2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar yatakodasında nasıl bir gece lambası kullanalım bebeği alır bırakırken görmek lazım çok az loş nasıl bisey olabilir aldınız mı siz
Ah ona bende karar veremedim ya ışıkta uyuyamam minimum loş olsun istiyorum gerektiğinde arttırma da yapılsın istiyorum. Bide ilk zamanlar sıfır ışıkla olma bence. Gece çok uyanicaz. Bebekten bağımsız annelik içgüdüsü ile sürekli sicriycaz ve tam karanlık olduğunda bebeği o an göremezsin. Hafif loş ışık daima yansın bebek uyku halinde mi bi sey oldumu gözünü açar açmaz görmek çok rahatlatıyor. Ne demek istediğimi 2 aya anlarsın lamba konusunda önerilere beni de etiketleyin

Kızlar yatakodasında nasıl bir gece lambası kullanalım bebeği alır bırakırken görmek lazım çok az loş nasıl bisey olabilir aldınız mı siz
Ah ona bende karar veremedim ya ışıkta uyuyamam minimum loş olsun istiyorum gerektiğinde arttırma da yapılsın istiyorum. Bide ilk zamanlar sıfır ışıkla olma bence. Gece çok uyanicaz. Bebekten bağımsız annelik içgüdüsü ile sürekli sicriycaz ve tam karanlık olduğunda bebeği o an göremezsin. Hafif loş ışık daima yansın bebek uyku halinde mi bi sey oldumu gözünü açar açmaz görmek çok rahatlatıyor. Ne demek istediğimi 2 aya anlarsın lamba konusunda önerilere beni de etiketleyin

Şeker ölçüm takibi yapan hanımlar ölçümleri kaç kere nasıl yapıyorsunuz bugün başlayacağım ben de doktor kaç kere demişti unuttum o anın moral bozukluğu ile

Kızlar bugün kontrole gideceğim tam 1 ay oldu inşallah herşey yolundadır . Yüzünü göstermedi doğru düzgün daha umarım gösterir bugün
Bugün benimde kontrolüm var güzel haberler alırız inşallah Umarım yüzlerini görürüz benimkide göstermedi doğru düzgün elleri yüzünde hep minnoşumun

Şeker ölçüm takibi yapan hanımlar ölçümleri kaç kere nasıl yapıyorsunuz bugün başlayacağım ben de doktor kaç kere demişti unuttum o anın moral bozukluğu ile
Günde 6 kez 3 aç 3 tok şeklinde ölçüceksin
Kahvaltı öğle akşam
Aç ölçümleri ilk lokmayı agzına atmadan hemen önce
Tokluğuysa ilk lokmadan 1 saat sonra ölçüceksin
Açlık sınır 90
Tokluk 1. Saat 140

Bu arada dediğin gibi sütlaç denedim 120 çıktı çok sevindim ama pide ve börek 145lerde çıkarttı onları tamamen eledim artık

merhaba şubat anneleri. ben nisan annelerinden geliyorum, misafirliğe :) sizin bebişler daha da büyümüştür, tecrübelisinizdir diye size sorum var. hamile yastığı kullanan var mı aranızda? karnınızı, belinizi uyurken nasıl destekliyorsunuz?

ben yarım ay şeklinde olanlardan ve uyurken yüzüstü dönmemek için kullandım. Belimin altına, sırtıma doğru koyuyordum, iki yastıkla yattığım için yastığın bittiği yere denk geliyordu. Yan döndüğümde de yine sırtımı destekledi. Sırt ağrıma da faydası olur diye düşündüm ama ne yazık ki o konuda bir faydasını göremedim

3 ana öğünden önce açlık ölçüyorum, 1saat sonrasında tokluk ölçüyorum bazılarının 2.saati de yüksek çıkabiliyor başlarda 2.saat ölçersin

teşekkür ederim. yarım ayları bi deneyeyim. bir de trendyolda değişik bir model buldum yorumları iyi gibi belki onu alıp denerim diyorum. sırt ağrısı galiba karın ve göğüs büyümesinden dolayı hep olacak gibi

Hosgeldin ben evdeki bi yastığın içini biraz boşalttım. Karnımın altına ihtiyaç halinde koyuyorum. Cok büyümedi karnım. Bacak arasına daha sert başka bi yastık koyuyorum. Yada eşimle 2 ayrı yatakta yattığım için yorganı rahat edeceğim şekle getirip kullanıyorum. son 1 1 buçuk ay daha da para vermem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…