🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bence kan ver bebeğim çok bariz görünüyor Erken gebelik testiymiş zaten hadi inşAllah geliyor bebiş

var canım var kaset test hemen göstermeyebiliyor hem reglinede daha varmış umarım sağlıkla gelir canım

Gözünüz aydınnn olsun

Freelyde bir şey çıkmadı aşkım ama erken gebelik testi bu kadar belirgin ve anında çıkması yani bu kadar da hata olmaz dimi ya
Hımm bilemedim. İnşallah hata yoktur. Ben döllenmenin 8. gününde Predictor ve Freely de aynı anda görmüştüm aşağıdaki gibi. Ama artımed t1 t2 lide çıkmamıştı. 9. gün artımed'te de çıkmıştı. Du bakalım hele bir yarın sabah olsun madem hemen heyecanlanmayalım. Linkini paylaştığım ise döllenmeni 9. gününden. Freely erken gebelik kadar hassas yani.

Eklentiler

• IMG_8443.jpg
    184,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_8444.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 46
Bence kan vermelisin güzelim bizi de haberdar et olur mu umarım bebişin seninledir

Ayy ne güzel çıkmış inşallah doğrudur kuzum diğer teste yansımamıştır belki. Hemen çıktı diyorsun bi bozukluk falan da yok. Bu ay o ayrılsın inşallah

Evet evet biliyorum kuzum seni çok net hatırlıyorum ama işte her gebelik hcg vs da bir olmuyor 19 aydır ilk defa bu kadar net ikinci çizgi görünce umutlandım ve anında damlatır damlatmaz oldu böyle. Beklemedim hiç ya da gözümü kör ede ede bakmadım. Yarın da aynı testten yapacağım çıkarsa yine aynı lan vereceğim hayırlısı olsun inşallah artık ya

Ayy ne güzel çıkmış inşallah doğrudur kuzum diğer teste yansımamıştır belki. Hemen çıktı diyorsun bi bozukluk falan da yok. Bu ay o ayrılsın inşallah
Hem de anında idrarımı damlatır damlatmaz şak diye çıktı şoka girdim. Hiç beklemeden çıktı. Hani bekleyip kurusa da böyle olsa tamam dicem ama anında olunca umutlandım

Aynen yarın sabah inşallahhhhhhh daha koyulaşır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…