2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Öyle düşünmeyin ilaçsız daha çabuk atlatıyorlar hastalığı. Ağrı kesiciler bağışıklığı baskıladığı için süreç uzuyor. Bende tam tersi eşime rağmen ilaç vermemeye çalışıyorum duş aldırıyorum. Sadece gece rahat uyusun diye veriyorum ilaç. Genellikle ertesi gün hiçbirşeyleri kalmıyor.
Bende sürekli verilmesinden yana değilim tabiki ama çocuğun ateşi yükseliyor birden sancı ağrı ile bağırıyor böyle bir durumda da verirsin yazık çocuğa

Saat 9 da yatıyo benim kızım 8 ile 8 buçuk arasında veriyorum yemegini.. Mesela bu akşam irmik muz ve bi tane bebe bisküvisi karıştırıp verdim saat tam 9 da uyutuyorum saat 2 gibi uyanıyo sonra mama veriyorum tekrar uyuyo.. Gece beslenmesi biz de sadece bi kere.. Onun haricinde kendini uyanmak için kıpırdatınca emzik ya da biberonla su verip uyutuyorum.. Sonra 7 gibi uyanıyo ve günümüz başlıyo
İrmik bebe bisküvisi ne aldın canım marka olarak

Saat 9 da yatıyo benim kızım 8 ile 8 buçuk arasında veriyorum yemegini.. Mesela bu akşam irmik muz ve bi tane bebe bisküvisi karıştırıp verdim saat tam 9 da uyutuyorum saat 2 gibi uyanıyo sonra mama veriyorum tekrar uyuyo.. Gece beslenmesi biz de sadece bi kere.. Onun haricinde kendini uyanmak için kıpırdatınca emzik ya da biberonla su verip uyutuyorum.. Sonra 7 gibi uyanıyo ve günümüz başlıyo
Bende deneyim canım çok sağol maşallah darısı diğer tüm bebeklere

Bence araları yakın olmalı.Fazla olursa hem siz çok rahatlamış olup üşeneceksiniz😂hem de kardeşlerin paylaşımı beraber vakit geçirmesi daha az olacak, yakın olunca daha çok oluyor
Bende öyle düşünüyorum bı yandan da korkuyorum basedebilir miyim diye ama Allah nasip ederse gücünü de verir diyroum🙏🏻🤣

Üç gün kuralıyla mı ilerliyoruz dokunmadıysa bir şey olmaz bence ilk yedikten sonra alerjiyi kısa zamanda belli ediyorlar

Benimki de yumurta sarısını çok sevdi ama yinede çeyrek verdim sınra biraz arttırdım ama henüz daha tam vermedim kabızlığı var ondan sende ufak ufak arttırırsın istersen bağırsakları anca kabul eder 🌺
Ayy ne bileyim bizim doktor tadim falan yaptirmadi 5.ayda annesütü ile kilosu çok iyiydi ek gidaya gecmeyelim hemen dedi emsin dedi.(ben yinede kabak, havuc, tatli patates, seftali tattirdim) 6.ayda başladık yemek işine kendisi de soylemisti zaten ben ek gida konusunda biraz rahat bi doktorum diye. 6ay 14günlük kiyma dene dedi mesela kiymaya basladik biz benim kizinda masallahi var sevmedigi yiyecek yok 😅 mercimek corbasi tarhana kereviz enginar vs yiyor.

Ayy ne bileyim bizim doktor tadim falan yaptirmadi 5.ayda annesütü ile kilosu çok iyiydi ek gidaya gecmeyelim hemen dedi emsin dedi.(ben yinede kabak, havuc, tatli patates, seftali tattirdim) 6.ayda başladık yemek işine kendisi de soylemisti zaten ben ek gida konusunda biraz rahat bi doktorum diye. 6ay 14günlük kiyma dene dedi mesela kiymaya basladik biz benim kizinda masallahi var sevmedigi yiyecek yok 😅 mercimek corbasi tarhana kereviz enginar vs yiyor.
Mercimek çorbanı nasıl yapıyosum bebek için

Umarım bizimki de düşer sizinki en fazla kaç oldu
Doktorunuzun numarası ya da sosyal medyası varda durumundan haberdar edin isterseniz.Bizim iki türlü de bakılan ateş ölçersen farklı sonuçlar çıkıyor ben yüksek olanı baz alarak hareket ettim hep.39 u gördük dün

Çok güzel önemli değil iştahlı bir bebek olsunlar da 🌸🌸🌸

X