2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Biz ne zaman mustela losyon sürsek daha beter oldu. Bir daha kullanmamaya karar verdim sanırım o yapıyor
Mustelanin ne sampuanindan ne losyonundan ne pişik kreminden memnun kaldım hepsi birbirinden kötü. Kızımın kafasında, kaşlarinda konak var oğlumda uni baby kullanmıştım hala da kullanıyorum hiç konak olmamıştı. Kızda da unibaby e dönüş yapacağım

Toksik eritem bunun adı. Yenidoğn bebeklerde çıkar 1-2 hafta içinde kendiliğinden geçer. Zararsız bişey.Benim bebeğimde yüzündekiler geçti boynunda başladı ama o da hafiften geçiyor gibi. Kuru ve temiz tutmanız daha iyi olur.

Kizlar bebek mamasi ne marka kullanıyorsunuz.memnunmusun araştırıyorum. Aptamil çok gaz yaptı degismeyi düşünüyorum
Sma optipro kullanıyoruz, gaz sorunu var ondan mı bilmiyorum ama hipp ile bi değiştircem bakalım..
Aptamil kardeşim çok gaz yapıyor dedi diye almamıştım

endoplazmikretikullum benim bebede de vardı arkadaşın dediği gibi önce yüzündeydi onlar geçti şimdi boyun kısmında var. Ben de hiçbir şey kullanmadım.

Canım ateş durumunu bilmiyorum çok geçmiş olsun umarım hicbirşey yoktur doktorunuz numarasını vermedi mi bi mesaj atıp sorsaydın dereceyi
Çok sağol canım doktor a bir kere gittik sadece o da numarasını vermedi kafam karıştı koltukaltı yüksek çıkıyor 38 falan ama elliyorum çok yüksek değil gibi . Sabaha kadar nöbet tutucam artık

Çok sağol canım doktor a bir kere gittik sadece o da numarasını vermedi kafam karıştı koltukaltı yüksek çıkıyor 38 falan ama elliyorum çok yüksek değil gibi . Sabaha kadar nöbet tutucam artık
Allah kolaylık versin inşallah korkulacak bir durum yoktur canım en kötü doktora gidersiniz

Bizde de konak başladı acaba mustela şampuandan dolayı mı

Fotoğrafını atar mısın canım sana zahmrt ya bizim doktor da önerdi de
Kendi elinde numunesini verdi işe yararsa devamını sen alırsın demişti canım şimdi bitmeye yakın devamını kendim alacağım ben beğendim iki bebeğime de uyum sağladı özellikle akşam veriyorum

Eklentiler

• IMG_4297.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…