2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Onu arastirmistim ama göğüs pompası da cikartiyo eğer doğum zamanı kendi kendine çıkmazsa bazı kişilerin çıkıyormuş çünkü makine ile cikartyip bebeği tuttururum diyorum. Eger gene olmazsa o aletten öyle alayım diyorum
O çok basit bir parça ufacık birşey çokta ucuz 30-40 tl gibi birşey pompayla uğraşana kadar hemencik o vakumu takarsın çokta pratik

Peki birşey soracağım bu konuyla ilgili adet olmadan göğüslerde olan ağrı gibi bir ağrı mı gelmesi lazım süt olunca acaba benimkilerde de pek bir değişiklik yokta merak ettim 🤔
Herkesin zamanı farklı olur ki. Ama bebek olduktan sonra böyle bir şey çarpmış gibi oluyor süt geldiğini ordan anlıyordum . Mesela görümcemde de böyle bir şey olmuyormuş. Herkesin farklı herkesin

Benim goguslerim nerdeyse büyümedi bile ya. Süt konusunda çok endişeliyim. Göğüs ucum yok. Halkada koyulasma var ama genişleme de olmadı. Var olan koyu bölge koyulasti sadece. Ne zaman değişiklik basliyo acaba. Sütüm olmayacak diye düşünüyorum. Bide sezeryan planı var 😔😔 bu konuda tecrübeli tecrübesiz fark etmez bilgisi olan yol gösterse 😔😔
Benim de daha büyümedi ama benim normalde ucu var. Ama arkadaşımın yoktu göğüs ucu çıkarıcı kullandı şimdi baktım kocaman 😂 ondan eğer yoksa şimdiden al hastanede başlarsın kullanmaya onun çözümü var üzülme

Odaya geçince 3 5 damla süt gelmiş olursa gerisinden endişe etmiyorum hatta emzik niyetine bebeği gogsumden çıkartmaz yatarım sanirim 🤣 ilk andaki o 3 5 damla gelir umarım sonrasi sag babam sag
Bakalım bebek ne düşünüyor bu konuda 😀 süt gelmese bile emzirmeye çalışcam ben ama üstten bir kaç damla mama ya da süt akıtırım ki emmeye devam etsin. Yoksa çok kızıyorlar emmiyorlar 😀

O çok basit bir parça ufacık birşey çokta ucuz 30-40 tl gibi birşey pompayla uğraşana kadar hemencik o vakumu takarsın çokta pratik
Nasıl bir şey link var mı ? Benimkini boş enjeksiyon mudur nedir onun ile çıkarmaya çalıştı hemşire ama çok acımıştı

Benim de daha büyümedi ama benim normalde ucu var. Ama arkadaşımın yoktu göğüs ucu çıkarıcı kullandı şimdi baktım kocaman 😂 ondan eğer yoksa şimdiden al hastanede başlarsın kullanmaya onun çözümü var üzülme
Ay bana da atar mısınız nasıl bir şey

Nasıl bir şey link var mı ? Benimkini boş enjeksiyon mudur nedir onun ile çıkarmaya çalıştı hemşire ama çok acımıştı
Onu arastirmistim ama göğüs pompası da cikartiyo eğer doğum zamanı kendi kendine çıkmazsa bazı kişilerin çıkıyormuş çünkü makine ile cikartyip bebeği tuttururum diyorum. Eger gene olmazsa o aletten öyle alayım diyorum
30-40 değilmiş zam gelmiş buna da 😂 ama yine de uygun yani. Buyrun kızlar link bıraktım.

50 gr olduğu için bana tek test yaptılar 152 çıkmış sonuç 1 saat olarak
Napcam şimdi

benim 50 gr ile 177 çıkmıştı sonra 100 gr lık yaptılar aynı hafta. Doktorla görüşmek lazım. direkt 100 yapsalar olmuyor mu anlamadım zaten
50 gr içince beni mahvetti anlamadım çarpıntı yaptı çok fena kendime gelemedim 100 de ne olurum acaba ağır geldi tek dikişte içmek 🥺

50 gr içince beni mahvetti anlamadım çarpıntı yaptı çok fena kendime gelemedim 100 de ne olurum acaba ağır geldi tek dikişte içmek 🥺
Keşke 75lik yarılsaydı direkt hastanede. Onda bir günde kurtuluyorsun. 50ye göre yüksek çıkmış dimi ben tam bilmiyorum onu. Kendi doktoruna sonucu atsan geri dönüş yapmıyor mu

Kızlar şu haberi hatırladınız mı bal yiyince fenalık geçirmişti ayı aynı ona döndüm glikozu tek dikişte içince vallahi eksiği yok 🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_7788.jpeg
    IMG_7788.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 36
Elhamdülillah rabbimize nasip etmiş.
Ben 1 sene sonrasi korunmayı bırakırım diyodum. Tuple oldu ama sorun yoktu çoğu kişi tupten sonra doğal gebe kaliyomus. Fakat rahim ağzı kısalığı çıkınca suanlik 2. Yi iptal ettim. Cunku gebe kalırsam gene yatmam gerekecek var olan bebekle ilgilenemem diye düşünüyorum. O yüzden doğumdan bi kaç ay sonra spiral düşünüyorum. Rahat gebelik olsaydı 2 3 giderdim 😔
Hayırlısı olsun canım

X