2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yine atak matak vardir bir sey cok takilmayalim gecer diyip olumlu dusunelm :) dun gece daha rahatti uyutmadan burnunu actik. Yine gece sık uyandi ama bu kez besiginden her uyandiginda almadim geri daldi. Aglar gibi mizirdandi 1 kac dk icinde geri uyudu.

Ben öyle olunca inatlasmiyorum sinirimi de bozmyorum salona geri getiriyorum loş isikta ana kucagina koyup salliyorum sakinleyince gözü dalinca gözünü ovusturunca yattigi odaya geri gecip tekrar uyutmayi deniyorum

tik tok da görmüştüm. Elmayla havucu küp küp doğrayıp su koyup kaynatip pirinç unu atıp blendrden geçirip kavanoz mama yapıyordu. Onun yaptığı 4 5 kavanoz olmuştu. Boyle yapıp buz dolabında saklayabiliyormuyuz.

Pirinç unu sağlıksız kilo alımına sebep olur. Ayrıca hoc bi yararı da yok bebeğe. Onun dışında ya günlük hazırlayın yada yaptığınız şeyleri kavanozlayip kapaklarını vakumlama ile sağlam şekilde kapatın. Sonra serin bi dolapta güneş göremeyecek şekilde depolayin yada buzdolabına kaldırın.

Anladim teşekkür ederim.

GErçekten saçmaymiş hele ki vatandaşı olduğu halde

Hahahba ne güzel ya niye verdin ki bir dshs çocuk düşünmedin heralde

Ay çok kötü olmuş ya aynı durumu biz yaşasak eve dönene kadar kavga ederdik daha da gitmezdik heraşde inşallah bu sefer sorunsuz olur gidersiniz

Ama 120cc mama içtikten yarım saat sonra da kalkıyor. Sonra 1 saat sonra da Ya açıkçası gece mama vermeye korkuyorum bir kez çok kötü boğazına gitmişti cesaret edemiyorum
Alışkanlık o zaman annesi. Sorma o mama olayıni bende aşırı korkuyorum gece her mama verdiğimde sırtımdan alnimdan terler akıyor. Allah'ım korusun bebelerimizi

Aynen canım fazla iyiyincede rahatsız oluyorlar. Emzik kullanıyorsa zaman zan onla geçistir seni de uyutmaz ki böyle

Ayak sesi,klavye sesi,boru gibi ses ergen belirtisi bende de var

Ay çok kötü olmuş ya aynı durumu biz yaşasak eve dönene kadar kavga ederdik daha da gitmezdik heraşde inşallah bu sefer sorunsuz olur gidersiniz
Valla o kadar üzüldümki eşim bana üzüldü söz veriyorum haftaya gidicez diyip duruyor:)) otele gidiyor olsak çok kötü olurdu. Çünkü otel parası falan. Kendi evimize gidiyoruz allahtan.

Çok geçmiş olsun, biz pasaport çıkartırken oradaki görevli isterseniz kimliğe de fotoğraf koyabiliriz demişti Biz o şekilde değiştirmiştik kimliğini. Allah’tan öyle yapmışız

Çok geçmiş olsun, biz pasaport çıkartırken oradaki görevli isterseniz kimliğe de fotoğraf koyabiliriz demişti Biz o şekilde değiştirmiştik kimliğini. Allah’tan öyle yapmışız
Aylardır eşime söyliyorum pasaport çıkartalım bebeğe diye. Bizim işlemlerimizi yaptı bir bebek kaldı. Dün de çok pişman olmuştur lafımı dinlemediği için. Olan bana oldu. Valiz hazırla valiz boşalt çok saçma ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…