2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Elimdeki karpuzu çekiştirip ağzına soktu yaladı bi tadına baktı

Ben kullandim son 1 haftadir ise yaradi mi emin degilim
Yaaa miz miz bugün çok almayı düşünüyorum
Hafif ısınmış kafası calpol verdim ama kısa sürüyor etkisi bi arkadaşım önerdi bütün huysuzlugunu kesiyor falan dedi de bilemedim

Yaaa miz miz bugün çok almayı düşünüyorum
Hafif ısınmış kafası calpol verdim ama kısa sürüyor etkisi bi arkadaşım önerdi bütün huysuzlugunu kesiyor falan dedi de bilemedim
Tetagili parmagima alip damaklarini ovdum baktim simdi doktorla 29unda yazismisiz. Disler dün patladi. Senin bebenin de yakindir o zaman

Kizlar bebeklerinize gece taktığınız bez sabaha dolmuş oluyor mu bu aralar? Ya da ne durumda? Benim bebegim gece boyu emmesine ragmen dun bezi kuru kalkti

Tetagili parmagima alip damaklarini ovdum baktim simdi doktorla 29unda yazismisiz. Disler dün patladi. Senin bebenin de yakindir o zaman
Biri çıktı gibi zaten diğeri de yakın bugün yarın müjde veririm ben de insallah ikisi bir huysuzluk yapıyor sanırım. Alayım ben de yazık kıyamam uyku uyumuyo tüm bebislerimizin dişleri ağrısı sızısız inci gibi sıralansın insallah

Ayy ıkı gundur bız de sureklı bagırıyor uykuya zor dalıyor dün yavrum sebepsız yere bır agladı bagıra bagıra

Allah'ım korumus

Kızlar saglık ocakları boy uzunluğunu yanlış ölçebilir mi? Ayın birinde kızın boyu 63 cm dı bugün markete giderken yol üstünde başka bi saglık ocagı vardı kilo almış mı diye merak ettim ölçtürdüm 66 cm olmuş.. 8 günde 3 cm atması normal mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…