💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım takip ettigim kadarıyla burdakilerin hatta forumdakilerin yüzde 90 sebepsiz.
Aslında sebepsiz infertilite değil de iyice araştırılmayan vakalar var. Amh, hormon,hsg,sperm sayımı bakmakla bitmiyor ki. Mesela sperm dna analizi yapıyorlar mı? Katil hücre paneli testi yapıyorlar mı? Ben 34 yaşındayım,amh 4.55,folikül var,yumurtlama var,hsg temiz spermde sıkıntı yok,ailede erken menapoz öyküsü yok. Ama gel gelelim katil hücrelerim normal bir insanda olması gerekenden çok fazla 3 Mayıs test günüm bakalım makrofaj aşısı başarılı olacak mı?

dün bayağı silik, acaba negatif mi oluyor diye çöpe attığım testi sabah çöpten alıp tekrar baktım :S
doktorlar boşuna evde kendiniz test yapmayın demiyorlar.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-04-24 at 08.38.07.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 47
Benim de öyle kızlar.
Doğal gebeliğim var, ondan sonra hiç sorun olmamasına rağmen olmadı.
1. Tüp bebekte olumsuz oldu.
Şimdi 2. Transferi bekliyorum.
Benim de aynı. İlki başarısızdı. İkinci olumlu oldu. İnşallah sağlıkla devam eder sizin de güzel haberlerinizi duyacağız inşallah

Benim de öyle kızlar.
Doğal gebeliğim var, ondan sonra hiç sorun olmamasına rağmen olmadı.
1. Tüp bebekte olumsuz oldu.
Şimdi 2. Transferi bekliyorum.
Bende ikinci transfer için bekliyorum. Normalde yarın olacaktım ama progesteron yüksek çıktığı için iptal edildi mayıs ayına kaldı.

Günaydın kızlar durumlar nasıl gidiyor hala kese ve kalp atışına giden yok muyaa bır de bir şey soracaktım size şimdi Protestan kullanıyorum günde dört kez aile hekımı de günde bir olarak yazmış günü dolmadı henuz bır kutu cepten parayla aldım o da bıttı ay hala günü dolmadı ya siz basıl yapıyorsunuz
dün bayağı silik, acaba negatif mi oluyor diye çöpe attığım testi sabah çöpten alıp tekrar baktım :S
doktorlar boşuna evde kendiniz test yapmayın demiyorlar.
Hayırlı olsun benim de ilk testim böyle çıkmıştı

doktor bana iğne olarak verdi kendim yapıyorum 12 saat arayla günde iki kere. özel hastanede tedavi olduğum için ilaçları da kendim alıyorum, bir yere yazdırma durumum olmuyor yani. pahalı da ilaçlar :/ ben kullanacağım günleri hesap ederek gidip ona göre alıyorum. bana ilça adı veriliyor sadece.

Günaydııın bana aile hekimi günlük 4 e kadar olan progestsnı devlet karşılamıyor sisteme en fazla üç girebiliyoruz demişti iğnesini ve hapını ücretli alıyorum bende

Ben eczaneye sordum günde 3 taneye kadar karşılıyormuş yazdırırken söyle 3x1 yazsın doktor dedi. Sizinki de çok düşük yazmış uzun süre alamazsınız malesef

Ben hem hap hem iğne olarak kullanıyorum progestanı. Fitil sabah akşam ikişer tane. Sağlık ocağına yazdıracaktım ama vazgeçtim çok da fayda etmez o zaman benim dozum yüksek çünkü. Bi de esas para tutan şey iğne haftalık 1200 lira iğne+fitil+estrofem için gidiyor mevcut durumda

Bende sabah akşam 2 ser alıyorum sürüyerek iğne de kullanıyorum. Progestan da çok ucuz bir ilaç değil yazdırın eksik kalanı ücretli alırsınız. Yazdırırken 3x1 diye mutlaka bildirin. Estrofemi de bana yanlış yazdı galiba 20 mayısa kadar yazdıramıyorım. Bir daha yazdırırken eczaneye sorup yazdıracak günde kaç taneyi karşılıyor diye. Doktorun yazdığı reçeteyi verdiğim halde aile hekimi eksik yanlış yazmış hep

Maalesef reçetesiz alıyorum ilçalarım tüp bebek maliyetini geçti

Estrofem günde bir taneye kadar karşılanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…