2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kanguru içinde de kayboluyorlar sanki, sling de pek konforlu değil gibi bende kararsız kaldım
Ben ikisini de kullanıyorum. Ama kanguruda daha rahatım. Sling de aslında rahat ama onu bağlamayı tam beceremiyorjm sanırım. Kanguru hayatımı kurtardı diyebilirim.

Saçmalamışlar ya kesinlikle ilk 3 ay en zoru canım sonra düzenin oturacak canını sıkma daha güzel günler gelecek uyku uzayacak oyun oynayacak gülücük saçacak. Tek hak verdiğim bu günleri çok özleyeceğimiz. İlkte hemen geçsin istiyorsun ama o masumluk o bebeksi koku öyle özleniyor ki

Çok doğru ya nazara çok inanıyorum iki kere misafir aldım iki gün de sabahlamalı krizli geçti

Kızlar size tavsiye gün içinde temiz hava alması için yürüyüşe çıkarın.Evde olduğumuz günler inanılmaz zor geçiyor sürekli uyuyor uyanıyor mızmızlanıyor.Dışarı çıkmış olduğunuz günler deliksiz birkaç saat mızmızlanmadan uyuyabiliyor.
Ancak çok kötü bir alışkanlık edindik.Agzında biberon içerisinde mama ile uyuyor pusetinde.Biberon ağzından düşerse uyanıp ağlıyor.Cesit çeşit değişik huyları var.Dogumdan önce ben söyle yaparım ben böyle yaparım diye atıp tutuyordum.Neyde rahat edip mutlu olacaksa onu yapıyorum bu aralar çünkü ağlatmak istemiyorum

Ayy ben de öyle, babam dedi geçen gün yapmam dediğin ne varsa hepsini sıra sıra yapıyorsun diye

Kızlar sarılık 3.gün taburcu olurken 11 di. 5.gün yani dün 16 değer çıktı çok mu yüksek sizce bugün tekrar kan vericez 17 üstü çıkarsa yatış yapacaklarmış çok emziriyorum sizce ne zaman düşmeye başlar sizler tecrübelisiniz

Bol bol emzir canım 2 saate kalmadan her istediğinde vermeye çalış meme bizimki 25. günde değeri 9 çıktı uzamış sarılık kategorisinde hala sarılık var gözlerinde yavaş atlatıyor

Kızlar bebeğim geceleri gaz sancısı yüzünden sürekli emmek istiyor. Emzik niyetine kullanıyor sakinleşmek için. Emzik almayı düşünüyorum kullanan var mı? Hangisini öneririsiniz.

Benim kızımın 10 günlükken 10.8 çıktı bir hafta sonra kontrolde 8.1 çıktı

Kızlar bebeğim geceleri gaz sancısı yüzünden sürekli emmek istiyor. Emzik niyetine kullanıyor sakinleşmek için. Emzik almayı düşünüyorum kullanan var mı? Hangisini öneririsiniz.
Gece gündüz o haldeyim yapıştık iyice birbirimize uyuyamıyor da sabah 5ten beri 1 saat uyudu sadece. Ben anlamıyorum nasıl dayanıyor. Emzik denemeye korkuyorum meme reddi yaparsa diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…