2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar dün uzun yoldan geldiğim için 8 saat araç kullanımı sabah oglumun işitme testi vardı gidemedik. Sizden giden oldu mu ? Yapılmasa ne olur sizce ya da tekrar randevu için odyometri sanırım o bölüme alicaz değil mi siz naptınız ?

Doğduğu günün ertesi gününde işitme testi yapılmıştı, bilmediğim için soruyorum ilerleyen aylarda tekrar mı isteniyor?

İşitme testi yenidoğan döneminde yapılmıyor mu

İşitme testini 5. Gün yaptırdık biz. Bi daha istenmedi.

biz gittik birkaç gün önce çok kısa bir işlem kulağına kulaklık gibi bir şey takılıyor sonra diğerine takılıyor çok kısa sürüyor

Benimki de ek gıda yiyor bayağı bitiriyor ama emmiyor bu sefer böyle olunca vermek istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım memeyi
Ay bizde de durum tam tersi asla ek gıda yemiyor . Ben anne sütünü yeteri kadar aldıklarını düşünüyorum bundan sonra alacakları keyfi olarak düşünüyorum yanılıyor muyum bilmiyorum . Yani benim sütüm az belki de kendimi kandırıyorum emiyor ama asla doymuyor üstüne hep mama içiyor

Benimki de ek gıda yiyor bayağı bitiriyor ama emmiyor bu sefer böyle olunca vermek istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım memeyi
Miktar olarak ne kadar veriyorsun ki? Şuan tadim dönemindeyiz sütün varsa emzirmek önceligin olsun. Okudugum kadariyla 6-9 ay arasi %30 ek gida %70 anne sütü veya formül mamayla gitmeliyiz. 9-12 ay arasi yari yariya gibi düşün

1 yaştan sonra keyfi oluyormuş emme durumu. Osman hoca geçen öyle paylaşmıştı

1 yaşından sonra artık sanırım onlar için pekte gerekli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…