🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Üniversite hastanesinden randevu aldım canım oraya gitcem allah nasip ederse.doktorun çatlamamış dediği yumurta çatlamış olabilir havuç incir kürüne başladım adetim 6.gün bitmişti sonra birden kanama başladı pembe renk geliyo 8.gün bugün.hiç yaşamamıştım bu olayı ama bu olay benim yumurtlama döngümü etkilermi bilmiyorum.çörek otu tarçın balada devam ediyorum
Şifa olsun inşallah içtiklerin bir an önce gelsin miniğin ❤️🤲

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 4 Ocak1 Şubat 🩸
K Keskeolsa 1 Ocak1 Şubat
@cans161 Ocak1 Şubat
@mrstroisy31 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@sirius 822 Şubat
@yanasip5211 Ocak2 Şubat
@astralseyahat2 Ocak2 Şubat
@nilanka569810 Ocak2 Şubat
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@iamarwen8 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
@burdabikiz11 Ocak4 Şubat
@arwen4210 Ocak4 Şubat
E Eymennnannesi 4 Şubat
@beyons9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@incirlikekim5 Ocak5 Şubat
@eflaak9 Ocak5 Şubat
@Anjelique949 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
@_okyanus14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
@itsnotabigdeal7 Ocak6 Şubat
@ruzgarr189 Ocak6 Şubat
@Minnos285 Ocak6 Şubat
@1fafeyla9 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Bahar esinti10 Ocak7 Şubat
@hemsirebiri7 Ocak7 Şubat
@Esra080610 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
@imagination forever11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@mucizelerbenibulur8 Ocak
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@namuzmr13 Ocak9 Şubat
@Bebikoo13 Ocak10 Şubat
@Nogaa6 Ocak10 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@brcubrcu010113 Ocak12 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
@sevayd17 Ocak14 Şubat
@Elma_armut15 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
@sundy9419 Ocak17 Şubat
@berrawst18 Ocak18 Şubat
@sundy9421 Ocak20 Şubat
@Minaa9525 Ocak21 Şubat
@OLENA MIRA25 Ocak25 Şubat
@orchagoci25 Ocak27 Şubat
@sevgisaygidan27 Ocak27 Şubat
@Fatoss0630 Ocak27 Şubat
@CandyButcher31 Ocak28 Şubat
K Keskeolsa 31 Ocak28 Şubat
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 31 Ocak28 Şubat
@kuence29 Ocak29 Şubat
@kirmizi puantiye
Beni de ekler misiniz listeye ? sat 4 Ocak bat 5 şubat

Evet kuzum bayadır yokum burda rahatsızlandım ameliyat geçirdim canım ama şuna daha iyim böbrekte taş çıktı birde onun ağrıları eklendi yaşamaya çalışıyorum desem yeri var sen nasılsınn
Evet kuzum bayadır yokum burda rahatsızlandım ameliyat geçirdim canım ama şuna daha iyim böbrekte taş çıktı birde onun ağrıları eklendi yaşamaya çalışıyorum desem yeri var sen nasılsınn
Çok geçmiş olsun canım inşallah toporlanırsın en kısa zamanda. Bende napim top gibi yuvarlanmaya başladım artık fazla büyüdük 🤭🤭🤭

Çok şükür sevindim iyi olmana ☺️ Olsa uça uça gelir her yerden haber ederdim😂 sakin sakin takılıyorum diycem ama bu aralar çok yoğunum aile işleri yani. Hastalananlar, şehir dışından gelenler gidenler vs. Ya benim evimde birirleri var yada biz başka yerdeyiz 😂yakında isyan bayrağını çekicem az kaldı
Bebişler böyle zamanlarda geliyor kuzum hatırla 😂😂😂

E Eymennnannesi canım ne yaptın tekrar test yaptın mı
Cann dün gece test yaptım negatif. Bugün nöbetçi yim. Sabah tiroid ilacı için kan vermem gerekiyor du doktor a dedim Beta da isteyelim mi olur dedi. 10 çıktı 🥺 akşam beşte belli oldu bende sana yazmaya geldim şimdi baktım sen dün etiket yapmış sin. Birde şimdi pembe leke geldi normal mi ya

Cann dün gece test yaptım negatif. Bugün nöbetçi yim. Sabah tiroid ilacı için kan vermem gerekiyor du doktor a dedim Beta da isteyelim mi olur dedi. 10 çıktı 🥺 akşam beşte belli oldu bende sana yazmaya geldim şimdi baktım sen dün etiket yapmış sin. Birde şimdi pembe leke geldi normal mi ya
Sübhanallah çok tuhaf Allah im hepimize en sağlıklı şekilde nasip etsin inşallah

