugün olacak sizce günler iyimidir ? 30 gece olduğu için 31 sayılıyo galiba bu yüzden kafam çok karıştı 🥹😔
Evet sperm rahim içinde canlı kalabiliyor 24-72 saat arası. Bence iyi bi değerlendirme. Umarım güzel haberler alırsınız 🤗

Kızlar merhabaa. Takvime göre bugün ama geçen aya bakarsam bugün bat. İnnovita test ilk idrar değil bu hafif gözüken kendi çizgisi değilmi ? Diğeride ovülasyon testim

Eklentiler

• IMG_0482.jpeg
    IMG_0482.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_0481.jpeg
    IMG_0481.jpeg
    121,5 KB · Görüntüleme: 50
  • image.jpg
    image.jpg
    192,9 KB · Görüntüleme: 59
Aradım dedi yarın kan ver bugün de iki progestan iğne yap dedi. Kızlar kanamam kahverenginden kırmızı ya döndü. Korkmam lazım mi kimyasal mi yerleşme mi bilmiyorum.
İnşallah bebegın senınledır kuzum🙏saglıklıysa tutunur zaten sımsıkı..korkma bence sonucta olacagına varır hersey.sen tedbırını aldın doktorlada gorustun gerısı Allahtan..

İnşallah bebegın senınledır kuzum🙏saglıklıysa tutunur zaten sımsıkı..korkma bence sonucta olacagına varır hersey.sen tedbırını aldın doktorlada gorustun gerısı Allahtan..
Öyle haklısın. Adet kanı biraz daha yoğun olur bu bildiğin açık kırmızı.

X