2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Kızlar günaydın. Aksam rahatsizladim ambulansla acile gelmisiz. Gece yatısım yapıldı. Dun kullandığım endol fitil ve hap yan etki yapmış. Kaç saat sürdü hiç bilmiyorum ama hiç kendimde değildim. Hersey cok silik buğulu. Dun 1 doz ciğer geliştirici vuruldu. 2. dozda bugün olurum sanırım. Ne kadar yaticaz yakın zamanda ne gelicek ne yasiycaz pek bilmiyorum. Dualarinizi bekliyoruz 🤲🤲🫂😔
Ahh canım Allah yardımcın olsun. Sağlığına hemen kavuşup bir şey olmadan çıkarsın inşallah.

Kızlar günaydın. Aksam rahatsizladim ambulansla acile gelmisiz. Gece yatısım yapıldı. Dun kullandığım endol fitil ve hap yan etki yapmış. Kaç saat sürdü hiç bilmiyorum ama hiç kendimde değildim. Hersey cok silik buğulu. Dun 1 doz ciğer geliştirici vuruldu. 2. dozda bugün olurum sanırım. Ne kadar yaticaz yakın zamanda ne gelicek ne yasiycaz pek bilmiyorum. Dualarinizi bekliyoruz 🤲🤲🫂😔
Çok çok geçmiş olsun cnm inşallah hayrlsiyla kucağınıza zamanında almayı nasip etsin cnm🤲

Kızlar merhaba bu ay doktor takibi ile klomen kullanmıştım sonra neyse hamile kaldım son adet tarihim 26 ekim dün keseyi gördük. Bir haftadır falan adet sancısı gibi ağrım vardı dün gittiğimde iki tane kist oluştuğunu söyledi önemli değil zararı yok dedi ama okadar çok ağrı yapıyor ki dayanamıyorum parol verdi sadece ama çokta işe yaradığını düşünmüyorum. Var mı aynı durumu yaşayan? Ne zaman kaybolur bu kist bu ağrıyı daha ne kadar çekicem 😞

Dualarımız seninle canım sen ve bebek iyi misiniz peki

Rabbim acil şifalar versin 🤲🏻❤️ Dualarımız seninle ve bebeğinle😔

Canım çok ama çok geçmiş olsun bebiş iyidir inşallah çok dikkat edin kendinize sağlıkla hayırlısıyla bi kucağımıza alsaydık bebeklerimizi

Kızlar merhaba bu ay doktor takibi ile klomen kullanmıştım sonra neyse hamile kaldım son adet tarihim 26 ekim dün keseyi gördük. Bir haftadır falan adet sancısı gibi ağrım vardı dün gittiğimde iki tane kist oluştuğunu söyledi önemli değil zararı yok dedi ama okadar çok ağrı yapıyor ki dayanamıyorum parol verdi sadece ama çokta işe yaradığını düşünmüyorum. Var mı aynı durumu yaşayan? Ne zaman kaybolur bu kist bu ağrıyı daha ne kadar çekicem 😞
Hamilelik düşünmeden önce kontrol şart aslında ona göre tedbir alınır başka bir doktora daha görünün isterseniz

Hamilelik düşünmeden önce kontrol şart aslında ona göre tedbir alınır başka bir doktora daha görünün isterseniz
Hamile kalmadan önce zaten doktor kontrolündeydim 3 yumurtam vardı biri çatladı hamile kaldım diğer ikisi ilaç yüzünden kiste dönüşmüş bunun öncesinde bir kere bile kist sorunu yaşamamıştım

Hamile kalmadan önce zaten doktor kontrolündeydim 3 yumurtam vardı biri çatladı hamile kaldım diğer ikisi ilaç yüzünden kiste dönüşmüş bunun öncesinde bir kere bile kist sorunu yaşamamıştım
Hay allah olmasaymış keşke hamilelikte kiste birşey yapılmıyor herhalde çok büyük değilse kendiliğinden geçer inşallah

Hay allah olmasaymış keşke hamilelikte kiste birşey yapılmıyor herhalde çok büyük değilse kendiliğinden geçer inşallah
Hamilelik kisti dedi doktor önemli bir şey değil dedi ama ara ara kramp gibi ağrı yapıyor iki üç aya kaybolur dedi ama endişeleniyorum işte belki bu durumu yaşayan birileri vardır fikir verir diyr yazmak istedim

Kızlar grip aşısı olan varmı?Vurulmucam diyorum ama yine gribe yakalandım sanırım boğazlarım ağrıyarak takılarak uyandım vurulsam iyi olucak sanırımbenim çok ağır geçiyor kulaklar dişler baş boğaz kemik ağrısı ağır seyrediyor vurulursam hafif atlatıyorum en azından
Ben olacağım canım pazartesi günü sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum benimde birkaç gündür boğazım ağrıyor iyileştikten sonra gideyim dedim

Merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum şimdi yazmak nasip oldu bende şubat annesi olucam allah izin verirse erken doğum yapan arkadaşlarıma bolca sabır diliyorum zorlu bir süreç asla ümitsizliğe kapılmayın güçlü olun bende bir prematüre annesiyim 43 günlük yoğun bakım sürecinden sonra evimize geldik şimdi prensesim 28 aylık oldu gelişimi çok çok iyi 32 haftalık doğdu 1600 grmdı fakat ince bağırsak düğümlenmesi ve yırtık olduğu için hemen ameliyat oldu ama okadar güçlülerki onlar hiç bir zaman savaşmayı bırakmıyorlar bolca dua et annenin evladına ettiği dua peygamber duasıdır çok çok geçmiş olsun sizden güç alıyorlar güçlü durun

Cnm inşallah çok ağrın filn olmadan belki kendiliğinden erir seni çok iyi anlıyorum benimde femara ve yumurta çatlama ignesiyle oldu şükür suanda 26.haftamdym klomenin femqranjn malesef yan etkileri bunlar bencede kist var ama benim şükür ağrı olmuyor

Cnm inşallah çok ağrın filn olmadan belki kendiliğinden erir seni çok iyi anlıyorum benimde femara ve yumurta çatlama ignesiyle oldu şükür suanda 26.haftamdym klomenin femqranjn malesef yan etkileri bunlar bencede kist var ama benim şükür ağrı olmuyor
Sonunda bilen biri yorum yaptı💖 teşekkür ederim. Yani benim elimde olan bir şey değil bugüne kadar hiç kistim olmadı hamilelikle oluşmuş zaten benim ilk zamanlarım olduğu için çok ağrı yapıyor parol verdi doktor önemsiz kaybolur dedi ama korkuyorum kaynoldu mu sizin ki peki inşallah benimde yakın zamanda ağrısı gider. Sağlıkla gelsin bebeğiniz inşallah

X