🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Batlar ne zaman hanımlar beyons benim 30 ocak 1şubat arası inşallah gelmez

Hanımlar merhaba, ben dün beta verdim 0.13 çıktı. Bugün de pembemsi akıntı gibi bir şey gördüm peçeteye gelen. Eğer yerleşme kanaması olmuş olsaydı betam daha yüksek çıkardı değil mi?
Bat gecikmesi var mı ? Yerleşme kanaması nette belirtildiği gibi adetten 3-4 gün önce olan kanamalardır diye yazıyor ama kesin bilgi diyemeyiz, ben ilk gebeliğimde 6. Hafta içinde yerleşme kanaması gördüm. Oda kanama bile değildi. İç çamaşırımda toz pembe küçük bi lekeydi.

Evet canım saglıklı catmıs masallahsen ne yap bılıyomusun yumurta kalıtelestırıco ne varsa yap,gıdalarına dıkkat et yuruyus bıtamın avokado fln.catlamada sorun yok cunku

Bende estradiol baktim 25.gun pik oldu hemen gidip kan verdim 256 cikti sonuc cok guzel yumi yakaladim saglikli..

Ama 7gun snra progesteron dusuk cikti sanirim benm benm progesteron takviyesi almam lazim degilmi yumi var her defasinda saglikli progesteron yuzunden gidiyor luteal faz dusuklugude var bir turlu test yapamadim 10.gun patliyorum

Devlet hast yazmiyrlarmis infertilite bolumune git dedi doktr kadin dgum doktoru ne derki hic bilmiyorum

bu progesteron dusuk olumca yumurta catlamasina engel oluyormu?

Merhaba ovitrelle iğnemin 15.günündeyim. Adet düzensizliğim olduğu için gün veremeyeceğim. Normal şartlarda bugün yarın olmalıyım. Bana da mantıksız geliyor betadan yükselmeden bunu görmek

Evet canım saglıklı catmıs masallahsen ne yap bılıyomusun yumurta kalıtelestırıco ne varsa yap,gıdalarına dıkkat et yuruyus bıtamın avokado fln.catlamada sorun yok cunku
Ay çok teşekkür ederim canımm nasıl mutlu oldum anlatamam avakado yiyorum inofolic combi melatonin omega3 ve keten tohumu yağı kullanıyorum. Üç aylarda da full oruç tutuyoruz o da yeniliyormuş tüm hücreleri. Pazartesi günü de belimden ve yumurtalıklardan hacamat oldum şifa olsun inşallah… elimden geleni yapmaya gayret ediyorum yazıldıysa nasip olacak o evlatlar da bize bu ay gebeyiz evelallah güzel düşünelim kolaylıkla olsun

Aynen öyle canım 10 üzeri ise o ay yumurtlama oldupunu gösteriyor değer .ama sağlıklıdır değildir tutmuştur tutmamıştır o açıdan fikir veremez
Teşekkür ederim canım onu yalnız Allah bilir yani çatlamış olması bile benim için mutluluk verici doktor neden o testlere boşa para verme diye insanı yetersiz hissettiriyor onu anlamış değilim sadece.. kime güveneceğiz maddi kaygıyla insanları sadece kendilerine muhtaç etmek istiyorlar…

Bata 5 gün var dayanamadım erken gebelik testi yaptım novacheck marka negatif çıktı canım çok sıkıldı uzun süre de bakmadım zaten kırıp attım Mart grubuna doğru gideyim bari
Ne tatlıyız ya ben de her ay yeminler edip yine yapıyorum olsun güzelim hiç üzülme canın sağolsun umut tüketmek yok günün geçsin bi hele bakalım

Kızlar geçen ay ilk kez 7 gün geciktim test yaptım negatif sonra da regl geldi maalesef. 10 günden önce yapılan test anlamsız diyor doktor. Gerçekten öyle kimyasal vs olabiliyor erken öğrenmenin faydası yokki kalp atışı ve kese için vs zaten bekleyeceğiz. Sizinle de paylaşmak istedim

Yumurtaliklardan hacamat nasıl oluyor canm

Merhaba ovitrelle iğnemin 15.günündeyim. Adet düzensizliğim olduğu için gün veremeyeceğim. Normal şartlarda bugün yarın olmalıyım. Bana da mantıksız geliyor betadan yükselmeden bunu görmek
tek mantıklı olan eldeki seçenek de batın geçmesini bekleyip tekrar beta vermek, en düzenliler bile bu yola girince stres yapıyor adet gecikiyor. Bu konuda kendinizi şartlayıp üzmeyin inşallah gönlünüze göre olsun

Bu luteal faz düşüklüğü bende de vardı. Yumurtladıktan bir kaç gün en fazla 1 haftaya yumurtayı atıyodum. Yumurtlamam baya geçti 21 bazen 23. Gün ama adetim düzenli 28-29. Günde geliyodu. Diyet spor sağlıklı beslenme falan yaptım canım 2 aydır düzene girdi inanılmaz bi değişim oldu. Progesteron takviyesi alman gerektiğini düşünüyorsan bunu mutlaka doktoruna danış. Bildiğim kadarıyla eczaneden kendin de alabiliyorsun.
Anladığım kadarıyla bu konularda bilgi sahibisin E2 ye baktırmışsın, progesterona baktırmışsın gayet mantıklı. Progesteronun çatlamadan ziyade rahmin hazırlanmasıyla alakalı olduğunu biliyorum. Belki kalınlaşmada sıkıntın olabilir ya da başka bi sebep. Kadın doğum uzmanı gitmen gereken yer diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Herkese merhaba arkadaşlar bizde geçen ay ikinci çocuğu yapma kararı aldık ve hemen denemeye başladık. İlk kızım 4 yıl sonra olmuştu bende şekil bozukluğu var fakat onun dişinda hiçbir sıkıntı yoktu çok zor ve stresli bir süreçti. Şimdi daha ilk denediğimiz ay reglime 8 gün var ama ben değişik belirtiler hissediyorum. Sanki regl olckmış gibi bi bel ağrım var kasıklarımda pıt pıt atıyor ayaklarım buz gibi ısınmıyor göğüslerim hassaslaşmadı ama arada sızlıyor ve çok fazla gaz problemi yaşıyorum kızımda ne belirtiler yaşadım hatırlamıyorum böyle olanlar var mı yoksa psikolojikmidir

Canım progestron dusukse malesef yumurta ssglıklı catlamamıs oluyor,cok onemlı tabıkı bebegın tutunması ıcın.sma drlar ılac verıp duzeltıyor merak etmeyesın

kızlar selam, eşim yine dayanamadı akşam günü değerlendirdik. Herhalde dün ki tartışmadan sonra üzüldü. ben maalesef değerlendirdikten sonra ovülasyon testini yapabildim C ve T hafif silikti ama 2 çizgi vardı yani çok net olmasa da. bu hafta devam etsem mi sizce daha? testlerim de 2-3 tane kaldı

Eklentiler

• 20240131_081909.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…