🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yaptım kuşum da kocaman bir negatif O _okyanus sevayd
Bebısım olsun bıdakı aya hazırlanacaz olacak ben emınım.senın zaten vucut yenı hamıle kaldıgı ıcın daha cabuk kalacak ben emınım.bıdakı ayda olmazsa klomeme gececez sonra ıkız bebemız olacak sonrada kocalarımız dadı tutsun bıze

Hayır ya öyle deme lütfen. Regl günü gecikip negatif çıkan daha sonra pozitif olan insanlarda var. Hemen karamsarlık olmaz daha 5 gün var
canım o durum yumurtlamasını takip etmeyen gec döllenme gibi durumlarda olur ben kendi vucudumu tanıdıgım için bide yumurtma catlamayıda gördüm ordan hesap ederek söyledim ama yine son güne kadar beklicez bakalım

tatlım senin erken olsada cıkmazda canın istemiş yapmışsın iyi olmuş benim negatif daha dönmez burdan
Benım atesım sapıttı ya sabah test yaparken 5 bucuk gıbı atesım 35.70 dı.sonra uyudum 7de gerı olctum 36.50 sonra gerı dalmısım 7 bucukta 35.70 dı hangısını baz alıyım femometere gırmek ıcın

Aynen,pko fln olanlarda oluyor o tarz durumlar.bızım yumurtlama bat hepsı bellı oldugu ıcın 10. Gun onemlı onda cıkmadımı umutlanmaya uzulmeye gerek yok.ben zaten son degerlendırmeyı 23 unde yapmıstım.cumartesı cıkarsa cıkar yoksa yoktur.yenı aya hazırlanacaz

hadi bakalım bu ayda böyle olsun ama senin durumun belli olmaz kuşum belki hamişsindir cumartesi tekrar test bekliyoruz

Canım catladigini öğrenmek için progesteron testimi yapılıyor ve sağlık ocağı yapiyormu bu testi
Saglık ocagını bılmıyorum canm benden kadın dogum drum ıstemıstı hastanede vermıstım ben.yumurtan catlıyormu catlamıyormu bakalım duruma gore ılaca gecelım catlıyorsa bıraz deneyın dogal yollu demıstı.

Hahhaha bugun devletteki kadin dogum uzmanina gittim e2 neden baktiniz progesteron degeriniz iyi falan diyor vermedi ilac infertilite bolumune gitmem gerektigini soledi

Butun hormonlar iyimis anltiyrum diyrumki yumurtlama oluyor saglikli ama progesteron dusuk cikiyor diyrum progesteron ne icin baktiniz sizim degeriniz iyi diyor yumiden 14.gn snra regli olunur benm lekelenmelerim var dedim en erken 8 ile 10.gun regli oluyorum luteal faz dusuklugu var diyrum size yazamam gayet iyi diyor 3 asistan oturtmuslar daha progestana neden bakildigini bilmiyor ben anlatiyrum diyr bnlari nerden biliyrsunuz la havle en iyisi ozele gitmk sanirim

Hayr derdime derman olmayacaklarda doktr basinda yok mis gibi ben soledim onlar dinledi hic bir soruma cvpta bulamadim tesskur edip ciktim

Yumurtlama zamani gelince ozele gideyim yumiyide gorup belki kalinlasmaya falan bakar cnku 2seferdr e2 iyi progesteron dusuk

Ben 40 kg verdim haşimato var bnde degerlerim iyi ama suan 2de heray baktryryum

Progesteron ilacı doktr dozunu ayarlamasi lazim sanirim recete ile alinmasi gerek burdaki kizlar beni aydinlatrsa sevinirim eczaneden gidip alabiliyrmuyuz ?

Progesteron yukselmezse yumurtada haliyle catlayamiyr diye dusunuyorum cnku butun degerler cok iyi ay herseyi sorgular olduk onerin icin sagolasin insallh bende su progesteron ile savasimi kazanirsam belki gebelik olusur

Canım progestron dusukse malesef yumurta ssglıklı catlamamıs oluyor,cok onemlı tabıkı bebegın tutunması ıcın.sma drlar ılac verıp duzeltıyor merak etmeyesın

Ay insallh canm ya iste sanirim progesteron hormonu dusuk oldugundan dolayi catlama olmuyor mis gibi folikuller gitti gitti bebelerim besledim buyuttum gitti progesteron yukselmeyincede 10.gun hop diye regli oluyorum ne gibi ilac veriliyor onuda bilmiyorum rabbim vallhi dusurmesinn hast. Bizi yar ve yardmcimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…