💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hiç dert etme ben cumartesi transfer oldum pazartesi işe gittim, oturarark çalışıyorum ama sürekli orada burada ayakta olduğum eğil kalk yaptığım çok oldu. Poşet taşımak zorunda kaldım biraz ağırdı, akşamları bi yerlere gittik eve gece yarısı geldik, bugün pikniğe gittim. Aşırı dikkat edince de geriliyor insan. Normal insanlar hamile kaldığını bile bilmeden hoplayıp zıplıyor kimseye bişey olmuyor. Nasibimizse bebeklerimiz bizimle olacak

Canım ben ilkinde rapor alıp çok yatmştım, tutmadı biliyorsun. Bunda bayrama denk geldi, hep ayaktaydım, pikniğe bile gittim, yürüdüm bak tuttu, kan dolaşımı için hareket edin diyorlar. Bence böyle düşün kuzum. Olacağı varsa olacak ❤ ve benımm de hiç hiç belirtim yoktu bu sefer. Hala da yok. Testlerde çıkmasa olduğunu bilmeyeceğim. İyi düşünelim. Kan testi günün ne zaman?

Ah sizi çok iyi anlıyorum. Benim de ilk transferim bugün 4. Gün ama henüz hiçbir belirtim yok. Sadece kasıklarım ağrıyor ara ara. Yarın işe başlayacağım ben de. Hakkımızda hyırlısı olur inşallah güzel haberler alırız

Doğru söylüyorsun canım benim , ilk üç gün evdeydim ben zaten tutunma süreci hemen hemen ilk üç günmüş bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

Belirti olup olmamasına çok takılmayalım gerçekten hiç belirtisi olmayıp hamile kalan da çok , her türlü belirti yaşayıp regl olan da çok , vallahi totalde 3 saat ayakta kalmışımdır bugun işe git gel orda burda merdiven çık in , Rabbim yazdıysa hertürlü bizimle olacaklar ne yapalım elimizden bu kadarı geliyor işte

30 nisan kan testim henüz daha 7 gün var çokta var yahu , işe gidip gelirken anlamam insallah birisi tutunuverse yetiyor be ikisi de tutsa dünyalar benim olur zaten, ben çocuğumu kaybedince üç senedir beni gören herkes Allah sana ikiz çocuk versin inşallah diyor bakalım

Bana da histeroskopi yapıldı 11 Mart’ta, o sırada rahme çizik atıldı. 17 Nisan’da da transferim oldu. Ben de sonucu bekliyorum bakalım

Çok amiin,çok teşekkür ederim benim yaşım 37, ilk denemem, PGT’li

Kızlar transferin bugün 10. Günüydü bugün yarın ikinci kanı vericem. Akşam üzeri hafif kahverengi lekelenme yaşadım ağrı yorgunluk hissiyle beraber. Böyle bir şey yaşayan oldu mu progestan kapsül kullanıyorum doktorum yarını bekleyelim dedi.

edahandro beni de eklediğin için teşekkür ederim Kuzum bu grub bana da şans getirsin inşallah

Hamile kalanlar sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Benim gibi bekleyenler de rabbim bebislerimizi bize sıkı sıkı tutunmasını nasip etsin

Negatif görenler de rabbim güç kuvvet versin ayağa kalkıp yola devam etmeyi nasip etsin

Kızlarrr sizdeki sorun neydi? Benim gibi sebepsiz infertilite olup hiç gebe kalamayıp tüp bebekle kalabilen var mı merak ediyorum
Eşimin ilk evliliğinden çocukları var kocaman. Sperm sayısı da iyi bir bozukluk yavaşlık yok. Benim de ikinci evliliğim ilk evliliğimde eşimden kaynaklı olmamıştı bu evliliğimde 8 aydır deniyoruz sağ tüpüm kapalı sol tüpüm açık ama hamilelik olmadı kendiliğinden amh 1 altına düşmüş yaş 40 direkt başvurduk tüp bebeğe.
Yani sebebi sadece kapalı sağ tüpüm mü belli değil

Tek tüple de gebelik şansı oluyormuş aslında ama beklememekle çok iyi yapmışsınız bence.

Doktorunuz kimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…