💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kan testinden sonra biraz geçiyor sanki. en azından bende. ondan önce hapşırmaya korkuyordum şimdi eğilip kalkıyorum daha yoğun iş yapıyorum gibi biraz alışıyorsun

Kızlarrr sizdeki sorun neydi? Benim gibi sebepsiz infertilite olup hiç gebe kalamayıp tüp bebekle kalabilen var mı merak ediyorum
Ben 28 yaşındayım sebepsiz infertilite 2.denemede gebeyim ilki kimyasaldı ama şuanda kahverengi lekelenmem oldu korkuyorum ama siz ümidiniz kaybetmeyin oluyor valti zamanı gelince doktorum cem çelik brüksel tüp bebek

Kan testinden sonra biraz geçiyor sanki. en azından bende. ondan önce hapşırmaya korkuyordum şimdi eğilip kalkıyorum daha yoğun iş yapıyorum gibi biraz alışıyorsun
Vallahi ne yapsam aklıma geliyor , en son bulaşık yerleştirdim makinaya ayy bisey olur mu ya dedim sonra kendime döndüm ve dedim ki senin hizmetcin mi var herhalde yapacaksın deli deli konusma

Ben 28 yaşındayım sebepsiz infertilite 2.denemede gebeyim ilki kimyasaldı ama şuanda kahverengi lekelenmem oldu korkuyorum ama siz ümidiniz kaybetmeyin oluyor valti zamanı gelince doktorum cem çelik brüksel tüp bebek
Aynı yaştayız, benim de ikinci denemem inşallah benim de sizinki gibi pozitif olur. Çok sevindim merak etmeyin sağlıkla devam edecektir inanıyorum. Doktorum bana kanama ve lekelenme aşırı olmadığı sürece normaldir demişti. Embriyo tutundukça kılcal damarlarda kanamaya sebep olurmuş, rahimde birikip lekelenme veya hafif kanama şeklinde olabilirmiş. Bir de coraspin + oksapar kullanıyorsanız bazen ikisi birden lekelenme yapabiliyor endişelenmeyin. Sizden kaç yumurta toplandı ve kaç embriyo transfer edildi acaba? Bir de kalitesi neydi? Kusura bakmayın çok sordum ama merak ediyorum

Günümüz aynı bak seninle Bana 6.7. Gün erken gebelik testi yapma düşüncesi geliyor kendime hakim olmam gerek

Günümüz aynı bak seninle Bana 6.7. Gün erken gebelik testi yapma düşüncesi geliyor kendime hakim olmam gerek
Benim asla cesaretim yok ya bıktım tek çizgi görmekten. Pozitif olup idrar testine yansımayabilir benim doktorum asla erken kan bile verme dedi, o kadar bekledik bence beklemeliyiz biraz daha. Kimyasal olabilir, pozitif çıkabilir ve sonunda üzülebilirsin mesela bu da bir ihtimal. Sabretmek çok zor ben de aynı durumdayım ama bizim her anlamda iyi ve sağlıklı olmamız gerekiyor, öncelik her zaman kendi sağlığımız. Stres çok önemli ben ilk transferde gerçekten aklımı oynatacaktım, her şeye zarar.

Merhaba. Ben yaş 42 , 2. Deneme, tarih: 16.04.2024 , sayı: 2 Adet. İnşallah güzel haberler alırız. 26.04 kan testi günüm. 3. Gün transferi benimki.

Merhaba aynı gün transfer olmuşuz. 26.04 cuma test günüm. İnşallah güzel haber alırız.

5aa 4aa değişiyor dı hep 24 toplandı ama 9 adet 5.gün döllendi.Tek trasnfer yapıldı doktorum çoklu gebeliğe çok sıcak bakmıyor 3.denemede koyuyor oda sağlığın vs uygunsa buna. Corasprini ve fitili kestiler şuan çok değil ama insan stres oluyor 6 haftalıkken yerleşme kanaması olur mu duyammaıştım ama doktorda öyle söyledi estağfurullah sorun tabiki bende çok sormak istedim bazıları anlattı bazıları anlatmazdı paylaşınca rahatlıyor insan

Bende bu ay Klomen kullandım iki yumurtam gelişmiş 18 ve 19mm yarın gün içinde çatlatma iğnesi kullanacağım bakalım nasıl olacak güzel haberler alırız belki

çok teşekkürler bilgilendirme için sağolun inşallah bir daha ki ay siz de kullandınız mı iğne vs?

Nasip salı günü tekrarliycammmm yavrumm

Ahh Rabbim o mucizesini bize de göstersin inşaallah 5. Gün embriyosu 10. Gün test yapmayı planlıyorum.. Cuma günü nasip olursa..
Arkadaşlar merhaba. Alıntılar silemiyorum. Mesaj atamayınca, hem de silemeyince olduğu gibi attım. Nasıl silinir ki bunlar.

Canım aramıza hoşgeldin ❤ sefa getirdin birlikte alacağız inş'ALLAH hamiş haberlerini
Merhaba. Ben yaş 42 , 2. Deneme, tarih: 16.04.2024 , sayı: 2 Adet. İnşallah güzel haberler alırız. 26.04 kan testi günüm. 3. Gün transferi benimki.
Aramıza hoşgeldin canım ❤ ekliyorum uğurlu tablomuza pozitif olduğunu birlikte göreceğiz inşallah

Ben 28 yaşındayım sebepsiz infertilite 2.denemede gebeyim ilki kimyasaldı ama şuanda kahverengi lekelenmem oldu korkuyorum ama siz ümidiniz kaybetmeyin oluyor valti zamanı gelince doktorum cem çelik brüksel

Gebeliğiniz hayırlı olsun inşAllah sağlıkla ilerler kimyasaldan sonra Cem hoca nasıl bir yol izledi acaba ? Neler yaptınız ? benimde ilk kimyasal oldu çok tedirginim

Benn . Hiç bir sebep yok, hatta daha önce gebeliğimde var . İnşallah olumlu sonuçlarınızı duyacağız

Ben de varım. Doğal yolla gebeliğim var. Şimdi ikinci için sebepsiz infertilite deniyor. Umarım biz de bu mutluluğu yaşarız.
Benim de öyle kızlar.
Doğal gebeliğim var, ondan sonra hiç sorun olmamasına rağmen olmadı.
1. Tüp bebekte olumsuz oldu.
Şimdi 2. Transferi bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…