2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yani anne sütü ile yumuşatıp kaşık aralarında su içireyim doğru mu canım

Kızlar oto koltuğu tavsiyesi olan var mı ? 360 derece dönen almak istiyorum ama sizler ne aldınız fikir olması açısından paylaşabilir misiniz

Bu arada dün ebebege gittik kızlar.Bebek arabası bakıyorduk.Çalısan arkadaş arabaları gösterirken yukarıdan bir tane indirecekti o sırada tekerlekleri kilitli değilmiş bebeğimin üzerine düşüyordu.Hareket etti düşerken havada ittim benim kolum sıyrıldı çok şükür.Siz siz olun bebek arabasını o bebek arabalarının olduğu yerden uzak tutun ben akıl edemedim

Kızlar bir de bebeğimin ağzının kenarlarında bu şekilde alerji gibi şeyler var.Alerjik bir durum olabilir mi sizce

Eklentiler

• IMG_4003.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 45
Ay çok korkunç geçmiş olsun ona geleceğine size gelmiş ucuz atlatmissiniz

Yani anne sütü ile yumuşatıp kaşık aralarında su içireyim doğru mu canım
Yani. En azından ben böyle yapıyorum genzine felan yapismasin diye. Cok iyi pismesjne de dikkat et. Kayısı vs olmamali. Gebelikte tam pişmiş tükettiğimiz gibi pişir dene

Ayy Allah korumuş kuzu sahada geçmiş olsun.

Kızlar bir de bebeğimin ağzının kenarlarında bu şekilde alerji gibi şeyler var.Alerjik bir durum olabilir mi sizce
Bedeninde başka bi yerde varmi? Yada boynunda varmi isilik mi dicem ama ağız kenarında isilik olmuyo bildiğim. Salya artışı varmi ? Bi osman hocanın videolarına bak youtube den. Benzer bi durum varmi diye. Alerji olsa bi kabak denedin diye biliyorum oda çok alerjik bi sebze degil. Başka bibsey verdin mi?

Büyük dikkatsizlik Allah korumuş

Kabak yoğurt gidiyoruz üç gündür.Tükürüyo tükürme huyu çıktı bir haftadır ondan olmuş da olabilir hep ıslak ağız kenarı

Bizde bugün 4. Ay aşımızı olduk geldik. Tabi biz küçük doğduğumuz için kilomuz 5 kilo 800 gram olmuş. 2 kilo 300 gram doğmuştu bebeğim erken doğum olmuştu. Demir ilacı verdi ebe ama ben sağlık ocağındakini kullanmak istemiyorum.. Siz hangi markayı kullanıyorsunuz? Ben ocean markayı aldım ama daha başlamadık. D vitamininkinde de ocean kullanıyorum.

sidefer kullanıyoruz ama ocean da çok güzel burada kullanan çok bebis var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…