2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ya geçen gece şöyle bir şey oldu. Ben salonda yattım. Eşim bebekle yattı. 3 gibi uyanmış. Ama bişey yapmamış eşim. Uyumaya devam ettim dedi. Sonra o da uykuya dalmış. Diyor ki bana: her uyanma belirtisi gösterdiğinde kaldırıp alma kucağına. Emzirmeye çalışma. Kendi kendine uykuya dalmayı öğrensin. Buna o fırsatı ver dedi. Bir gece sonra öyle yaptım. Uyandı. Ama izledim uzaktan. Döne döne uyudu geri. Yani acaba diyorum her mızırdadığında emzirmeye çalışmam mı uyandırıypr onu. Bıraksak belki geri uyumayı öğrenecek.
Ben o şekilde gece uykularını uzattım benimkinin bilen bilir burada 2 saate bir uyanıyor diye ağlıyordum şimdi baya uzadı 😀 almadım döndü döndü uyudu 1 hafta boyunca istikrarlı böyle yaptım

Kızlar dişin çıkacağını nasıl anlıyoruz kabarık felan diyorsunuz ben anlayamıyorum ama bugün alt diş etlerinde beyazlık var hafif de sanki kalınlaşmış gibi. Böyle bişey mi
Canım ön iki dişin yerine üstten bakınca iki beyazlık vardı benimkinde onun dışında ben şişlik farketmedim.

Solgarin B12 vataminini kullanan anneler var mı ? Varsa bir sorum üstünüzde böyle bir durgunluk var mı ? Cansız hareketsiz ne bilim kendi adıma ben de mala bağlama oldu. Hani bira mayası var ya içinde sinir sistemini rahatlatma etkisi var mış . Böyle bı değişik oldum ben ya kullanımdan 2 hafta sonra farkettim bunu zaten 2. Şişe biticek

Merhaba hanımlarz bizim yarın 4. Ay aşimiz var ve ben endişeliyim. Yan etkisi oldu mu sizlerde? Aşı vurdururken hiç içim rahat etmiyor benim söylentilerden dolayı ama mecburum yani. Umarım rahat atlatırız

Ya geçen gece şöyle bir şey oldu. Ben salonda yattım. Eşim bebekle yattı. 3 gibi uyanmış. Ama bişey yapmamış eşim. Uyumaya devam ettim dedi. Sonra o da uykuya dalmış. Diyor ki bana: her uyanma belirtisi gösterdiğinde kaldırıp alma kucağına. Emzirmeye çalışma. Kendi kendine uykuya dalmayı öğrensin. Buna o fırsatı ver dedi. Bir gece sonra öyle yaptım. Uyandı. Ama izledim uzaktan. Döne döne uyudu geri. Yani acaba diyorum her mızırdadığında emzirmeye çalışmam mı uyandırıypr onu. Bıraksak belki geri uyumayı öğrenecek.
Yok bende her uyanmasına almıyorum artık takip ediyorum ama bu ara farklı çığlık atarak ağlama oluyordu ama biraz azalmaya başladı arada aklına bişey mi geliyor anlamadım bir anda bağırıyor

Merhaba hanımlarz bizim yarın 4. Ay aşimiz var ve ben endişeliyim. Yan etkisi oldu mu sizlerde? Aşı vurdururken hiç içim rahat etmiyor benim söylentilerden dolayı ama mecburum yani. Umarım rahat atlatırız
Merhaba, bizde herhangi bir yan etki olmadı şükür🙏🏻 Benim de öyle içim pek rahat değil aşılar için ama maalesef göçmenler nedeniyle artan hastalıklardan dolayı yaptırıyorum🙄

Solgarin B12 vataminini kullanan anneler var mı ? Varsa bir sorum üstünüzde böyle bir durgunluk var mı ? Cansız hareketsiz ne bilim kendi adıma ben de mala bağlama oldu. Hani bira mayası var ya içinde sinir sistemini rahatlatma etkisi var mış . Böyle bı değişik oldum ben ya kullanımdan 2 hafta sonra farkettim bunu zaten 2. Şişe biticek
Bende sorun olmadi 3.şişedeyim.

Dün dişler belirmişti resim atmıştım ya aksam uykusuna gecerken yine diş sancisi oldu çok agladı calpol verip uyuttum öyle rahatladı. Tecrübeli anneler cevaplasın her bir diş için ağlayacak mı böyle 😥

Kızlar sırt üstünden yuzustune süper donuyoruz ama yuzustunden sırtüstüne dönemiyoruz ya 😖

Kızlar sırt üstünden yuzustune süper donuyoruz ama yuzustunden sırtüstüne dönemiyoruz ya 😖
Evet ya:KK43: hele uykusunda ben düz yatırsam da mutlaka yüz üstü dönüp uyuyo bir süre sonra sırt üstü dönmeye çalışıp ağlıyo kendisini uyandırıyo. Umarım yüz üstüne geri dönmeyi bir an önce öğrenirler🙏🏻

Kızlar geçen biriniz taze meyvelerden kışlık yapacağını söylemişti bebiş için. Nasıl yapacağız. Bi tarif etseniz.

Merhaba, bizde herhangi bir yan etki olmadı şükür🙏🏻 Benim de öyle içim pek rahat değil aşılar için ama maalesef göçmenler nedeniyle artan hastalıklardan dolayı yaptırıyorum🙄
Evet canım, artık bebeklerimiz Rabbime emanet.. Ben bir aylıkken gaz sancıları çok varken hacamat yaptırdım ve bayağı iyi gelmişti onu devam ettirmeyi düşünüyorum

X