🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzu bunun doğalı zaten o hormonu kenfi vücudunun üretmesi ama bazı durumlar olabiliyo gebeliğe engel teşkil eden böyle durumlarda takviye gerekiyor malesef

Amin canm sağlıklı hayırlısıyla kavuşuruz inşalah
Kayinvalidem 4 gebelik yaşamış ikisi korunduğu halde olmuş
Cahillik mutluluk be birsey bilmeden oh mis

Delircemmmmm yhaaaaa havada karada hamişler bizde yok yumi yok catladimi acaba ne eksik insallh kavusuruz rabbim zrlastirmasin daha fazla

hacamat istiyorumda sülüğe cesaret edemeyebilirm :))

Kuzu bunun doğalı zaten o hormonu kenfi vücudunun üretmesi ama bazı durumlar olabiliyo gebeliğe engel teşkil eden böyle durumlarda takviye gerekiyor malesef

Evet iste o bennn uretmiyor progestron hemde okdar s.yumilere rağmen

Kuzu aşılanma yapan arkadaşım günde 3 içmiş burdaki arkadaşa 2 vermiş. O ilacın mg standart değil mi benim şuan evde var bakayım. 200 mg. Zaten içinde günde 3 kullanın yazıyor sen yine araştır tabi ama bana zararı yok demişlerdi kuzum

Vucut ancak kendıne geldı bebısm ondaan.bu ay efsooo olacak gorursuuunsen hsg fln cekılmemıstın demı neyı farklı yapmıstın hamıle kaldıgın ay?yıne onu yapalım
hsg cektiğim 3. aydı o ayda bal çörek yapıştım bide omega q10 ve iprly kullandım ama bu vitaminleri önceki ayda kullanmıştım aslında sen bu ay olmazsa hsg yi çek kuşum aradan cıksın dr demişti ilk 3 ay cok önemli hamile kalabilirsin diye

Varmis canm mlg interntte baktim duphaston birde progestan var mlg 75 var 150 falan var 200 var

Hatta ben b g.gunlugu ebru hanima yazmistim oda uzuldu cok guzel yumi yakalamissin progesteron dusuk doktra gorun belki takviye ilac falan verr demisti demkki kasttdigi buydu

Bu ilacı mutlaka almam lazim bu hormon eksikliginden dolayi menstruel lutuel faz eksikligi kanamalar lekelenmeler var kesin sorun bu insallh bnde alabilirim k.dogum doktru recetelenemn lazim dedi oda yazmadi birde eczaneme sorayim sagol cnm inanki cok yardmci oldun

Eklentiler

• Screenshot_20240131_114219_Chrome.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 28
Hadi inşallah kuzu bende aynı problem olduğunda ben kilom biraz fazla ona bağlamıştım. 10 kilo verdim hergün spor yaptım bi baktım 16. Gün yumurtlamışım 14. Gün adet olmuşum. İnşallah senin de sorunun şıp diye çözülür. Bi gelişme olursa mutlaka yaz bana

Standart değil canım dozu benim içtiğim 100 mg günde iki tane

Vallhi kilo ile alakali olsa çöp oldum 40 kg verdim dusun yine var uretimde hata hergun yuruyuste yapiyrum sagol cnm benm dualarda bulusalim gelismeleri yazarim aminnn cok aminnn rabbim sifalar versin bize

Aşkım naptın ben yeni girdim uzun zamandır girmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…