2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Eki Görüntüle 3462518 kizlar Kocataş ta 59.99 dan 29 TL ye düşmüş. Aynı marka aynı ürünün üstünde sayı var diye 570 TL idi bu 60 TL araçlar serisi indirimden de 29 TL. Ben 4 paket aldım üstünde otursun yatsin kalksın kışın yalıtım sudan ucuz bilginiz olsun
Link falan var mıdır ya.. Ayrıca koçtaş mı kocataş mı? Nerden sipariş verebiliriz ki tabi kalmışsa

Kızlar 75 kiloyum m boyum 1.68 1 hafta içinde bira ficisina benzetildim. 😂 Bebenim konağını temizlerken maymun anneye benzetildim sonra neye benziyor dün unuttum. Neyse 😂 o kadar kendimle barışık ve özgüven tavan ki eşim kilo ver dedi bende dedim bilinç alti ters tepti ki cidden veriyordum o bira ficisindan sonra yemeklerden başka bi lezzet alıyorum asdasd🤭🤭 neyse yani günlük gece 2-3 kere emzirme gündüz 200 ml Max süt dagimi yapıyorum bu kadar yani sizce ben napim. Geldiğim yere bak. Ahaha zaten ise baslicam veririm sanırım. Ya da vermem aman ne olcak ki 🥴🥺☺️
Allah Allah bu erkekleri anlamak ne kadar zor, çocuk isterler yaparsın, eee bunun sonucu belli en iyi ihtimalle %50kilo alacaksın ve bir miktarı senle kalacak... Benim eşimde hiç sevmez kilo, 1.66 yım bende 45 kilo olsam çiroz demez 🤣 çabuk kilo alan biriyim hep zayıfla der, bende zaman zaman zayıflıyorum ama şunu anlamıyorlar, biz kendimiz için kendimiz istediğimiz için zayıflıyorum onlar dedi diye değil. Ben o dediği zaman başladığımda iki gün sonra biterdi.
Ortancadaa tam 1.5 sene sonra aralıklı oruca başlayıp 13 14 kilo verdim.
Bunda daha çok fazlam vardı ve kendi gözüme kendim batıyordum. Bebem 3 aylıkken başladım dikkat etmeye...
Boşver canım canın ne zaman isterse, kafan ne zaman rahat olursa verirsin, etliyiz butluyuz biz böyle mutluyuz 🥳
Bu arada bende 79.3üm 🥳💃🥳💃

Allah Allah bu erkekleri anlamak ne kadar zor, çocuk isterler yaparsın, eee bunun sonucu belli en iyi ihtimalle %50kilo alacaksın ve bir miktarı senle kalacak... Benim eşimde hiç sevmez kilo, 1.66 yım bende 45 kilo olsam çiroz demez 🤣 çabuk kilo alan biriyim hep zayıfla der, bende zaman zaman zayıflıyorum ama şunu anlamıyorlar, biz kendimiz için kendimiz istediğimiz için zayıflıyorum onlar dedi diye değil. Ben o dediği zaman başladığımda iki gün sonra biterdi.
Bunda daha çok fazlam vardı ve kendi gözüme kendim batıyordum. Bebem 3 aylıkken başladım dikkat etmeye...
Boşver canım canın ne zaman isterse, kafan ne zaman rahat olursa verirsin, etliyiz butluyuz biz böyle mutluyuz 🥳
Pohumuzu yisinler afedersin

Ahh benim annem de eline ne geçse kızıma yediriyo.. Sonra da sizi de böyle büyüttüm diyo
Sorma birde üstüne fırça iyiyoruz. Karpuz yedirmis boynunun altını hafif ıslak bıraktı diye isilikle günlerce mücadele ettik. Birşey de diyemiyoruz 😂 kızıyorlar hemen.

Vallahi balım bende isterim vermek. Rahatsız oluyorum. benim birde ameliyatlarimdan dolayı mide var kıyafetler sıkıyor falan ama. Şimdi çocuğun azıcık süt rızkı var. Yemezsem gözüm kararıyor 🥺🤭 ki verdim yani. Kilolu hamile kaldım ben. Sagligimi toparlamadan vs vs. Neyse yani burdan bır ara şu süt olaylarını halledip sonra bebelerin yükü hafifleyince boyle beslenme diyet olayları için birbirimizi mi gazlasak bilemedim. Benim ilk hedef 70 olsa eski sporcu ciddi ağırlık çalışan biri olarak nasıl zor geliyor o ayrı konu 😂😂😁 velhasıl kelâm.... İYİLİK İYİDİR ✌️

