💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Bende aynı şekilde çok pahalı oluyor ilaç eczaneye sordum çözümü varmı diye aklında bulunsun kullandıgımız ilaçlara rapor yazabiliyormuşuz ben progestan iğne, kan sulandırıcı iğneye estrofeme toplamda raporlu 1000 tl bile tutmadı birkaç tanesini hatta sağlık ocagında yazılıyormuş eczanem tanıdıktı raporlu olarak verdi en son cuma günü kese için doktoruma gittiğimde çıkarttıracagım

birde fitil vardı içinde :)

Herkese merhaba, tablo harika gözüküyor içim açıldı. Pozitif sonuç alanları tebrik ederim, sağlıkla bebeklerinize kavuşun, negatifler için de tez zamanda güzel sonuçlar dilerim ve kendime de benim transferim dün gerçekleşti. Bülent Tıraşla ilerliyor sürecim ilk denemem 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi. 4 mayıs test günü olarak belirlendi zaman geçmeyecek sanırım çok heyecanlı. Sizler neler yaptınız? Yatış pozisyonunuz falan nasıldı dikkat etmem gereken bir şeyler var mı tecrübelerinizi duymak isterim.

Günaydın kızlarrr benim bugün 5.günüm çok keskin olmasa da adet sancılarım başladı aşırı tadım kaçtı. Bir sene boyunca her ay yumurtlamam biter bitmez kasıklarım ağrımaya başlardı ve o şekilde anlardım gebe olmadığımı, o yüzden çok modum düşüyor regl sancısı olduğunda yine tutmadı mı acaba diye düşünmeye başladım

Kızlarrr sizdeki sorun neydi? Benim gibi sebepsiz infertilite olup hiç gebe kalamayıp tüp bebekle kalabilen var mı merak ediyorum
Bizde de aynı canım , ne eşimde ne bende herhangi bir sorun yok. Tüm değerlerimiz iyi ama gebelik olmadı. 2 kere aşılama oldum , 3 kere klomen+ovitrella tedavisi oldum , 3 kere tüp bebek denedik en son 3. Tedavide ikiz gebeliğim oluştu ve bebeklerimi 21 haftalıkken kaybettim. Şimdi tekrar transfer olacağım. Etrafımda çok duyuyorum bizim gibi sebepsiz infertilite olan. Çağımızın hastalığı bence illa bir sebep vardır da sadece günümüz tıbbında bu sebebi bulamıyorlar şuan.
Tüp bebek ile gebelik ihtimali çok yüksek , gönlün ferah olsun inşallah hamile kalacağız ve sağlıkla kucağımıza alacağız bebişlerimizi

canım hafif adet sancısı normal bende yaşadım agrı geçmeyip şiddetli olursa kanama da olursa sıkıntı korkma yani içini ferah tut. kanama olmadıgı sürece sıkıntı etme o agrılar çok normal

Kızlar beta hcg değeri her zaman 2 kat artmak zorunda mı mesela bir kere %100 arttıysa diğerinde %70 artsa bu bir sorun teşkil ediyor mu sizce ?

Kaybınız için çok üzüldüm, sağlıkla mutlulukla en kısa sürede bebeğinize kavuşursunuz umarım
Benim doktorum da bir sebep var elbette ama tıp bilmiyor diyor dediğiniz gibi. Sebepsiz olması doktorlar için iyi şansımız yüksek çünkü ama bizler için zor, çare bulamıyoruz çünkü.

canım hafif adet sancısı normal bende yaşadım agrı geçmeyip şiddetli olursa kanama da olursa sıkıntı korkma yani içini ferah tut. kanama olmadıgı sürece sıkıntı etme o agrılar çok normal
çok şiddetli değil ama bugün az da değil. Normal tabi biliyorum ama her ay yaşayıp sonunda hüsranla sonuçlandığı için aşırı modum düştü :/ siz gebe misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…