2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
17230419850233129256252777654748.jpg
kizlar Kocataş ta 59.99 dan 29 TL ye düşmüş. Aynı marka aynı ürünün üstünde sayı var diye 570 TL idi bu 60 TL araçlar serisi indirimden de 29 TL. Ben 4 paket aldım üstünde otursun yatsin kalksın kışın yalıtım sudan ucuz bilginiz olsun.

Kızlar 75 kiloyum m boyum 1.68 1 hafta içinde bira ficisina benzetildim. 😂 Bebenim konağını temizlerken maymun anneye benzetildim sonra neye benziyor dün unuttum. Neyse 😂 o kadar kendimle barışık ve özgüven tavan ki eşim kilo ver dedi bende dedim bilinç alti ters tepti ki cidden veriyordum o bira ficisindan sonra yemeklerden başka bi lezzet alıyorum asdasd🤭🤭 neyse yani günlük gece 2-3 kere emzirme gündüz 200 ml Max süt dagimi yapıyorum bu kadar yani sizce ben napim. Geldiğim yere bak. Ahaha zaten ise baslicam veririm sanırım. Ya da vermem aman ne olcak ki 🥴🥺☺️

Ayyy kızlar yaa bende bugün havuç patates kabak çorbası yaptım kemik ilikli falan ohh misss ama bebeğim sevmedi yaaa 🙄 en sevdiği şey meyveli yoğurtlar, Allah'tan yoğurdu tatlı yapıyorum da yiyor yani ekşi olsa onu da hiç yemez sevmez galiba. Annemde diyor ki tatsız tutsuz bende yemem diyor 😀😀 napıcam bilemiyorum yani

X