Ay kızlar bugün eski iş yerimden arkadaşlarım geldi o kadar iyi geldi ki farklı insanlarla görüşmek anlatamam. 😇
Süper. Benim bebe beni dışarda yormadigini anladığım an. Eşim markete bile gitse bebeyle gitmeye başladım eski psikolojimden eser yok şükür daha iyiyim. Çok güzel dönemlere giriyoruz insAllah 💝💝

Süper. Benim bebe beni dışarda yormadigini anladığım an. Eşim markete bile gitse bebeyle gitmeye başladım eski psikolojimden eser yok şükür daha iyiyim. Çok güzel dönemlere giriyoruz insAllah 💝💝
Ben henüz bebeğimle tek çıkmaya cesaret edemedim hiç. Gittiğim gün bana da çok iyi gelcek eminim 🥰

Ben henüz bebeğimle tek çıkmaya cesaret edemedim hiç. Gittiğim gün bana da çok iyi gelcek eminim 🥰
Gelir gelir az kaldı annesi. Kızlarla parti yapicamiz günlerde gelicek. Ama tek çıkmak bana yorucu oluyor. Eşim çok güzel bebek arası sürüyor. Poşet taşıyor. 🤭😂 Arabaya yük indir bindir yapıyor. Sağolsun

Ay gecenin 3ünde uyandı kıkır kıkır gülüyor sesler çıkarıyor noldu bu bebişe böyle 😵‍💫😵‍💫
Güncelleme geliyor. Bizim ki de bu aralar çok güzel ağlamayı öğrendi. 🥺😂 Sebepsiz can sıkıntısı ağlaması şımariklik olunca basıyorum kahkahayo yüzüme bakıyor gebeş kaplumbağa 🐢 🐢😘

Ay gecenin 3ünde uyandı kıkır kıkır gülüyor sesler çıkarıyor noldu bu bebişe böyle 😵‍💫😵‍💫
Benimkisi de öyle, güncelleme indiriyorlar herhalde😄 Erken uyanmaya çok alışık ama 3te de uyanmazsın yani…yine uykusu patlayacak diye çok korktum ama baktım uyumuyor son çare yatağa bırakıp ölü taklidi yaptım 10 dk kendi kendine konuştu sonra uyudu ben şok 😄

Benimkisi de öyle, güncelleme indiriyorlar herhalde😄 Erken uyanmaya çok alışık ama 3te de uyanmazsın yani…yine uykusu patlayacak diye çok korktum ama baktım uyumuyor son çare yatağa bırakıp ölü taklidi yaptım 10 dk kendi kendine konuştu sonra uyudu ben şok 😄
Ay kendi kendine uyuyor mu benimki dönüp duruyor asla kendi kendine uyumaz 2 saattir mücadeledeyim 😢

Kızlar cidden ne yapacaz böyle ya yok mu çözümü bu uykunun :KK43: düzelmesi gerek diyorlar ama daha kötü oluyor son 1 haftadır 3 4 gibi kalkıyor 2 saat uyumuyor. Kısa kısa uyuyup uyanıp geri uyumasına bile razıyım şuan en azından emziriyordum geri uyuyordu bunda defalarca kalkıyor geri uyutmaya çalışıyorum her kalkış geri uyutmaya çabalama. 2 saat uyumuyor her gece fix oldu

Kızlar cidden ne yapacaz böyle ya yok mu çözümü bu uykunun :KK43: düzelmesi gerek diyorlar ama daha kötü oluyor son 1 haftadır 3 4 gibi kalkıyor 2 saat uyumuyor. Kısa kısa uyuyup uyanıp geri uyumasına bile razıyım şuan en azından emziriyordum geri uyuyordu bunda defalarca kalkıyor geri uyutmaya çalışıyorum her kalkış geri uyutmaya çabalama. 2 saat uyumuyor her gece fix oldu
Benim kız da bir kaç gecedir 4/5 gibi uyanıp yatağında fır dönüyo sonra başlıyor ağlamaya, kucakta da sakinleşmiyor meme de almıyor sonra zor bela meme tutturup uyutuyorum ama çok zorluyor niye böyle oldu ben de anlamadım🥹

Sen daha önce 40dk geri uyutmaya uğraşıyorum diyodun bence o kadar uğraşma max 15dk dene uyumuyorsa bırak biraz oyala dikkati dağılsın tekrar dene

X