2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun.
Maşallah 8 diş mi kaç aylık şuan tam olarak

Premature çocuğum olduğu için doktorum omurcek kullanmanı tavsiye etmedi.yurume arkadas tavsiye etti.
Benimki de 35+3 prematüre bizim doktor da yürüme arkadaşı kullancaz yürüteç yok dedi.Biz ebebekte bir denedik o kadar sevindi ki kahkahalarla yürümeye başladı dayanamadık aldık azar azar bindirdim ama bir haftadır o kadar hastayım ki her yerim ağrıyor bezini zor alıyorum yürüten olmasaydı nasıl oyalardım hiç bilmiyorum.En karşı insanlardan biriydim yürüteçe seviyesini en düşüğe aldım ayak uçlarıyla basmasın diye.tabi endişeleniyorum da binmesi kaynaklı yürümede zorluk çeker miyiz diye.İnsallah bir şey olmaz. Bir haftadır bu Yürüteçle bebeğimi iyi oyaladım tabi kendisi o kadar geliştirdi ki evin içinde süzülüyor resmen

Maalesef canım şu son iki aydır reglim çok ağrı yapıyor gece yatarken bebekle birlikte yatıyoruz ya muhtemelen duruş bozukluğu yarattı o da kaslarıma ağrıtıyor kaslarım da ağrıyınca bütün vücudum ağrıyor en hassas döneminde diye düşünüyorum ben zaten gittiğim ortopedik doktor da öyle demişti duruş bozukluğum var demişti hamilelikten önce önce bunu düzeltmen gerek yok sana hamile falan kalamazsın demişti bana ben de pilatese gitmiştim spora gittikten sonra zaten hamile kaldım o ara hiçbir şey olmadı şükür ama daha yeni yeni 2 aydır Canım çok acıyor nefes almam bile zorlaştırıyor kramp şeklinde giriyor vücuduma ben spiral taktırmadım canım dedim ya zaten zor hamile kaldım ikincide şansa gelirse olur olmazsa 2 sene sonra taktıracağım

Oy kıyamam canım geçmiş olsun canım gerçekten hasta olmayalım ki bebeğimize bakalım
Tavuk yediriyor musun benim bebeğim de kıyma seviyor ama genelde mangal da yapıp yedirdik. Daha hiç çorbada yada yemeğinde denemedim. Bu ay da migrostan somon alıp yapacam artık balığa da geçecem

Çok geçmiş olsun canım fizik tedaviye mi gitsen duruş bozukluğu için

Teşekkür ederiz canım amin tavuk biraz çiğniyor atıyor biraz yiyor balık da aynı şekilde.kıymayı hiç sevmiyor öğürüyor sanırım yutamıyor.Ama haşlanmış kuzu et tarzı şeyleri sebzeyle falan yiyor.Sadece sebze haşlama gibi istahla yemiyor.Neler yapıyoruz aslında ara ara paylaşsak da bizlere fikir olsa

Sana da çok geçmiş olsun canım iyileş bir an önce inşallah

Kızlar merhaba bebeklere mama yapan anneler kaç cc vermeye başladınız. Ben az mı veriyorum arttirmam lazim sanırım bilgi verirseniz sevinirim. Son ayda kaç gram aldı bebisler ?bu ay sonu 8. Ay kontrolü var bakalım bize ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…