Canım sen bu testleri sabah ilk tuvaletinde mi yaptın
Eğer yapmadıysan yarın ilkte bi dene bence
çok bariz var görünüyor çünkü
frely de şimdi gördüm, kuruma çizgisi olarak çıkmış ama bence şöyle
hiç bişey olmasa kuruma çizgisi de çıkmıyor
demek ki bir çizgi varmış biz net görememişiz ki sonrasında kuruyunca iyice oturmuş
yarın hayırlı haberlerini bekliyorum :KK68:
İlk tuvaletimle yaptım kuzum ve damlatır damlatmaz bu şekilde çıktı. Yani ama hala inanmıyorum sanki bir şey olacak test yanlış çıktı da öyle oldu gibi geliyor yani inanamıyorum anlatabiliyor muyum kanda görmeden sanırım buna inanamıcam🥲😍
fnd_50 fnd_50 canım yaaa çok ama çokkk sevindim,😍😍😍 bence testler doğru çünkü freely zamanla oturan bir test❤️❤️❤️ Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sabrının meyvesini🤲🤲🤲
Kuzum inşallah doğrudur yarın elimde bir tane daha var onu da yapacağım bekliyorum inşallah ya😍😍😍
fnd_50 fnd_50 bebısm ne yaptın son durum ne
Aşkooo beklemedeyim yarın sabah yapacağım 🤓😍😍

Canım yine aynı oldu satlar batlar geçen ayda nerdeyse aynıydı bakarsın birlikte hamiş oluruz🥰 benim birkaç gün ileri geri oynuyor diye 29 şubat yazdırdım
Kuzum kasımda 6 gün gecikmeye girmişti. Sonra ikiye mi ne düştü gecikme hacamattan sonra şeytan kulağına kurşun çatlamanın 14. Günü adet oluyorum. İki adette 27. Günde geldi. İnşallah birlikte veririz güzel haberi allahımmm sen konuyu biliyorsun amiiinnn 🙏🙏❤❤❤❤❤

Ben de her ay bişeyler denedim ama tam pik olmuyordu. İlk defa saldım kendimi hiç bir şey yapmadım hatta folik asit bile içmedim 2 ay tam pik gördüm. Ama tutmadı bugün kırmızı kartı yedim. Oysa çok ümitliydim. Sen kaç aydır deniyorsun
Benim iki sene rolantide sürdü. Sonra dr la ilerledim bikaç ay yine olmadı. Eşimin testide normal bu arada. İlk gebeliğimde baya baya plansızdı hiç denemedik bile desem yeri var. İkinci zorluyor biraz. Bu ay küre başladım incir havuc kürüne. Bir hafta ara verdim yarın tekrar başlıyorum nasipse ocak başı hacamat yaptırdım bir de iki adetim de gecikmesiz gününde geliyo. Yoksa üç sene önce doğum yaptığımdan beri biraz düzensizlik vardı. İncir havuc kürüyle ilk defa tam anlamıyla çatlama yaşadım ben hatta iki gün önce oldu. Doğru bilmişim 14. Gün bugunde adet oldum. Sende durumlar nasıl yeni mi başladınız, yoksa bi süredir var mı bebek çalışmaları

Üniversite hastanesinden randevu aldım canım oraya gitcem allah nasip ederse.doktorun çatlamamış dediği yumurta çatlamış olabilir havuç incir kürüne başladım adetim 6.gün bitmişti sonra birden kanama başladı pembe renk geliyo 8.gün bugün.hiç yaşamamıştım bu olayı ama bu olay benim yumurtlama döngümü etkilermi bilmiyorum.çörek otu tarçın balada devam ediyorum
Kuzum o kürü adetin ikinci günü başlayıp 21 gün aralıksız yapıyorsun. 21. Günü de yapıp tam 7 gün ara veriyorsun. Bu ara verdiğin dönem bat dönemine denk geliyo zaten. Eğer gebelik oluşmadıysa son kez 21 gün daha yapıp bırakıyosun.

Merhaba ben de şurada yerimi alayım olmaz mı 🥰 sat 2 Ocak bat 2 Şubat…test yaptım silik bir çizgi vardı ama 15 dk içinde çıktığı için kuruma çizgisi mi değil mi asla emin olamıyorum regl günümü bekliyorum bir haftadır da çok şiddetli göğüs ağrısı ve kasık sancısı çekiyorum

Benim iki sene rolantide sürdü. Sonra dr la ilerledim bikaç ay yine olmadı. Eşimin testide normal bu arada. İlk gebeliğimde baya baya plansızdı hiç denemedik bile desem yeri var. İkinci zorluyor biraz. Bu ay küre başladım incir havuc kürüne. Bir hafta ara verdim yarın tekrar başlıyorum nasipse ocak başı hacamat yaptırdım bir de iki adetim de gecikmesiz gününde geliyo. Yoksa üç sene önce doğum yaptığımdan beri biraz düzensizlik vardı. İncir havuc kürüyle ilk defa tam anlamıyla çatlama yaşadım ben hatta iki gün önce oldu. Doğru bilmişim 14. Gün bugunde adet oldum. Sende durumlar nasıl yeni mi başladınız, yoksa bi süredir var mı bebek çalışmaları
1.5.senedir evliyim 1.senedir deniyoruz ama olmadı. Eşimin testleri sıkıntılı biraz. Benim de yumurtlama vs testlerde sorun yok. Sadece yaş 40 oldu o yüzden endişeliyim. Benim yaş faktörü var eşimin sperm sıkıntılı bakalım kısmetmidr nedir kadermidir. Hayırlısı diyorum ama.insan kafaya çok takiyo ☹️

X