🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Lekelenmelerin regmiden kac gün önce oluyor benmde Lekelenme oluyor 4 5 gün sürüyor sonra regli oluyorum

negatif canım kacıncı gündesin
Kuzum benim günler karıştı sat 1 ocaktı. Biter bitmez yumurtladığımı düşünüyordum akıntım oldu.. 19nda doktor kontrolüm vardı yumurtan çatlamak üzere dedi şaşırdım.. aslında korunuyorduk biz eşimle dış gebelik geçirdiğim için..regl sonrası beraberliğimiz oldu hemen bi kaçamak mı oldu diye sorguluyorum

Lekelenmelerin regmiden kac gün önce oluyor benmde Lekelenme oluyor 4 5 gün sürüyor sonra regli oluyorum

Şu lekeler yuzunden inanki daha gebelik testi bile yapamadim yumiden 7 gun sonra leke seklinde gliyor 3.gün sonra reglim geliyor.. hatta regli bittikten snrada 3gun lekeler devam ediyir..

Bence progesteron erken dusuyor ve lekelenme basliyor rahim kanamaya basliyor leke seklinde doktrlar normal diyip gecistiriyr ama bnce normal degil baktrdin mi sen progesteron takibi falan yaptrdin mi hic ..

Ben hevesimi alayım diye leke varken test yaptm ilk rahim filminde çıkmamıştı ama sonra doktor polip olabilir ondan lekenmeler oluyordur demişti

canım erkekler böyle, senden ve seksten sıkıldığı için değil. Görev gibi algılıyorlar, birde " bebek için benimle sevişiyor" gibi hissediyorlar biraz da sanırım. İşte şu kadar sevişmeliyiz, şunu yapmalıyız falan basmıyor onların kafaları böyle şeylere geriliyorlar direk. Ben assssla yumurtlama günümü bile söylemiyorum artık.

ben de pazartesi akşamı itibariyle yumurtlama günü söylemeyi bıraktım çocuk lafı geçmiyor ovülasyon testlerini de göz görmeyen hemen ulaşmayacağım bir yere kaldırdım ikimizde stres oluyoruz böylesi daha hayırlı sanırım..

bende boş gebelik gecirdim ama regl olunca hiç korunmadım bu 3.ayım ama daha ortada bişey yok

Kesinlikle öyle. Yumurtlama günü olduğunu bilince aşırı strese giriyorlar. ya bir de gün aşırı ilişkide bende bile bir noktadan sonra sıkılıyorum görev gibi bu ne oluyorum. İlla gün aşırı olmalı kafasını falan bıraktım bende.

Ben hevesimi alayım diye leke varken test yaptm ilk rahim filminde çıkmamıştı ama sonra doktor polip olabilir ondan lekenmeler oluyordur demişti
Addadfafag oda iyimiş elimde 10 tane gebelik testi var belkide fazla 5 tanesi erken gebelik testi denemek nasip olmadi vallahi yanarim yanarim e2lerdeki saglikli yumilerime buyutup besliyorum folikül pik mis gibi ama lekeyi gorunce cinleniyorum snrm bozldu artik leke gorunce diyrum hih geliyor iki gozumun çiceği

Bakalim bu ay nezaman pik gorcem servikal mukus takibi ile ovüye basliyorum bu ay servikal mukus zamani ozel doktra gideyim bakayim ne diycek

Umarim saglikli sonclarimiz olur rabbim zorlaştirmasin vallhi ozeniyrum hic birsey bilmeden hamiş kalanlara daha gecen gun ilac ile korunmasina ragmen gebe kalani okudum iste zamanimi var bilmiyrumki bizler icin

Eklentiler

• 20240115_121349.jpg
    178,4 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20240131_111901_Gallery.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 42
Canım yanlış yönlendirmek istemem önceki gebeliğimde hergün günde 3 progesteron içiyordum bitmişti ve yazdırmadan aldığımı hatırlıyorum. Emin değilim ama aldım sanki. Bide ben bu ay 14-25. Günler arası progesteron kullanacaktım tutunmayı kolaylaştırdığından sonra niyeyse vazgeçtim. Bunu bana düşündüren ise 4defa aşılama yaptıran bi arkadaşım var ve her defasında doktoru aşılama günü progesteron vermiş. Burdan bi arkadaşa denk gelmiştim yumurta takibinde de doktoru geç yumurtlama olduğunu 14-25 günleri arası 12 gün boyunca 2 şer progesteron vernişti. Bunlar benim sağdan soldan topladıklarım canım

bende progesteron kullanmaktan vazgeçtim, ortada net bir sağlık sorunu yokken vücuda sürekli hormon yüklemekte saçma geldi yan etkileri o kadar korkutucu ve fazla ki. insan riske atmak istemiyor. eskiden nasıl ananelerimiz hamile kaldıysa ben de öyle kalacağım inşallah

Amin canm sağlıklı hayırlısıyla kavuşuruz inşalah
Kayinvalidem 4 gebelik yaşamış ikisi korunduğu halde olmuş
Cahillik mutluluk be birsey bilmeden oh mis

Sagolasın canim kac mlg kullaniliyor ki acaba ben benm eczaneme sorayim bakayim vericek mi ..

Ama sen ilk gebeliginde kullandiginda recetelenmis oldugu icin veriyr olabilir ama en iyisi sormak kac mlg olrak kullaniliyr iste sorun o

Evet yumurtlamadan sonra kullaniliyrmus bende gec yumi olusuyr iste asılama tuo bebek zamanlarinda olurda sıkı tutunsun diye tedavi icersinde ne olur ne olmaz diye veriliyor ama benm rahim üretmiyr sanirim banada verir sagolasun cnm ben bir sorayim eczaneye belki verr yonlendirr

Rabbim saglikli haberlerimiz olsun insllh

Yumurtaliklardan hacamat nasıl oluyor canm
canım göbek deliğinin iki yanından yumurtalıkların üstüne doğru göbekten yaptırdım. arkadan da iki kalça üstüne ve kuyruk sokumuna bir de timüs bezinin olduğu iki göğüs arasına, şifa olmuş olsun bir de rahim sülüğü istiyorum aslında pco için direkt kistleri atıyor dediler. bakalım cesaret edebilecek miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…