2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Huzursuzluk vardi eli sürekli agzinda ve ne bulsa götüruyordu. Dün bir aglamak ama nasil desem asla susturamadim 1.5 saat. Calpol verdim rahatladi. Bugun disleri gördüm
Benimki de 3 gündür uyumuyor sürekli birşeyleri ağzına götürüyor salyası arttı bende dişten şüphelendim. Diş etinde bir farklılık olmuş muydu öncesinde

Ya geçen gece şöyle bir şey oldu. Ben salonda yattım. Eşim bebekle yattı. 3 gibi uyanmış. Ama bişey yapmamış eşim. Uyumaya devam ettim dedi. Sonra o da uykuya dalmış. Diyor ki bana: her uyanma belirtisi gösterdiğinde kaldırıp alma kucağına. Emzirmeye çalışma. Kendi kendine uykuya dalmayı öğrensin. Buna o fırsatı ver dedi. Bir gece sonra öyle yaptım. Uyandı. Ama izledim uzaktan. Döne döne uyudu geri. Yani acaba diyorum her mızırdadığında emzirmeye çalışmam mı uyandırıypr onu. Bıraksak belki geri uyumayı öğrenecek.

Belki de.. Ama hep şu algı var biz de uyandıysa açtır o yüzden hep bi besleme çabasına giriyoruz

Ben artik bekliyorum. Kameraya boncuk boncuk bakiyordu bi iki debelenip geri daldi. Ne zaman bacaklari havaya kaldiriyor o zaman uyaniyor benimki . Bacaklar havada degilse bekliyorum dalsn diye

Bende tam tersi bekliyorum dönüp duruyor eğer emzirmeye almazsam dönmekten kendini uyandırıyor. Emzirirsem geri uykuya dalıyor

Eğer bir rahatsızlığı yoksa sakin uyanıyor dönüyor konuşuyor kendi kendine hiç göstermiyorum kendimi uzaktan bakıyorum. 20-25 dk sonra kendi dönüyor uykuya. Ama acıktıysa misal zaten ya ağlayarak uyanıyor ya da bu sürenin sonunda bağırıyor o zaman devreye giriyorum. Ana yüreği dayanmıyor ama kendi kendini regüle etmeyi öğrenmeliler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…