2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde damar direncim olunca bi kaç günde hastanede sinirden stresten tansiyonum 13/9 gibi yükselince Oglusum da biraz minik olunca doktorum bana da her ihtimale karşı bi anda tansiyonum yükselir bir sknti olur diye iki doz ciğer geliştirici ilaç yaptı

Kızlar bebek bezi stok yaptiniz mi?ben hst cantam disinda hic bez almadim ama her gecen gun herseye zam geliyor azicik stok yapsam mi diyorum ama emin olamadim hangi no ne kadar yapmaliyiz sizler hangi marka.aldiniz

Bebeğin de kendini dayafığı zamanlar oluyor ama o zaman bebek kımıldıyor. Kasılma olunca bi taraf şişiyor rahatsız edici şekilde sonra kıpırdama olmadan yumuşuyor.
Benimki genelde kımıldıyor bi tarafa doğru kayıyor o şişlik sonra 20 30 saniye duruyor ve yok oluyor şişlik. Anlayamıyorum dünden beri kafama taktım yani p.tesi kontrolü bekliyorum da düşünmeyeyim diyorum olmuyor..

Kızlar bebek bezi stok yaptiniz mi?ben hst cantam disinda hic bez almadim ama her gecen gun herseye zam geliyor azicik stok yapsam mi diyorum ama emin olamadim hangi no ne kadar yapmaliyiz sizler hangi marka.aldiniz
4 paket prima p.care aldım 2 tane 1 numara 2 tane 2 numara. Şimdi indirimde 2 veya 4 paket 3 numara almayı düşünüyorum

Bebek dayanıyodur o zaman . Dünden beri ben de taktım yataktan çıkmadım bugün yemek bile yapmadım. Suyu fazla içmeye çalışıyorum. Karnıma dokunmamaya çalışıyorum ama bu ara yine elim karnımda sürekli. Doktor karnına dokunma sürekli rahim kaslarını uyarırsın demişti ama ne mümkün

Ben 1 ve 2 numara aldım 3 numaraya geçmedim 1 numara sleepy 2 numara molfix aldım ikisinden de 100er adet

Cok iyi etmiş. Önlem almakta yarar var.
Tansiyon durumu normale döndü mü peki

Hamile olunca o el otomatik oraya gidiyor durdurmak mümkünmü
Sadece tek markami aldiniz...pisik yapma riski var diyorlar ya emin degilim ben.gerci en pahalisida prima malesef
Çevremde yakın arkadaş ve akrabalarım hep prima kullanıp memnun kaldıkları için aldım umarım pişik olmaz ama olursa da ihtiyacı olan bi aileye veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…