💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hiç belirtim yoktu çılgınlar gibi gazım vardı sadece. Eşime aynı odada yatmayalım nolur evliliğimiz solmasın demiştim bi de altıncı gündü sanırım göğsümün ucuna doğru minicik bir sızlama geldi geçti o kadar

Kızlar kanda pozitif çıktım 13.6 12 günüm ne demem oluyo sizce geç mi tutundu acaba dun kahverengi lekelenmem oldu şutfen guzel bişeyler soyleyin
Canım çok şükür ❤ iki gün sonra iki katına çıkacak inşallah
Canım bana tablo bilgilerini verirsen seni uğurlu tablomuza ekleyeyim ❤
Evet yaptım ve negatif. Hiçbir şey anlamadım
Yaaaa çok şaşırdım canım inşallah bir mucize olur
Canım inanıyorum ki hayırlısıyla hamiş haberini alacağız,. Dualarım seninle? Seni de tablomuza eklemek isterim. İlk denemen miydi? Ve yaşın nedir? Ekleyeyim seni de
Canım tablodaki bilgilerini verirsen seni de tablomuza ekleyeyim ❤ birlikte bebiş haberlerimizi alalım inş'ALLAH
Selam herkese yeni transfer oldum bende 4aa dondurulmuş ikinci denemem umarım olur bu sefer süreç nasıl gidiyo sizin belirti aramıyorum hiç bişey belli olmuyo çünkü
Canım tablo bilgilerini verebilirsen seni de uğurlu tablomuza ekleyeyim ❤

Ay o gazı hiç sormayın felaket yaaa. İlkinde de olmuştu benim bu sefer de oldu ama bugün 4.günüm epey azaldı allahtan çok sevindim sizin adınıza. Hiç kasık ağrınız yerleşme kanaması vs olmadı yani?

Evet yaptım ve negatif. Hiçbir

Yani bilemiyorum. Cumaya kadar icimi bozmak istemiyorum. Hala regl olmadim cunku. Bir de bugunku testi cope atarken bu defa çok hafif bir cizgi vardi. Belli belirsiz boyle. Hala hormon seviyesi dusuk diye mi boyle yoksa kimyasal mi oldu yine bilemedim. Her gun sabah akşam progesteron ignesi yapiyorum o yuzden mi regl olmuyorum?

Hafif kasık ağrılarım vardı ama adet ağrısıyla aynı o yüzden onu belirtiden saymıyorum bile. Test yapıcak mısınız? İnşallah pozitiftir

Progesteronla ilgili mi bilmiyorum ama bak grubumuzda ayşe arkadaşımızın negatifti idrar testi, ama bugün kan testinde pozitifi gördü. İnşallah senin de öyle olacak ❤ belki geç tutunmadır birşeydir.

Benimde kahverengi lekem geldi hepimiz birbirimize dua edelim inşAllah sağlıkla sıhhayle kavuşalım yavrularımzıa

Çok zor bir durum. Çalışan kişi için özellikle. Ben sırf bu yüzden 1 hafta rapor aldım maalesef

Benim her hafta devam ediyor serum

Kaşık agrisi olunca tutmuyor mu. İlk günden beri kasik ağrım oldu benim özellikle sağ kasigim. Sürekli bıçak saplanır gibi. Bugun azaldı daha

Çok zor bir durum. Çalışan kişi için özellikle. Ben sırf bu yüzden 1 hafta rapor aldım maalesef
Neyse ki benim transferim cuma gününe denk geldi de iki gün evde kesintisiz dinlendim. Kendi iş yerim olduğu için pazartesi ve salı da gitmedim ama yarın mecburum. Beni sıkan tek şey fitilleri düzgün şekilde kullanabilmek. Günde 4 kere 2 şer fitil kullanıyorum ve bunu ortalama 6saate yayıyorum. Ama iş yerinde fitili kullandıktan sonra çok fazla uzanmaya vaktim olmayacak.

Oturur pozisyonda kal canım.

Arkadaşlarrr bugun yoğun olarak iş hayatına giriş yaptım , biraz üzülüyorum çalışmak zorundayım ayakta da kaldım , fakat diyorum ki Rabbim nasip ettikten sonra ne yaparsak yapalım olur Benim hç belirtim yok sadece ilk günden hatta progestan 50 mg iğneyi kullandığımdan beri kabızlık durumu var , ama asla zorlamıyorum hç bir şekilde karnımda ara sıra sancı gibi oluyor ama ben bunun progestan kaynaklı olduğunu sayıyorum dolayısıyla benimde hiç belirtim yok henüz tutmazsa çok yıkılacağız

Kaşık agrisi olunca tutmuyor mu. İlk günden beri kasik ağrım oldu benim özellikle sağ kasigim. Sürekli bıçak saplanır gibi. Bugun azaldı daha
Öyle bir şey yok kasık ağrısı genellikle oluyor ama ben 1.5 senedir hamile kalmaya çalışıyorum her ay kasık ağrım olurdu yine olmadı diye üzülürdüm. Onu hatırlatıyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…